Львівська ялинка

Ялинка у Львові

Що не говоріть, а смак свят вже відчувається. Нарешті почав падати сніг, але сніг снігом, але неодмінний атрибут всіх новорічних і різдвяних свят – це НОВОРІЧНА ЯЛИНКА.

Недавно прогулювався вечором містом і побачив, що ялинка вже стоїть, але дуже шкода було що вона ще не сіяла. Так що ж це за ялинка і скільки вона буде стояти?

Як ми знаємо ялинку на свята ставлять завжди. У великих містах – це вже традиція. Є вона у Донецьку, Києві, Одесі. Не оминає вона і Львів. Скільки живу, то за мене ялинка була завжди. Навіть вдома і то я стараюся її ставити, бо як без неї.

У Львові традиційно новорічна красуня традиційно розміщена перед оперним театром на проспекті Свободи.

Кожного року її встановлюють, щоб люди могли прийти до неї хто із сім’єю, хто із коханою людиною, хто просто із друзями, щоб прекрасно провести час і відчути дух новорічних і різдвяних свят.

Пам’ятаю минулого року як я був біля ялинки, то було так класно. Люди колядують, святкують, роблять фотографії напам’ять.

Цього року на проспекті Свободи відкрили ще і різдвяний ярмарок. Але, про це пізніше.

Дехто каже, та що у тій ялинці особливого. Кожного року однакова. Насправді це не так. Кожного року красуню вибирають спеціально.

Цьогорічну ялинку привезли із села Майдан Жовківського району. Її висота сягає близько 22 метрів. особливістю цьогорічної красуні є те, що вона є суцільна, а не доштукована. Її привезли із одного району Львівщини. Ялинка прикрашена іграшками у сріблястій гамі, кольорі металевого Тигра – символу 2010 року.

Загальна вартість такого задоволення складає близько 112 тисяч гривень. Але, то фігня, головне щоб ялинка сіяла і радувала око не одну людину. Скільки того життя, то ж варто його провести із позитивними емоціями.

Щось я відволікся від теми.

Ялинку відкриють сьогодні 19 грудня. Перед відкриттям театр «Воскресіння» покаже дітям виставу «У пошуках святого Миколая». Вистава буде наповнена іграми, атракціями та вогняним шоу. Після цього з’явиться сам Миколай, який і засвітить новорічну ялинку.

Красуня буде стояти у центрі до 21 січня. Після чого її знесуть. 🙁

Також як я вже згадував на площі Ринок і на проспекті свободи буде проходити Різдвяний ярмарок. Він як і ялинка вже є, але офіційно все буде після урочистого відкриття.

То ж, діло за Вами. Відвідати ялинку треба обов’язково. Бо чесно скажу: “Скільки того життя? Треба його проводити із позитивними емоціями, так як кожен день для Вас може стати останнім” 🙂

P.S. Дуже не подобається мені, що забагато біля ялинки використовують піротехнічних засобів. Це дуже відлякує людей. Прикиньте, приходить гарно вдягнута людина, а якийсь недоумок кидає петарду її у кишеню. Думаю, треба над цим задуматися.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 19.12.2009 пише:

  Спитайся у мера, чи дозволив би він собі таку фігню за свої гроші, але за наші гроші можна все, і ялинку також.
  Правда це красиво.

 2. myroslav 19.12.2009 пише:

  найшли на що тратити гроші.

 3. Архіваріус 19.12.2009 пише:

  Воробус, які знаєш колядки, окрім ” Нова радість стала”?

  • Vorobus 20.12.2009 пише:

   Архіваріус знаю багато!!!!!! Всі не перечислю бо не вистачить блогу. Скажу пару:
   Бог Предвічний, прилетіли ангелята, Бог ся раждає 🙂

 4. bankiduki 19.12.2009 пише:

  Ялинка додає атмофери місту, жаль правда витрат багато тай вирубати довелося красуню.

 5. Гена Букін 20.12.2009 пише:

  Пам’ятаю якийсь вумний був підпалив ялинку 🙁

 6. Narcus 21.12.2009 пише:

  Без ялинки – ніяк -подумайте про молодше покоління, для них ялинка і Святий Миколай біля неї це найбільше свято! 🙂

 7. Notorious BIG 31.12.2009 пише:

  бла бла бла
  під ялинкою не хватає бариги Діда Мороза та повії Снігуроньки!!! ПохрЄН!!! Дітям пора бачити на свої очі, що чекає їх у майбутньому))) 🙂

 8. Narcus 02.01.2010 пише:

  Да—— не заканає твоїм дітям з таким татом-який думає що Дід Мороз барига Снігуронька повія-ти їх я так розумію не до ялинки будеш водити а в стріп клуб 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*