Воробус робить біометричний паспорт. Електронна черга

Закордонний паспорт

Те, що новина про вступ у силу безвізового режиму для України порадувала багатьох наших співвітчизників – це факт.

Відтепер щоб поїхати закордон не треба робити набридливі візи. Достатньо лише мати біометричний паспорт та ще декілька платіжок і можна буде подорожувати по Європі.

Думаю якщо ви плануєте кудись поїхати, то не буде проблемою замовити готель чи мати відповідну кількість грошей на банківському рахунку.

Воробус також вирішив довго не чекати й зайнявся виробленням біометричного паспорту. Тема ця актуальна як ніколи, то ж про кожен свій крок по цьому питанню буду описувати на блозі.

Отже, першим ділом щоб зробити новий закордонний паспорт треба стати на чергу. Це можна зробити або шляхом живої черги або ж через мережу інтернет.

Прокидатися зранку й стояти в черзі перед входом у районну адміністрацію у мене не було жодного бажання, то ж вирішив зареєструватися через інтернет.

Хто не знає, це можна зробити на сайті державної міграційної служби у розділі – «електронна черга».

Здається нічого складного в цьому нема якби не одне «але». Охочих зробити подібне також багато, то ж приходиться «вклинюватися» у чергу.

Коли саме це треба робити? Щоб наші читачі знали вільні місця відкриваються після 12 години ночі. Тобто, якщо ви зайдете в 00.01 то цілком реально що можна буде стати на чергу.

Лише з п’ятого разу вашому автору вдалося це зробити.

Якщо хочете стати на чергу онлайн, то робіть наступні дії:

- Ще перед 12 годиною ночі зайдіть на сайт, введіть свій номер телефону та кнопочкою F5, оновлюйте сторінку. Бувало у мене таке, що в 00.01 місць ще не було, а в 00.02 система видала інформацію що все вже зайнято. То ж, будьте нахабними.

- Опісля того, як зареєструвалися в черзі у відповідь має прийти смс із кодом підтвердження. На все про все дається 10 хвилин. Якщо ж смс не прийде, то рекомендують телефонувати за вказаним номером.

Моя порада, не чекати поки мине 10-ть хвилин, а одразу ж телефонувати. Там з смс туговато, то ж допоки воно прийде, то вже буде неактуальним.

- Будьте уважними з номером черги. Скажімо мені спершу написало на екрані монітора, що 465, а потім прийшло смс, що 468-й.

Так от, вірний номер той, що прийде на мобільний телефон.

- збирайте гроші щоб мати чим розрахуватися за паспорт. Дана послуга вартує близько 500 гривень з копійками.

У принципі все, час та дата мого візиту у ВВІР відома. Чекаємо… А вже опісля поділюся своїми враженнями про те, що треба робити далі.
Публікації по темі:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 05.07.2017 пише:

    Цікава стаття і корисна інформація. Треба взяти собі до уваги деякі нюанси.

  2. Вертоліт 05.07.2017 пише:

    Цікаво цікаво підслухаю.

  3. Bananaphone 08.07.2017 пише:

    Горобе, а куди ти зібрався поїхати? На батьківщину в Ізраїль? 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*