Корпоративна вечірка

Корпоратив

Наближаються свята, а отже напевно у всіх нормальних компаніях влаштовують корпоративні вечори. У народі їх називають корпоративні вечірки. Пам'ятаю одного разу мене одна жіночка запитала чи я знаю що таке корпоративний дух. Я відповів лише, що знаю, що таке корпоративна вечірка. 🙂

Отже, що таке корпоративна вечірка? Які особливості її святкування?

Для створення та підтримання корпоративного духу підприємства, установи чи фірми існує багато способів. Одним з них є проведення корпоративної вечірки. Приводом до її проведення може бути річниця фірми, святкування корпоративного Нового Року, 8 Березня, професійне свято, закриття сезону, відзначення успіху та багато іншого.

Корпоративна вечірка є надзвичайно важливою для організації, адже вона згуртовує колектив. Багато керівників жаліються, що у них у колективі не має взаємопорозуміння.

Керівники самі винні у цьому. Щоб згуртувати колектив потрібно організувати якусь зустріч у неформальній обстановці. Це не обов'язково має бути гучне гуляння, а може бути виїзд колективом на природу, туристична поїздка, банкет тощо.

Ясно, що у кожній компанії є працівники, які недолюблють один другого. Але, після корпоративу вони здружуються і починають дружити і стають найкращими друзями. Хоча не факт, що і вони там поб'ються.

На корпоративній вечірці може бути все. Вона може закінчитися мирно, може бути бійка, а ще буває і секс. Як ж без нього. 🙂

Це все залежить від того скільки працівники випили і як святкують.

Якщо пікніки, банкети святкують не дуже гучно, то корпоративний Новий рік напевно святкують найбільше.

Дуже важливо при організації корпоративу визначити програму вечора, меню, запросити якихось гостей. І неодмінно має бути музика. Я вважаю, що без неї не цікаво.

Якщо святкуєте Новий рік інтересно для працівників прийти у костюмах. А якщо це велика компанія, то попробуй вгадай хто є хто.

Ага, чуть не забув. Має бути ялинка. 🙂

Також керіництво фірми повинно подбати про працівників подарувавши їм подарунки. Вони можуть бути не дорогими. Але, що не скажіть, приємно мабуть кожній людині, що за неї пам'ятають. Не залежно чи це молода людина чи старша.

А у Нас у деяких фірмах працівники самі влаштовують собі корпоративи у неформальній обстановці. Це було, є і буде. Люди по інтересах збираються і святкують, звичайно якщо начальники нічого не організовують.

Підводячи підсумок, скажу наступне:

Корпоративна вечірка - це неодмінний атрибут кожної організації. Від частоти і якості її проведення залежить морально-психологічний клімат у колективі, його успіхи і подальша робота.

А насамкінець пропоную переглянути прикольний мульт під назвою "Тімбилдінг"

Ось так буває після вдалого корпоративу!

P.S. Якщо ВАШ шеф збирає із Вас гроші на корпоратив, то “забийте” на нього і організуйте самі собі свято. 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Lanagur 17.12.2009 пише:

  В наш час ми стали називати деякі прості речі модними словами, тому коли чоловік приходить пьяний в дим з помадою на губах і з жіночими трусами за шиворотом, він може важно сказати:”я був на корпоративі”. Уффф… Що таке корпоратив ? Узаконена дирекцією пьянка всієї компанії, на гроші компанії, і в робочий час.

 2. zars 17.12.2009 пише:

  От за ” пьяний в дим ” дійсно можна найбільше дістати… А мультік кльовий.

 3. bankiduki 17.12.2009 пише:

  P.s. Якщо ВАШ шеф збирає із Вас гроші на корпоратив, то “забийте” на нього і організуйте самі собі свято.
  re: Золоте привило корпоративів:D

 4. Narcus 17.12.2009 пише:

  Ведмідь убойний :)! Хотів би і я побувати на корпоративній вечірці де як автор зазначив є все-спочатку була кава-а кінцівка вечірки закінчувалась хорошим сексом 🙂

 5. Архіваріус 18.12.2009 пише:

  Гарне свято, і я б не одмовився взяти участь в корпоративі, шкода тільки, що шеф відсутній – з роботою сутужно, важко знайти.

 6. Narcus 22.12.2009 пише:

  Після слів ,,одмовився,,-,,сутужно,, таке враження що ти вже на ньому побував 🙂

 7. Notorious BIG 31.12.2009 пише:

  Головне, щоб після корпоративу шеф не звільнив з роботи за певних причин:
  1.Ти нажрався у ЖоПУ, захотілося “справити нужду” і ти переплутав туалет з кабінетом шефа, а унітаз з кріслом))) Ще краще якщо захотілося по великому)))
  2.Пішов трахати (чи давати “на клик”) такій же буховій, як і ти секретарці, але як потім виявляється, що це не секретарка, а дружина шефа…..і якого хрЄна вона робила на корпоративі??? але факти є факти))
  3.Взявши шефа за краватку, сказати усе, що про нього думаєш, при цьому періодично плювати йому в писок…потім показти йому “Адесу” і закопати ногами наглим образом))) 🙂

 8. Narcus 02.01.2010 пише:

  Ну на це може піти лише така свиня як ти 🙂

 9. Мостюк Сергій 09.05.2020 пише:

  Дуже актуальна тема. Однозначно, всі повинні знати, як поводитись на корпоративній вечірці. Ось тут пишуть про це https://www.bizmaster.xyz/2018/09/yak-povodytys-na-korporatyvniy-vechirci.html

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*