Де найкрасивіші дівчата?

красиві дівчата

Кожного дня ми бачимо їх. Вони є невіддільною частиною нашого життя. У них закохуються, з ними женяться тощо. Бо самому якось жити, то вже не серйозно. Як Ви вже напевно здогадалися мова іде про дівчат. Багато розмов іде де вони найкрасивіші? Одні кажуть, що в Україні, другі що в Європі, ще кажуть у Америці. Так де ж?

Скільки вже було суперечок по цьому питанню і на екранах телевізорів і серед друзів і просто серед людей. Я за кордоном не бував, але там були друзі й знайомі. І всі в один голос говорять, що в Україні найкрасивіші дівчата.

Ось багато були в Туреччині і кажуть там дівчата у порівнянні з нашими не такі красуні. Товариш часто буває у Болгарії. Каже: “Що там робити. Тут рай. Дівчата найкрасивіші”.

Так само мені казала одногрупницяб що була в Німеччині і те саме. Тепер мені зрозуміло чому іноземці приїжають до Нас і пропонують нашим дівчатам їхати жити з ними. Або чому Наші дівчата такі популярні за кордоном у всіх планах. А недавно знайома розказувала, що в Італії там хіба хлопці красиві. Ото мене розсмішило.

Наприклад, ще спостерігав, що у Америці дівчата не дуже слідкують за собою. Багато їдять хот-догів, не дієтичної їжі, мало займаються спортом. А це все впливає на фігуру, красу, тощо.

Наші ж навпаки. Вони хочуть бути постійно у курсі всіх новин моди. Постійно підтримують форму. Навіть знаю, що ходять на різні масажі, у солярії, в басейни. А за салони краси я навіть не говорю. Дівчата роблять різне: педікюр, манікюр, візаж, грязові ванни, різні види депіляції тощо.

А зачіски як міняють, то не кожен встоїть перед тим. І все, щоб бути красивою, щоб хлопці звертали увагу. Бо не буде хлопців дівчатам не буде для кого це робити.

А ще зверніть увагу на Наших молодих мамочок. Вони, не зважаючи на те, що мають дитину, а то і більше, все рівно підтримують свою марку. Вони хочуть завжди залишатися красивими.

Щодо статистики, то вона говорить по-іншому. За даними сайту luxgid.com.ua є своєрідний рейтинг Топ-10 міст, де живуть найвродливіші дівчата. Ось як він виглядає:

1. Амстердам, Голландія
2. Тель-Авів, Ізраїль
3. Монреаль, Канада
4. Каракас, Венесуела
5. Москва, Росія
6. Лос-Анджелес, Каліфорнія
7. Варна, Болгарія
8. Буенос-Айрес, Аргентина
9. Копенгаген, Данія
10. Стокгольм, Швеція

Рейтинг складався за результатами опитувань людей. Дивно, що тут не має України. Але, це можна пояснити наступним чином. До нас мало їздять мандрівники. Так як по Європі їздять, так в Україну не їздять.

Рейтинги рейтингами, а ми знаємо своє. Також можна згадати конкурси краси. На них також можна орієнтуватися. У Венесуелі, як відомо, найбільше переможниць конкурсу «Міс Всесвіт», уже лише це свідчить про те, що красунь тут багато, а займає ця країна у вищеперерахованому рейтингу лише 4 місце. Не знаю, Вам судити.

Думка автора, що все-таки найкрасивіші дівчата живуть в Україні. Скільки знаю дівчат, то одна краща від іншої. Всі красиві.

Не має дівчат не красивих, просто є дівчата, які одним подобаються, і є, які подобаються іншим.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 26 може ще щось напишете?

 1. sungirl 09.11.2009 пише:

  оли мої знайомі поляки приїхали вперше на Україну, я лиш чула що вони в захваті від наших дівчат,-що мов у них одна на 10 красива, а у Львові 9 на 10 дівчат красиві. А от полячка звернула увагу, що в нас надзвичайно мало гарних хлопців ( я констатую її слова,не в обіду сильнішій половині людства:)) і що як таке може бути, що дівчат гарних повно, а хлопців. хоч на пальцях порахуй….

 2. Ксю 09.11.2009 пише:

  Не можу не погодитися з sungirl – дійсно гарних хлопців в Україні ДУЖЕ мало, нажаль! 🙁

 3. Vorobus 09.11.2009 пише:

  Ну дівчата не скажіть!!! Є пару нормальних і красивих тільки треба їх замічати!!!)))

 4. Ксю 09.11.2009 пише:

  пару – це не більшість….

 5. Сass 09.11.2009 пише:

  Не можу нічого сказати на наш захист. Хлопцями не цікавлюсь)

 6. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  Шось я бачу дівчата стали носом крутити) Вернути би ті старі дикі часи, коли в них нічого не питали, сбивали з ніг дубінкою, брали за волосся і волочили у піщеру) 🙂
  Стосовно теми, гарних дівчат у кожній країні хватає. До слів sungirl “…а у Львові 9 на 10 дівчат красиві” можу добавити лиш те, шо половина з цих красивих – це амазонські алішатори під декількома кілограмами штукатурки 🙂

 7. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  *алігатори

  • Vorobus 09.11.2009 пише:

   О! Бачу є така штука як мужська солідарність!!! )))

 8. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  До речі прикольна мала на фотці у цій статті! Хто така знаєш її? 😉 Викинула би вона ще з рук того приблюдка і тоді взагалі ціни би їй не було 🙂 Замітив такий граньоний стакан на столі…напевно дівчина п’є багато і великими дозами, звідси і висновок: таку тримати в хаті не вигідно 🙂 ))))))))

