Хулігани розбили зупинку рейкового автобуса

Зупинка рейкового автобуса у Львові

Не так давно на нашому блозі з'явилась стаття про новий рейковий автобус у Львові. Та всього лише два тижні, як повідомляє ZAXID.NET, львів’яни змогли сповна насолоджуватися цією новинкою. З 15 грудня пасажирів, які сідають у рейковий автобус на зупинці "Палац культури імені Гната Хоткевича", зустрічає розбита хуліганами зупинка.

Нагадаю, що 1 грудня 2009 за участі прем'єра Юлії Тимошенко на Головному залізничному вокзалі Львова відбулося урочисте відкриття та відправлення у перший рейс Львівського рейкового автобуса.

Залізничники не шкодуючи сил та засобів намагалися активно долучитися до розв’язання транспортної проблеми Львова, реалізувавши проект рейкового автобуса. Вартість виконаних робіт сягла двох мільйонів гривень. Тому презентуючи 1 грудня новинку жителям міста, залізничники попросили поважати їхню працю та берегти рейковий автобус і його новостворену інфраструктуру. Та, на жаль, їхні заклики залишилися не почутими.

Прикро припускати, що львів’яни стали байдужими до безладу, який відбувається на їхніх очах, не переймаються ні власним комфортом, ні тим враженням, яке складається у гостей про наше місто і людей, які тут мешкають.

Попри таку неприємну подію, яка трапилася на зупинці "Палац культури ім. Гната Хоткевича", залізничники переконані, що львівський рейковий автобус уже зарекомендував себе як транспорт нового покоління і став невід’ємною частиною Львова. До того ж, вартість проїзду у ньому становить всього півтора гривні.

"Сподіваємося, що наші пасажири займуть активну громадянську позицію і не допустять у майбутньому фактів пошкодження вагона чи зупинок, фактів вандалізму і хуліганства, а про будь-які подібні вчинки повідомлятимуть правоохоронців", – наголошується у повідомленні прес-служби Львівської залізниці.

Дізнатися розклад руху Львівського рейкового автобуса та прочитати про поїздку Воробуса у ньому ви можете у цій статті.Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 28.12.2009 пише:

  Ганьба та сором за львів’ян. А ще хочемо приймати Євро-2012. Дуже прикро.

 2. Did'ko Lysyu 28.12.2009 пише:

  Vorobys, це ж ти її розбомбив…Там знайшли відбитки твого писка!!!

  • Vorobus 28.12.2009 пише:

   Слухай ти зарослий чи лисий 🙂
   Не сміши людей своїми заявами!!! 🙂

 3. bankiduki 28.12.2009 пише:

  Народу у Льові чимало – та бидла більше

 4. myroslav 29.12.2009 пише:

  бухі бидлогопи. ненавиджу їх.

 5. South Park 30.12.2009 пише:

  Справді прикро, що люди полюбляють вмикати свою “бидлосутність” та робити ганебні справи!

 6. Архіваріус 30.12.2009 пише:

  Ні, Vorodus такого зробити не міг, він культурна людина, навіть оперний театр відвідує.

 7. Narcus 02.01.2010 пише:

  Та це таке бидло як та моя свиня Нотаріаус ПІГІ-то тільки такі свині спроможні на такі вчинки -вип’є одне пиво і вже герой 😉

 8. Notorious BIG 06.01.2010 пише:

  Did’ko Lysyu 28.12.2009 пише:
  Vorobys, це ж ти її розбомбив…Там знайшли відбитки твого писка!!!
  * я під столом від сміху 🙂

  Наркусе, я хоч після одного пива герой, а ти себе героєм почуваєш тільки у позі рака і то, якщо хтось шльопає тебе пузом по сраці 🙂

 9. Narcus 06.01.2010 пише:

  Ти явно не тої орієнтації! Мейсон що з тобою трапилось-піцьку мій ненаглядний-звязався з тими псами і почав з ними шпілі-вілі!!! 🙂

 10. Notorious BIG 18.01.2010 пише:

  Ні з якими псами я секасОм не займаюся! Не зоофіл я! Ти краще розкажи, як я було тебе застукав під час оргії із хом’ячком 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*