Зодіакальний гороскоп на 2010 рік

Гороскоп на 2010 рік

Наступає Новий рік. Всі чекають його із нетерпінням. Які ж прогнози на цей майбутній Рік тигра? Що чекає на нас у майбутньому?

Ваш автор на пару годин вирішив перевтілитися із Воробуса у Нострадамуса та скласти для кожного знаку Зодіаку його персональний гороскоп на 2010 рік.

Отже, Овен (21.03 – 20.04):

У 2010 році типові Овни не будуть шукати легких шляхів і рішень. З одного боку, проходження по знаку Урана забезпечує якісний перехід до стану активних дій і прийняття непростих рішень, часто відрізняються від колишньої лінії поведінки. З іншого боку, Венера і Марс у серпні принесуть нові ноти у відносини з близькими і коханими, буде складно не заплутатися в емоціях, власний імідж і в подальший напрямок руху.

З кар’єрою складеться у тих Овнів, які заздалегідь потурбувалися і прорахували свої кроки наперед. Будьте більш уважні до власних заощаджень і тричі подумайте перед кожною тратою в березні, червні та серпні, і тоді зможете зібрати врожай в листопаді.

Овни, в 2010 році будьте більш чуйними щодо своїх уподобань, у них і так всі шанси постраждати від вашого гіперактивного характеру. Для деяких Овнів рік принесе нових обранців, у деяких понесе минулі пристрасті. Терпіть до серпня – і займіться наповненням свого життя естетикою та поїздками.

Телець (21.04 – 20.05):

Майбутній рік пройде для Тельців під знаком особистих відносин. Любовних, дружніх, творчих. Рік дуже сприятливий для Тельців, які присвятили себе творчості та самореалізації. Венера і Марс – це дуже гримучий коктейль із романтичності, напору, сексуальності, усіляких пригод духу і тіла.

Друга половина року буде більш багата на події та можливості. Можливість заробити, можливість змінити роботу, місце проживання. Друга половина осені пройде спокійно і розмірено, давши можливість дуже вдало зустріти наступний рік. Хоча в листопаді бажано дуже дбайливо ставитися до власних фінансів. Але з приходом грудня Тельці знову опиняться в строю, і знову – переможний наступ за все фронтах.

Близнюки (21.05 – 21.06):

2010 для Близнюків буде досить напруженим. Хоча в цілому рік принесе більше удачі кар’єристам, ніж для романтиків. Близнюки усвідомлюють необхідний напрямок руху на весь рік. Це допоможе вам не зірватися у досить напружений період з квітня по серпень (виключення складе тільки травень). Цього разу сховатися або втекти від проблем і труднощів, як це зазвичай люблять робити Близнюки, у них не вийде. Доведеться напружуватися для вирішення життєвих проблем, але ті, хто докладуть зусиль, не пошкодують про це в майбутньому. У вересні варто уточнити і розширити свої плани – це вдалий час для застосування своїх талантів у сфері мов, поїздок, навчання, творчості. Близнюкам варто прислухатися до власного здоров’я влітку і не впадати в меланхолію. Рік все ж таки буде дуже хвилюючим, а гарний настрій стане кращим якорем.

Рак (22.06 – 22.07):

Випробування не оминуть і типових Раків. Січень і лютий стануть для них сприятливим періодом – час збору врожаю, професійного зростання, зміни роботи, квартири і роду діяльності. Це також сприятливий період втілення заповітних бажань, можливо, переоцінки існуючих відносин. Подорожі, відрядження або просто поїздки будуть визначатися Юпітером в «секторі подорожей». Варто відзначити, що найбільш складними для Раків будуть липень-серпень. Вододіл для цього знаку буде пройдено 21 червня, в серпні настійно рекомендуємо не починати ремонти, не займатися з’ясуванням відносин і вчасно віддавати кредити, якщо такі є. Порятунок для Рака на цей період – у креативності, конструктивності та вмінні не заводиться по дрібницях.

