Футбол на Короленка

футбольний майданчик на Короленка

Вчора один мій хороший знайомий запросив мене на футбол. Так, як я футболіст з досвідом, вирішив піти подивитися який рівень гри, накалу, склад учасників, умови проведення матчів тощо.

На даний час у Львові є мало спортивних майданчиків, щоб пограти у футбол. Переважно площадки всі за гроші, а для підростаючого покоління і не тільки це вже є перешкода. Але, незважаючи на всілякі перешкоди, справжні любителі футболу знаходять місця проведення матчів, одне з таких місць є поле біля школи-інтернату №6 на вулиці Короленка.

Прийшовши туди, я побачив досить хороше поле, досить хороше покриття (правда земля), ворота пофарбовані, короче кажучи все ідеально для проведення вуличних матчів.

Правда є одна погана новина для любителів футболу на Короленка: якщо падає дощ, то тут робиться болото і футбольні баталії відміняються. Але, не дивлячись на це, всі беруть участь у футбольних матчах.

Але не будемо відволікатися від дрібниць, а перейдемо відразу до самих футбольних баталій.Відразу скажу, що склад учасників різний: від підлітків до вже зрілих людей. На матчі сюди, по моїх спостереженнях зходяться з різних куточків Львова.

Деякі приходять із своїми командами, а деякі як і Ваш автор поодинці. Також варто сказати, що як і на кожному футболі, різних заходах є свої лідери. В даний день виділялося двоє: МАЕСТРО, який володів філігранним дриблінгом; БАНКІ – своєю жагою до перемог. Також кілька слів скажу про вболівальниць, яких я тоже замітив на футболі. Правда за кого вони вболівали важко сказати.

Баталії вирували аж до самого вечора. Хтось грав краще, хтось гірше, але пізнім вечером всі дружньо йшли додому (звичайно, хтось задоволений, хтось ні) і домовлялися про нову зустріч знову на футбольному полі на Короленка!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 12 може ще щось напишете?

 1. bankiduki 27.09.2009 пише:

  хехе,гарно написано, варто додати що чимало хороших чуваків грають з нами на Короленка Інтернат Арені,всіх і не вистачить часу похвалити, але так воно і є. Хотілося б додати , жаль що у Львові все менше людей, молоді задіяні якимось спортом, щей умови не радують.Хоча сподіваймося що на майбутнє обставини зміняться.

 2. Славік 27.09.2009 пише:

  Класна стаття, і класний Блог в цілому. Правда я не любитель футболу, але спорт це дуже хороший вибір, щоб не тратити час попусту, не кажучи вже про те що багато молоді його тратить зовсім на протилежне…

 3. Маестро 30.09.2009 пише:

  Ми футбольні ентузіасти, я грав футбол майже на всіх майданчиках львова, але так як на Короленка ніде не побачив таких баталій. Круто коли на футбол приходить ТРИДЦЯТЬ людей і граєш на шість команд, круто коли ті шість команд по силам рівні, де боротьба на кожному клаптику поля, де вороги на полі і щирі друзі за його межами!!!! Це ФУТБОЛ і для мене тим все сказано!!!!!!!!!!!!

 4. Bankiduki 01.10.2009 пише:

  О так Інтернат-Арена 43ver!!! hip-hip

 5. De_Funker 02.10.2009 пише:

  Короленка – це футбольне поле на якому ЗАВЖДИ цікаво ганяти м*яча, у кожній грі стараєшся викластись на повну і допомогти своїй команді виграти та зіграти бодай ще один матч, як програєш то чекатимеш 30 хв на наступну гру і це додає азарту ^^

 6. Svyatoslav 13.10.2009 пише:

  можу всіх привітати, для баталій зараз падає дуже приємний ніжний сніжок, і тепер є можливість кожного дня поганяти м’яча!!! тому гетри , шорти і футболку не прати, нехай болото саме відвалюється!!!

 7. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Я вже біля року в футбол не грав 🙁 А років так у 15 практично кожного дня ганяли з пацанами біля 77 школи)

 8. Маестро 26.10.2009 пише:

  Переходимо всі в зал))

 9. bankiduki 26.10.2009 пише:

  Підтримую) Питання лише : в який?)

 10. Маестро 29.10.2009 пише:

  Давай те шукати варіанти?))

 11. Gopnik 05.01.2011 пише:

  памятаю як грав на короленка хороші були часи , тепер на жаль не має часу щоб пограти в футбол, а от майданчиків футбольних дуже мало

 12. VIK 05.01.2011 пише:

  Та зараз сильно і не пограєш на вулиці в футбол, холодно та ще й сніг лежить….краще в теплому залі 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*