Аквапарк у Львові

Аквапарк Пляж

Літо закінчилося!! У водоймах під відкритим небом плавати вже холодно, тому тиждень назад я з друзями вирішив піти в аквапарк.

Аквапарк «Пляж» був відкритий у липні 2008 року, але я ще ні разу не був там, хіба чув що розказували мої друзі і знайомі. Але, як кажуть краще один раз побачити ніж сто раз почути. Дай думаю піду подивлюсь чи на насправді страшно чи ні.

Перш за все скажу, що аквапарк розташований на вулиці Княгині Ольги, 114 (біля нового цуму).

Отже, приїхали ми туди в 18.00. Що зразу кинулося в очі – це те, що все гарно організовано. На вході є дивани для очікування, різні розважальні автомати, на стіні написані тарифи на послуги аквапарку. Також варто додати, що є багато кас, що зменшує кількість черг, які актуальні в даний час.

Сама процедура входу безпосередньо на горки проходить так:

Підходиш до каси, розплачуєшся і тобі дають годинник на руку, яким ти відкриваєш свій шкафчик, дивишся скільки в тебе є ще часу і заказуєш додаткові послуги.

Зайшовши бачиш свій номер шкафчика, передіваєшся і ховаєш речі туди. Але розберіться як відкривається і закривається шкафчик. Особисто я не міг ніяк зрозуміти шо до чого. Але там є консультанти, які допоможуть Вам.

Самі горки вразили тим, що вони є різної висоти і складності. В аквапарку є горки для дітей, 50-ти метровий басейн, ну і для дорослих. Також є джакузі, сауна, бари. та багато іншого.

гірки в аквапарку

Сам прикол в аквапарку це труби, особливо помаранчева. Любителям екстріма варто прокататися на ній. Ще прикол – це коли їдеш по трубі з кимось. Для цього є спеціальні круги. На рахунок втопитися не переживайте, всюди є інструктори (багато дівчат).Хто хто, а вони втопитися не дадуть.

Ще є дуже прикольні горки: унітаз і червона (не пам’ятаю як називається). Унітаз має глибину 2 метри. Так що якшо не вмієте плавати не йдіть на неї. А червона це супер. Заходиш на вишку і на кругу їдеш вниз, спочатку здається, що вилетиш з того аквапарку, але після дізнаєшся як це прикольно. Ото тєма, як казав мій друг.

І ше скажу Вам пару порад: будьте обережні коли ходите по аквапарку, бо там досить слизько.; коли їдете з червоної горки – розслабтеся, бо інакше після шия може боліти; коли заходите в бар дивіться що скільки коштує, щоб на виході Вам не сказали доплатити велику суму.

І насамкінець скажу про тарифи і час роботи :
Аквапарк працює з 7.00 до 22.00. В середньому похід в аквапарк обійдеться Вам в районі від 40 до 70 гривень. Зранку дешевше + в понеділок і середу діють знижки – 20 %, а в неділю – 35%. Діти, школярі та інваліди I-ої групи мають пільги. Детальніше про ціни можна почитати на сайті Аквапарку: www.aqualviv.com.ua.

Загалом мені сподобалося і раджу Вам завітати туди.Також раджу прочитати:

коментарів - 35 може ще щось напишете?

 1. Ксю 21.09.2009 пише:

  Йдемо ще раз!!!

 2. Роман 22.09.2009 пише:

  Без пріколів – а нашо інваліду 1 групи скидка в аквапарк? Що він там буде робити??

 3. Bankiduki 22.09.2009 пише:

  цікавий допис, треба буде спробувати

 4. Софійка 22.09.2009 пише:

  Круууть!!!Теж так хооочу!!!Ну тіки не до дівчаток-консультанток…)))А на тоті гірки..)))

 5. Маестро 26.09.2009 пише:

  Хочу до дівчат косультанток!!!!!!

 6. Notorious BIG 26.09.2009 пише:

  Ті всі гірки – це якось не серьозно!!! А от сауна – базару нема, це дійсно прікол)

 7. Сalio 08.10.2009 пише:

  аааа це правда

 8. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Після розповідей своїх друзів – навіть не тягне мене в наш Аквапарк!!! Незабаром знов буду у Польші – схожу у їхній…в мене нема сумнівів, що там набагато прикольніше)

 9. Віка 06.03.2010 пише:

  Це класний аквапарк

 10. Архіваріус 06.03.2010 пише:

  Я чув, що Ноторіус у Польщі бульки пустив в аквапарку. 😀

 11. Надія 07.03.2010 пише:

  було супер

 12. Надія 07.03.2010 пише:

  було супер нам юуже сподобалось,дітям втіха

 13. Надія 07.03.2010 пише:

  Мій чоловік як спускався з горки так іхав чуть яйця не згубив

 14. Lanagur 07.03.2010 пише:

  Надія пише: Мій чоловік як спускався з горки так іхав чуть яйця не згубив

  не бережеш ти чоловіка, ох, не бережеш

 15. Vorobus 07.03.2010 пише:

  Надія пише: Мій чоловік як спускався з горки так іхав чуть яйця не згубив

  Там можна не тільки без яєць лишитися а і без голови на тій горці.

 16. Алекс 08.03.2010 пише:

  А є знижки на людей у яких День народження? ну наприклад в мене ДН і я беру з собою 4-ох друзів Мені будуть знижки і моїм друзям?

 17. Vorobus 08.03.2010 пише:

  Алекс пише: А є знижки на людей у яких День народження? ну наприклад в мене ДН і я беру з собою 4-ох друзів Мені будуть знижки і моїм друзям?