Будьте мудрі й проникливі, дивіться за своїми емоціями і не бійтеся вибору – і у Вас буде відмінний, хоча й непростий рік.

Лев (23.07 – 23.08)

Кому багато дають, з того й питають більше. Весь наступний рік пройде під знаком Сонця, планети Лева. До того ж, Плутон весь рік також буде знаходитися у знаку Лева. Подібні положення самим революційним чином позначаться на цьому знакові. Зокрема, на професійній діяльності Львів, їх становище в суспільстві і на здоров’я. Цього року не варто робити необдумані кроки або піддаватися бурхливим пристрастям, краще зберігати вірність своєму партнерові, уважно стежити за станом свого здоров’я, і розумно поводитися з фінансами. Незважаючи на всі свої складності, рік все-таки більше носитиме конструктивний характер: доходи будуть наростати поступово, вдалий час для занять кар’єрою і самореалізацією. Цей рік визначить напрямки руху для Лева на багато років вперед. Особливу увагу слід приділити дням сонячних та місячних затемнень і не приймати в ці дні жодних доленосних рішень, не вирушати у подорожі і не взаємодіяти зі складними механізмами.

Діва (24.08 – 22.09)

Для типових Дів це рік професійного розвитку і руху вперед, зміщення акценту з особистих відносин в ділову сферу і сферу саморозвитку. Прибуткове партнерство, розширення кола ділових зв’язків. Варто вдосконалювати свої ділові та лідерські якості, вміння невимушено спілкуватися. Юпітер весь рік проведе в знаку Риб – такий стан сприяє розвитку нових і трансформації старих відносин. Будьте спокійні і витримані, не робіть необдуманих вчинків або вчинків, які змусять вас про щось шкодувати – це допоможе провести цей рік вдало і з майбутньою вигодою.

Терези (23.09 – 23.10):

Терезам в 2010 швидше варто готувати себе до важкої і наполегливої праці, ніж до сюрпризів і подарунків. Для Терезів цей рік буде роком набуття цілісності, роком визначення напрямку руху, роком переоцінки досвіду. Терезам варто навчитися системному підходу та стійкості. Варто відзначити, що Терезів, перш за все, буде залучати в партнерові можливість спільного творчого самовираження і прояву активності, тому погляд Терезів буде спрямований на яскравих, помітних представників протилежної статі. Проте це не буде означати взаємності почуттів. Хоча Терезам в цей період пощастить …

Терезам варто прагнути до цілісності і гармонії, і готуватися до нового крутого ривка наступного року. 2010 Ви запам’ятаєте надовго.

Скорпіон (24.10 – 22.11):

Хороший рік для реалізації себе у відносинах і творчості випаде і Скорпіонам. Цей рік сприятливий для знаходження нових контактів, ревізії кола спілкування, обміну інформацією.

Значною подією 2009 року для Скорпіонів стало протистояння Сатурна з Плутоном. Воно дестабілізує життя знака. Однак з приходом нового року життя Скорпіонів легше не стане, оскільки до 10 березня 2010-го другий управитель Скорпіона – Марс – буде ретроград. Головне в ситуації, що плутанині виловити в “велику рибу”. Нові справи з’являться швидко. Особливо вдалий буде січень – лютий. Скорпіони, готуйтеся страждати від відсутності часу для себе. У ці місяці необхідно максимально впорядкувати справи і перезапустити старі і почати нові великі проекти – це задасть тон на весь рік. Скорпіони! Постарайтеся розумно ставитися до грошей в 2010 році. Не йдіть на поводу у ревнощів і запальності. Більше займайтеся творчістю і самовираженням. Тоді рік пройде з толком.

Стрілець (23.11 – 21.12):

2010 для Стрільців пройде під знаком Дому. Саме так, із великої літери. Неспокійний рік, але зміни в основному сприятливі. У цьому році вам варто більше покладатися на себе, навіть навчитися довіряти собі і не боятися слідувати своїм бажанням. Ваші друзі будуть поряд з вами у непрості хвилини, переосмислення відношення до коханих і сумних періодів розчарувань.

