facebook

Як не напитися у вихідний посеред тижня

Як не напитися

Черговий робочий день завершується й завтра ми будемо відпочивати від трудових буднів.

Несподівано, адже завтра ж четвер й здавалося треба йти на роботу. Проте, держава зробила нам офіційний вихідний, 9 травня, який треба буде відпрацьовувати у суботу, 11 травня.

Саме по цій темі до нас звернулася читачка блогу Воробуса з ніком «Lanagur», яка запитала наступне: «Як у цей вихідний гарно провести час і не напитися?».

Спробуємо їй у цьому допомогти.

Перш за все треба тримати в голові те, що п’ятниця та, особливо, субота, є робочими днями. Тому, якщо напитися у четвер, то можна потім дуба дати в інші дні. Пити можна, але в міру.

Які варіанти відпочинку?

- зібрати компанію на шашлик;

Опадів у четвер синоптики не прогнозують, єдине що може завадити посиденькам на природі, так це прохолодна погода. Все-таки, +14 - +15 градусів – це не надто хороша погода для шашликів. Хоча, найголовніше не напитися.

- піти у кіно або театр;

Варіант – хороший, навіть дуже. Хоча, навіть там можуть виникнути нюанси з розпиттям алкогольних напоїв. Можна випити і до, і під час, і після театру чи кіно.

- спати;

Точно не нап’єшся. Ну, хіба що ти вже геть не можеш жити без алкоголю й розпиваєш спиртне сам самісінький.

- читати книгу;

- прибирати у будинку;

Знаю, нудно, але ж інколи треба.

Та й, зрештою, чому людина має напиватися? Якщо закласти собі в голові, що не треба цього робити, то й не нап'єтеся.

Одним словом, вихідний один, а як ним розпорядитися – вирішувати вам. Я б радив провести з користю й щоб не боліла голова.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*