Проблеми молоді: Як знайти роботу?

Робота

У даний час є дуже велика проблема знайти роботу! Це стосується не тільки старших людей, а й молоді.

З розвитком кризи у світі, як і в Україні все більше поширилася проблема з роботою. Де її знайти?

Багато людей знаходять роботу за знайомствами. Або ще інше - беруть на роботу за хабарі. А що робити простим людям, які не мають грошей, щоб дати хабар або не мають знайомих.

Ця проблема насамперед стосується молоді. Молоді спеціалісти закінчивши навчальний заклад не знають де знайти роботу. Як тільки з'являється варіант з роботою - зразу питають чи є досвід. Звичайно, що у випускників навчальних закладів його не має. Колись роботу надавали навчальні заклади, а тепер із цим проблема. Приходиться випускникам шукати роботу самим. Попробуємо врахувати всі варіанти. Робота є, але не думаю, що випускникам, особливо ВуЗів захочеться працювати двірниками чи на будовах.

Є багато можливостей шукати роботу:

1. Шукати в інтернеті.
Заходимо на пошукові сайти, набираємо слово робота і вибиває багато сайтів з роботою. Шукаємо місто, вакансію і за секунду вибиває цілий перелік вакансій. Щоб відправити роботодавцям листа потрібно заповнити анкету і відправити їм. Буває, що роботодавці дають номери телефонів і можна їм подзвонити.

Зразу Вам скажу, що то що написано у пропозиціях роботи - це не завжди правда. Стикався з таким випадком. Пише, що треба менеджера із продаж. Все добре, приходиш, а виходить, що тобі треба взяти сумку і йти щось продавати. Скільки продаси, стільки і заробиш. Багато моїх знайомих розказували такі історії. Не спорю, можна і знайти хорошу роботу, але то випадки. Як на яку попадеш.

2. Ще один приклад - це брати газети. І шукати там роботу. Але тут така сама ситуація. Як попадеш.

3. Пробувати ходити по місту і дивитися на вивіски, може і пофартить.

4. Стати на біржу. Це самий оптимальний варіант. І стаж буде йти і може ця установа запропонує Вам хоч якийсь варіант.

5. І ще є варіант питатися друзів, знайомих. Може і щось випливе. Бо якщо будете сидіти склавши руки, то так ніколи не будете працювати.

А якщо вже зовсім нічого не получається, то пробуйте шукати тимчасову роботу. Наприклад, роздавати листівки, щось підносити на ринках, продавати на ринку, тощо. І поф*г та освіта. Без грошей не виживеш і не встидайтеся, що хтось буде говорити, що Ви працюєте на якісь посаді. Ви заробляєте гроші й цим все сказано.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 26.10.2009 пише:

  Мене більш за все бісить коли всі нормальні посади зайняті кумом, братом, сватом директора фірми 🙁

 2. Маестро 26.10.2009 пише:

  Робота є завжди, просто чи хочемо ми працювати… Оце питання…

 3. Маестро 26.10.2009 пише:

  В мене ше ніколи не було такого шоб я хотів на роботу і ніде не міг знайти…

 4. bankiduki 26.10.2009 пише:

  Правильно Маестро каже, робота є завжди питання просто яка? і скільки оплачують за роботу , якщо людина поставила за мету знайти роботу припустимо за тиждень і отримати якийсь дохід це питання майже завжди вирішиться. Я б трішки конкретизував : не завжди є робота на якому ми очікуємо, і тут включається багато факторів : місце, обставини, наші навички та зміст. А що до того що люди кажуть: ” ой нема роботb” , у більшості випадків- це просто лінивість – робота є завжди. Якщо говорити пр о випусників то дійсно за фахом роботи є мало, тай проблема навіть не в тому що мало а в тому що мало кого візьмуть без досвіду роботи, ось в чому проблема, повинні внестися корективи в освіту, оскільки в нас є кардинальна проблема – Випусник закінчив ВУЗ і постало питання : “Ащо робити далі, що я взагалі можу робити і як себе реалізувати?”, проте впринципі все залежить від людини і обставин.

 5. myroslav 27.10.2009 пише:

  > І стаж буде йти і може ця установа запропонує Вам хоч якийсь варіант.

  та скільки можна думати про державну пенсію…

 6. Юра 03.03.2011 пише:

  Маестро влаштовували напевно знайомі от і немає проблем а нехай попробує як я кожні двері,кожен поріг обійти де тобі кажуть ні, передзвонимо.

 7. PVS 03.03.2011 пише:

  Юра пише: Маестро влаштовували напевно знайомі от і немає проблем а нехай попробує як я кожні двері,кожен поріг обійти де тобі кажуть ні, передзвонимо.

  В ЖЕК ходив? А на залізницю?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*