 9. Ксю 09.11.2009 пише:

  Факт залишається фактом – в Україні більше гарних дівчат ніж красенів-хлопців. АЛЕ “на вкус и цвет товарищей нет” звідси – кожному своє – комусь подобаються чорняві, а біляві здаються негарними і… навпаки. Хоча мені завжди в чоловіках подобався розум і порядність…:)

 10. Маестро 10.11.2009 пише:

  А кажуть краса то не головне!!! Головне душа, а “алігаторам” відверто пох… на красу, їм потрібно знати лише розмір гаманця…

 11. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Маестро : ну гаманець звісно тут відіграє теж вагому роль, але багато дівчат звертають увагу і на розміри “іншої” штуки 🙂

 12. Ксю 10.11.2009 пише:

  Ви маєте на увазі розмір мозку?

 13. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Це питання мене чесно кажучи завело в глухий кут 🙂 я краще промовчу 🙂

 14. Ксю 10.11.2009 пише:

  Notorious BIG : Дуже дивна реакція, особливо від Ноторіуса Біг 🙂

 15. puzo 10.11.2009 пише:

  найкрасивіші дівчата – слов”янки, а конкретніше – українки:)
  а за хлопців заступлюсь, бо вважаю, що в нас хороших хлопців багато.
  хам, рагуль, гопнік – це стан душі, і він не залежить від національності

 16. Михайло 16.11.2009 пише:

  В Данії дівчата дуже вродливі, також у Швеції.
  А взагалі це все дууууже відносно. Останнього разу приїздив в Київ, так не дуже і багато гарних дівчат було. А коли жив у Києві, то здавалось, що багато.
  Коли ж іноземці кажуть, що дівчата найгарніші в Україні, то треба відноситись до цього не як до компліменту, а навіть навпаки.
  Ситуація наступна. Якщо який-небудь данець хоче дівчину, то він має бути фізично та розумово розвинений, цікавий як особистіть, бо гроші в дівчат і самих є. А коли данський маргінал приїздить в Київ, говорить англійською та витрачає свою середню по данським міркам зарплатню (5 тис і більше баксів ), то йому на шию будуть вішатись купи гарних дівчат. І йому не треба бути ні дотепним, ні гарним. Потім він і каже, що в Києві найгарниші дівчата, бо вдома дівчата йому не дають.

 17. Маестро 18.11.2009 пише:

  Це правда, гроші,гроші і гроші… все шо цікавить наших дівчат, не всіх звичайно але більшість(ідея зіграти “гарну партію”)))

 18. іруська 13.06.2010 пише:

  не має не гарних дівчат,……всі дівчата красиві по-своєму

 19. Архіваріус 13.06.2010 пише:

  Ірусечко, де ж ти була весь цей час? За такими дівчатами як ти, всі хлопці гинуть. Взагалі поняття краси доволі відносне. Хтось любить широкі плечі, хтось великі вуха, а хтось…
  А відносно негарних дівчат, я погоджуюся з тобою. 😀

 20. Stakeholder 13.06.2010 пише:

  Всi цi рeйтинги я нiкoли сeрйoзнo нe сприймaю, тaк сaмo як i нe люблю дискутувaти нa тeми дiвoчoї крaси, в рiзниx людeй свiй смaк, цe тe сaмe щo дискутувaти нa тeму який кoлiр гaрнiший чи якa пoрa рoку нaйкрaщa, тoму нe люблю тaкoж всякi кoнкурси крaси i т.д., як нa мeнe цe aбсурд, зa якoю лoгiкoю oцiнюють крaсу учaсниць? xтo тaкi цi люди в жюрi щoб судити xтo крaсивий a xтo нi? я рoзумiю є люди дoпустiм якi є eкспeртaми в мистeцтвi, aбo тaм у вeб дизaйнi, чи iнтeр’єрi, a xтo цi люди? “eкспeрти пo жiнкaм”?) пoгoдьтeсь цe смiшнo, кoжнa дiвчинa пo свoєму крaсивa, i oбoв’язкoвo знaйдeться xлoпeць для якoгo вoнa будe нaйкрaсивiшoю.

 21. russo turisto 13.06.2010 пише:

  Stakeholder пише: Всi цi рeйтинги я нiкoли сeрйoзнo нe сприймaю,

  Мда… любовь нечаянно нагрянет..

 22. маряся 12.11.2010 пише:

  ось була в Болгарії, скажу дівчата не зовсім, а от в хлопцях щось в зовнішньості є, а в душі НІЧОГО 😀

 23. russo turisto 12.11.2010 пише:

  маряся пише: ось була в Болгарії, скажу дівчата не зовсім, а от в хлопцях щось в зовнішньості є, а в душі НІЧОГО

  Голубушка, главное чтобы в карманах зеленью шелестело.

 24. zars 12.11.2010 пише:

  russo turisto пише: маряся пише: ось була в Болгарії, скажу дівчата не зовсім, а от в хлопцях щось в зовнішньості є, а в душі НІЧОГО
  Голубушка, главное чтобы в карманах зеленью шелестело.

  І мїж ногами нормально сі бовтало…

 25. Сірьожа 07.04.2011 пише:

  Я згоден в Україні най гарніші дівчата і в кожної душа прекрасна, але це капєц так очі розбігаються шо можна косоглазіє получить

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*