Найбільш сприятливий період – січень-лютий (пік 14.02). Традиційно складний період – квітень-березень. Спад всієї активності, можливі сварки – як вдома, так і на роботі. Стрільцям варто навчитися відкривати своє серце цього року і довіряти своїм бажанням. Уміння вірити в себе і свої можливості, здатність знаходити власний куточок будинку, де живе їхнє серце – найкраще вкладення в майбутньому році.

Козеріг (22.12 – 20.01):

Козероги також відносяться до тих знаків, яким прийдешній рік дасть багато можливостей і запитає відповідно. Варто сказати про те, що 2010 рік обіцяє кардинальні зміни для цього знаку. Для них рік може стати роком великого повороту в долі, кар’єрі та особистому житті. Рік заробітку майбутніх бонусів – тим, хто ризикує, терплячий і знає, чого чекає, можна не переживати.

Настрій 2010 і 2011 Козерогам буде задавати проходження Сатурна по Терезам – це період великих амбіцій і масштабних проектів, польоту думки і розумних рішень. Чи не практичних, а саме розумних – за практичність і копітку підготовку відповідало проходження по знаку Діва. До речі, в якійсь мірі відношення до майбутніх подій і поточна база під них були закладені саме під час проходження по Діві. Тому, якщо ви завзято і наполегливо працювали над своїм майбутнім, то зараз можете пожинати плоди.

Взагалі, Козерогам наступного року випаде багато щасливих квитків. Для них головне – вміння опинитися в потрібному місці, у потрібний час і в потрібному настрої. І при цьому вміти довіряти собі і своїм розрахункам.

Водолій (21.01 – 19.02):

Водоліїв чекає насичений подіями рік. Для цього знака настає час збору врожаю з минулих проектів. Досить стабільний рік для того, щоб почати втілювати раніше побудовані плани у реальне життя. Рік обіцяє рівний позитивно-креативний настрій для більшості представників цього знаку, головне, щоб оточуючі не заважали втілювати божевільні задуми Водоліїв. Події січня у своєму розпорядженні до формальних зустрічей і вдалі для актуалізації власних планів на весь рік. Не виключено, втім, що багатьох Водоліїв відвідає натхнення та ідея з великої літери “І”. Найімовірніше, це станеться в період до і після сонячного затемнення (15.01). Січень-лютий – вдалий час для налагодження відносин, короткострокових фінансових вкладень, роботи з інформацією, партнерами. В цей час варто відкладати гроші в панчоху для менш сприятливих проміжків майбутнього року. Втім, варто відзначити, що весь рік буде сприятливий для невеликих заробітків, крім місць основної роботи. Березень місяць більшість Водоліїв просто не помітять – вони все ще в потоці подій лютого.

Загалом, для Водоліїв рік буде вдалим і насиченим, їх талант надаватися в потрібному місці і в потрібний час буде актуальним як ніколи.

Риби (20.02 – 20.03):

Рибам слід готуватися до року великих звершень. 2010 – слушний час для закладки та реалізації масштабних проектів. Варто тільки не боятися відірвати себе від дивана і поринути у вир подій і планів. Самовдосконалення та самореалізація, комунікації, романтичний настрій будуть для Риб основними темами року.

Початок року краще присвятити спілкуванню з друзями, відвідувань виставок, майстер-класів та хобі, а не ділового спілкування. Хоча не виключено, що вже в першій половині січня до Риб надійдуть перспективні пропозиції. Відкладіть їх. І тільки якщо пропозиція втратить актуальність у другій декаді, приділіть їй більше часу.

Рибам бажано пам’ятати, що в цьому році щастя ходить поруч з ними. І якщо вони будуть досить уважні і рішучі, щоб схопити його, то жалкувати не доведеться. Не варто забувати також про відпочинок. І не бійтеся мріяти.

Яким би гороскоп на рік грядущий не був, пам’ятайте, що все залежить саме від Вас і більше від нікого.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 13 може ще щось напишете?

