facebook

«Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті» (відео)

Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті

Продовжуємо розповідати про цікавинки у світі кіно. Зокрема, вчора ваш автор знову вийшов у люди, сходив у кінотеатр на прем’єру фільму «Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті».

Що це за фільм, сюжет, актори, традиційна оцінка від Воробуса та багато іншого читайте далі.

Отже, фільм «Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті» - це виробництво США, 2017 року випуску.

За жанром – це фільм фантастика, трилер, бойовик.

Прем’єра у світі відбулася 17 січня. До нас же фільм дійшов на тиждень пізніше, 25 січня. Тим не менше, особливого ажіотажу серед людей він не викликав.

Режисер: Вес Болл
Сценаристи: Т. С. Наулін, Джеймс Дашнер
Продюсер: Вік Годфрі, Еллен Голдсміт-Вейн
Актори: Кая Скоделарио, Ділан О'брайен, Томас Сангстер, Роза Салазар, Джанкарло Еспозіто, Баррі Пеппер, Джейкоб Лофленд, Кетрін Макнамара, Наталі Еммануель

Ціна на квитки: від 80 гривень

Формат: 3D.

Сюжет:

Даний фільм – це третя частина фільму (про враження від перегляду першої частини можна прочитати тут) в якому компанія підлітків бореться за життя людства, яке вразив невиліковний вірус. Так зване пекло викрадає одного з головних героїв з надією знайти ліки від недуги. Його друзі не хочуть з цим миритися й всіма можливими шляхами намагаються його врятувати.

Їм прийдеться пройти шлях через заражених людей у тунелі, прокрадатися у місто, де всі здорові й навіть думати про те, а хто ж може врятувати їх від віруса.

Насправді скажу, що так дивлюся творці кінострічок тепер навчилися вже придумати сюжет. Ти його дивишся, думаєш що буде одне, а все відбувається по-іншому.

«Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті» - екранізація останньої частини літературної трилогії Джеймса Дешнера.

Щодо традиційної оцінки від Воробуса, то фільму «Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті» поставлю балів так вісім із 12-ти. Бачив попередні дві частини, то ця, мабуть, найкраща.

Цікавий сюжет, гра акторів, несподівані втрати та й спеціальних ефектів не бракує.

Насамкінець, пропоную переглянути трейлер до цього фільму:
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*