Нічні маршрутки існують

Нічні маршрутки

Люблю писати про транспорт нашого міста й не лише й у найближчому майбутньому своєму «захопленню» не зраджу.

Тем є багато, але сьогодні розповім про те, як ваш покірний їхав нічною маршруткою. Давно хотів це зробити, та або маршрутки не було або ж просто обирав таксі.

Хоча, не скажу що по ночах аж так сильно тиняюся.

Менше з тим, кілька днів тому Воробус повертався додому з гульок, проходив якраз центром міста й в один прекрасний момент дивлюся їде автобус, а на ньому пише «5Н».

Не важко здогадатися, що буква «Н» означає – «нічний». Само собою, що ціна на проїзд також відповідна – не денні 4 гривні, а 8. Щось нагадує мені це все роботу вночі, коли оплата праці має подвоюватися.

І хоч з центру йти додому мені було близько 20-ти хвилин вирішив таки сісти в салон. По-перше, хотів подивитися на завантаженість транспорту міста в таку годину, по-друге, не хотів змокнути. Надворі якраз почав падати рясний дощ.

Сів у салон, людей в автобусі було не багато, передав водієві 8 гривень й більше нічого особливого.

Все найцікавіше розпочалося буквально за 3 хвилини коли ми під’їхали до площі Галицької. Точно не рахував, але саме на цій зупинці до нас приєдналося дуже багато людей.

Більшість з них «піхала» водієві де він так довго, чому запізнився. За розклад знаю, але треба розуміти що він приблизний й хто не хоче платити за таксі треба очікувати на «бас» тривалий час.

Інтервал руху – близько півтори години. Не дивно, що в пізню дощову погоду охочих їхати було багацько.

Виїхали… Знову зупинка на цей раз площа Митна. І якби ви подумали що відбувається? Правильно, народ знову масово лізе у салон?

А ще кажуть, що «нічні» не користуються попитом. Можливо це через те, що Воробус потрапив на п’ятницю.

На своїй зупинці ледве виліз, але тим не менше щоб наші читачі знали – нічні маршрутки існують, найголовніше на них натрапити.

Якщо ви хочете їх дочекатися, то вони в центрі нашого міста (район площі Галицької)
курсують близько 12 та 01.30 годин.

Нехай щастить…

P.S. Розклад руху нічних маршруток можна знайти тут.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Lanagur 05.10.2017 пише:

    хм, і жодна з них не заїжджає на Левандівку

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*