  Як пише офіційний сайт аквапарку якщо у тебе день народження то маєш знижку 50 %, а якщо берещш 4-ох друзів то 10% знижка для них. 🙂

 18. Oleg 08.05.2010 пише:

  НЕ ХОДИТЕ ВО ЛЬВОВСКИЙ АКВАПАРК!!!!
  Я побывал во многих аквапарках в том числе и за рубежом.. вот что я могу сказать про львовский аквапарк, где я побывал с моим другом этой зимой:
  1. многие водные процедуры в общем бассейне не работают
  2. на скалодроме (стена в воде с выступами ,чтобы по ним лазить) отсутствуют или поломаны крепления держаков (когда я полез, то разодрал себе ногу и упал в воду)
  3. когда мы залезли в черную горку на надувном круге, то нас двоих там так болтануло сразу, мы вылетели и очень сильно бахнулись головами (в аквапарке есть моя запись в книге жалоб и предложений).. хорошо, что мы оба спортсмены (ездили тогда на лыжах кататься в Буковель и перед поездом решили освежиться).. на надувнухе в черной трубе я был впереди, и, когда мы вылетели с круга, стал на пятки и плечи полумостиком и ушел быстро вперед, а мой друг наоборот тормозил, как мог, чтобы не врезаться в меня на выходе на полном ходу… потом я ушел правее на выходе, он левее.. так мы договорились пока летели вместе в этой трубе… такие наши действия позволили избежать столкновения на выходе,когда один уже приземлился, а другой ногами влетает в него (я видел такое – человека на носилках унесли) что очень опасно… несмотря на то, что мы крепкие спортсмены-экстремалы, головы у нас еще неделю болели и тошнило.. было легкое сотрясение видать..
  4. когда мы задержались на выходе на пару минут (у нас был поезд) – нас оштрафовали… когда же мы сказали, что приходили в себя после того, как ударились головами – нам в лицо рассмеялись и сказали, что не мы одни такие “покалеченные” … много бьются… так что платите и валите!
  это все чистая правда.. еще раз скажу, мне есть с чем сравнивать.. ЛЬВОВСКИЙ АКВАПАРК НЕ ТОЛЬКО НЕ СОВСЕМ КАЧЕСТВЕННЫЙ, НО ЕЩЕ И ОПАСНЫЙ ДЛЯ ЖИЗНИ!!! и РАБОТАЮТ ТАМ ХАМЫ!!!!
  НЕ ХОДИТЕ ТУДА!!!

 19. Архіваріус 09.05.2010 пише:

  Oleg пише: НЕ ХОДИТЕ ВО ЛЬВОВСКИЙ АКВАПАРК!!!!

  Якого милого ти приїхав до Львова, вали голубе на хвилі Північного моря, або до Кандалакші, там багато твоїх братів, і будеш себе дуже гарно почувати. А відносно хамства, то нема більших хамів ніж москалі, їх звідусіль гонять, а вони всюди пхаються зі своїм”общепонятным”. 😀

 20. Ярцьоо** 24.10.2010 пише:

  люди не пуджяйте мене!!! 😀
  я туда їду 😛
  москалики йдіть нафіг до себе у рашу 😛
  і ненадо на аквапарк наїжати!!! :smug:
  шо маєм те маєм

 21. Таня 04.03.2011 пише:

  Ну вы и нагородили тут, чушь собачья! Ходим туда всё время, все довольны и люди нормальные :))))))

 22. Nastya 25.03.2011 пише:

  абажаю аквапарк!!!!!!!!!!!!!!! ми так весело провели час з друзями на аква-паті!!!!!!!!!вночі так страшно на гірках кататись – масса адреналіну!!!!!!!!! 😆
  а коктейлі такі дешеві, що ми в шоці були!!!!!!!!!!!
  не можу дочекатися вечірки на Обливаний понеділок! Думаю буде мега круто!!!!! 😆 😆 😆

 23. павлік 06.04.2011 пише:

  суперово!!!!!

 24. павлік 06.04.2011 пише:

  афігенно на гірках 😀 😀

 25. павлік 06.04.2011 пише:

  я піду на обливний 🙂 🙂 🙂

 26. ілона 28.04.2011 пише:

  Архіваріус пише: Oleg пише: НЕ ХОДИТЕ ВО ЛЬВОВСКИЙ АКВАПАРК!!!!

  Якого милого ти приїхав до Львова, вали голубе на хвилі Північного моря, або до Кандалакші, там багато твоїх братів, і будеш себе дуже гарно почувати. А відносно хамства, то нема більших хамів ніж москалі, їх звідусіль гонять, а вони всюди пхаються зі своїм”общепонятным”.

  хватить гнати на добрих,розумних та стриманих росіян,хохли-селюки. 😈 👿

 27. Х 01.08.2011 пише:

  Аквапарк на Азові Кирилівка!!! Це справді Аквапарк. Хоча… до сервіса Европи нам ще гееееен далеко

 28. Архіваріус 02.08.2011 пише:

  ілона, Цікаво з якої такої ти землянки вилізло, москаленя стримане та розумне. Скільки років вас гонять з України, а ви ніяк на свою родіну вернутися не хочете. :mrgreen:

 29. фотограф 02.04.2016 пише:

  гарний аквапарк

 30. Олег 02.04.2016 пише:

  гірки файні

 31. Роман 16.10.2016 пише:

  Всім привіт а аквапарк осінню і зимою робить?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*