Металург Д 1-0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Металург Д 1-0 Карпати (відео)

Металург Д - Карпати

Львівські Карпати у 17 турі чемпіонату України з футболу на виїзді поступилися із рахунком 1-0 донецькому Металургу.

Ця гра була останньою у цьому році для обидвох команд. Ясно, що виграти хотіли і одна й інша команда. Але, як бачимо повезло більше господарям. До цього вони два матчі поспіль програли.

Взагалі львів’яни дуже важко грають із командою із Сходу. Суперники провели 21 гру, донеччани виграли 8 разів, львів’яни – 3, ще в десяти поєдинках переможця виявлено не було. Різниця забитих і пропущених м’ячів 22:17 на користь «Металурга».

У першому колі дуель цих команд переможця не виявила. Тоді була зафіксована нічия 2-2.

Стартові склади не здивували. Тільки незрозуміло чому пост голкіпера у львів’ян зайняв не Тлумак, а Мартищук. Думаю, напевно якась травма. Годвін пропускав гру через всім відоме у минулому турі вилучення. Замість нього вийшов Гурулі.

Сама гра чесно кажучи розчарувала. Після трансляцій баталій Ліги Чемпіонів переходити на чемпіонат дуже важко, але все ж приходиться.

Перший тайм як і вся гра пройшла у рівній боротьбі. Все-таки команди до матчу мали однакову кількість очок. Можливо більшою перевагою володіли господарі, але небезпечних моментів було обмаль. Також напевно взнаки далася погода. Як ми знаємо в Україну наступив циклон холодів.

Але, то вже я відбився від теми.

Перший момент створили гості зі Львова. На 7 хвилині небезпечно пробивав Кузнєцов, але не влучив.

Господарі відразу ж огризнулися. На 14 хвилині небезпечно пробивав Мнгуні, але Мартищук (кіпер львів’ян) накрив м’яч.

Після цього гра заспокоїлася.

І тут як грім серед ясного неба Карпати получили гол у свої ворота.

На 28 хвилині донеччани заробили кутовий. Мхитарян подав, Мнгуні поборовся за м’яч, а Чечер легеньким ударом відправив м’яч повз Мартищука. Що робив у той час воротар Карпат відомо тільки йому. Адже, такі м’ячі ловлять навіть діти. Але, що винити воротаря – винна вся команда.

Також читайте:   У парку біля обласної ради з'явилися лавочки

Гол Чечера

Ясно, що гості пробували щось змінити, але у першому таймі нічого у них не виходило. Ба більше, після удару Мнгуні м’яч влучив у штангу воріт Карпат.

Здавалося, що другий тайм буде повеселіше, але така сама гра. Обмаль моментів і багато боротьби.

Не скажу, що не було моментів, але такі удари воротарі брали легенько. Карпати пробували змінити гру завдяки замінам: по черзі вийшли Ткачук, Кополовець, Батіста, але все марно.

А у самому кінці вилучили з поля ще і захисника Карпат Петрівського. Видно, що із дисципліною у Карпатах важко. Скільки вже тих червоних карток може бути. У минулому турі підвів команду Годвін тепер Тарас.

У кінці гри Карпати пішли атакувати всією командою, але результат так і не змінився. Отак із-за “дурної” помилки програли гру. Короче, вийшло як співається у відомій пісні:

Брати Гадюкіни – Карпати програли футбол

Отже, цей рік Карпати закінчили на 7 місці. Львів’яни у своєму активі мають 24 очка.

Наступні матчі відбудуться вже навесні. І до них треба добре підготуватися адже завдання зайняти місце у турнірній таблиці, що дає право грати у Лізі Європи ніхто не відміняв. Хоча я дуже сумніваюсь, що їм вдасться це зробити. Добре, щоб я помилився.

У статті використано фото з сайту metallurg.donetsk.ua.