Грип відступив?

антигрип

Ситуація із грипом і надалі залишається не визначеною. Одні кажуть, що вірус відступає, другі навпаки. Так що ж насправді?

Вже другий тиждень Україна, а найбільше Західні області у тривозі. Всі сидять вдома на карантині. Це стосується і учнів, студентів, простих людей. Працюють лише ринки і то за власним бажанням. Біля мене навіть є будки, що продають швидку їжу, вони і то зачинені. Ясно, прибутків не має. Люди і надалі ходять у масках. Все більше людей говорять, що стабілізується проблема із масками, але все рівно їх не має. У великих компаніях видають працівникам маски, деякі люди самі шиють, транспорт дезінфікують. Бачив навіть інтерв’ю працівника Антимонопольного комітету. Каже, що боряться із незаконним підвищенням цін і дефіцитом ліків.

Отже, за найсвіжішими даними Міністерства охорони здоров’я України від грипу в Україні померли 189 людей: 78 смертей зафіксовані у Львівській області, 27 – в Івано-Франківській, по 19 – у Тернопільській і Чернівецькій, по 7 – у Хмельницькій і Рівненській, 6 – у Київській, по 4 – у Волинській і Вінницькій, 3 – у Києві, по 2 – у Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Полтавській і Харківській областях, і по 1 – у Криму, Одеській, Херсонській, Черкаській і Чернігівській областях.

Загалом в Україні захворіли на цю заразу вже більше одного мільйона людей. Тим часом за словами глави уряду Юлії Тимошенко грип відступає. У порівнянні із початком місяця кількість хворих на грип зменшилася. Але, епідеміологічний поріг і надалі перевищений у багатьох областях. Зокрема за останніми даними у 14. На підході східні області.

Також читайте:   І знову обмеження у продажі алкоголю?

Читав навіть таку інформацію, що у Донецьку хвора жінка на свинячий грип народила здорову дитину.

Але, незважаючи на спад, все рівно люди вмирають. Наприклад, кількість жертв вчора була 178 людей, сьогодні вже 189. Люди звичайно що у паніці. Одні говорять, що влада бреше, другі, що ні. Інформації можна почути вдосталь. але, незважаючи на все люди потроху звикають.

Щодо Львова, то Наше місто поки що залишається найбільш складнішим містом щодо епідемії грипу. Найбільше смертей зафіксовано саме у Львівській області. Люди потроху повертаються на роботу. Товариш каже, що у книгарнях збільшилася кількість відвідувачів, багато людей ходять вже у бібліотеки. Також майбутні абітурієнти готуються завдяки канікулам до майбутнього вступу. З’являються люди у кафе, барах. А не рано ще?

Грип і надалі залишається небезпечним, незважаючи на зменшення захворюваності. На всяк випадок нагадаю симптоми свинячого грипу:

головний біль,
біль у м’язах,
біль у горлі,
підвищення температури тіла,
кашель,
нежить, закладання носа,
в окремих випадках – блювота і понос.

Якщо у Вас є кашель, а температури не має, все рівно звертайтеся до лікарів, щоб потім не було пізно.

То ж, бережіть себе , бо це за Вас не зробить ніхто!!!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Ксю 11.11.2009 пише:

  А можна вже написати статтю НЕ про грип, бо я нарахувала на блозі вже 3 статті про грип (якщо не більше)…як на мене ця тема вже нецікава…

 2. Ксю 11.11.2009 пише:

  провела дослідження і нарахувала 6! о_О статей на цю тему….

 3. Notorious BIG 11.11.2009 пише:

  Та все це расказ! Не було ніякого грипу! Просто бариги знов нажили на людях філки! Уроди блін, я їхню маму “сунув-витягнув” 🙂

 4. Ксю 11.11.2009 пише:

  мама тут не винувата – це все мутації…

 5. Маестро 11.11.2009 пише:

  І прийшов грип!!!!! І врятувала всіх Юля, бо вона працює і вона-це Україна!!!!!!! УРА УРА УРА!!!!!!!!!!!!))))))))))))))

 6. Ксю 12.11.2009 пише:

  Хоч вона і працює, але наврядчи спасе Україну

 7. Виходячи із міркувань біолоії вірусу, то епідемія не може тривати на одній і тій же території більше 10-и днів. Більша частина населення перехворіла – виробився груповий імунітет і вірус просто-напросто вимирає. Йому незалишається нічого іншого, як розповсюджуватись на інші області, де люди не мають імунітету проти нього. Про це я писав на своєму блозі.

 8. Ксю 12.11.2009 пише:

  Ну тоді, у Львівський області вже мали би всі віруси вмерти.

 9. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  Люди гинуть від “видуманого грипу”, а Юля працює! Україна програє в футбол, а Юля працює! Ніхто не працює бля, тільки Юля цілодобово працює! Хотів би я знати що вона вживає, що не спить а тільки працює, наркоманка клята 🙂

 10. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  P.S.: I’ll be back 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*