 1. Гена Букін 22.12.2009 пише:

  Фігня ті всі гороскопи!!! я в них не вірю то все повний абсурд!!!
  Понапридумують всякі вуйки, а люди на то ведуться 🙂

 2. Narcus 22.12.2009 пише:

  Як би це було так, як тут пише то це буде прекрасно-хоч я в це мало вірю- але до цього потрібно стримитись і все буде добре! Життя чудове тоді коли ви його ставите на своє місце і не даєте шансу йому вийти з під контролю!!! 😉

 3. bankiduki 23.12.2009 пише:

  Згідно прадавніх манускриптів племені Іаворугі 17 січня відбудеться Сонцестояння, Сонце буде максимально довго знаходитися у Зеніті і молодого парубка по йменню “Аріварунгі ібратао”, що дослівно перекладається як “Воробус розсудливий” оберуть президентом країни.Віват!

 4. Архіваріус 23.12.2009 пише:

  Ще добре гадати на камінцях та на кофейній гущі, дуже правдиво виходить. А кажуть, що є люди вміють вгадувати долю по цвіріньканню горобців. У нашого Воробуса велике майбутнє!

 5. Notorious BIG 31.12.2009 пише:

  Телець (21.04 – 20.05):

  Майбутній рік пройде для Тельців під знаком особистих відносин. Любовних, дружніх, творчих. Рік дуже сприятливий для Тельців, які присвятили себе творчості та самореалізації. Венера і Марс – це дуже гримучий коктейль із романтичності, напору, сексуальності, усіляких пригод духу і тіла.

  Друга половина року буде більш багата на події та можливості. Можливість заробити, можливість змінити роботу, місце проживання. Друга половина осені пройде спокійно і розмірено, давши можливість дуже вдало зустріти наступний рік. Хоча в листопаді бажано дуже дбайливо ставитися до власних фінансів. Але з приходом грудня Тельці знову опиняться в строю, і знову – переможний наступ за все фронтах.

  Значить любовні відносини…цікаво…невже я куплю собі нову резинову бабу?))) Дружні то панятна…будупити, ригати і далі бухати))) Творчі також панятна…буду курити і чекати музу, щоб писати вірші) Музою ж буде моя нова резинова баба)

  Друга половина буде багата на події і можливості – це тіпа будуть можливості взяти траву, а події – це мусара будуть хапати і клєїти пастанови у райвідділі)))

  Бутер!!! Не вірю я в ці гороскопи! Тут хоч до гадалки не ходи!

 6. Архіваріус 04.02.2010 пише:

  Якась дурна у тебе фантазія. Резинова баба, ніби шворок в натурі не вистачає. Я був кращої думки про тебе, Ноторіусе.
  А гороскопи то для панянок із зрушеною психікою.

 7. Notorious BIG 05.02.2010 пише:

  Моя резинова баба тобі б не дала навіть язиком почухати її “налисник” 🙂

 8. Архіваріус 05.02.2010 пише:

  Налисники добрі на пательні. А баби добрі в ліжку.Я бачу що після Кульпарківської у тебе файли переплуталися, треба напевно знову курс лікування поновити. На лікування я тобі позичу.

 9. zars 05.02.2010 пише:

  Notorious BIG, нахріна хамити будь толерантним. Ти ж ніби нормальний мужик, а ті галімі наїзди нідочого…

 10. Notorious BIG 05.02.2010 пише:

  zars пише: Notorious BIG, нахріна хамити будь толерантним. Ти ж ніби нормальний мужик, а ті галімі наїзди нідочого…

  Впринципі ти правий! Буду старатися, але нічого обіцяти не можу 🙂

 11. Архіваріус 18.02.2010 пише:

  Ворбусе, поглянь.що там поклали зорі Ноторіусу. Невже його забрали у якийсь непристойний заклад, бо щось давно від нього нема ніяких чуток. 🙂

 12. Архіваріус 25.01.2011 пише:

  Ворбусе, вже давно настав 2011 рік, а гороскопу на новий період нема. Що ти собі думаєш? 😀

 13. Jorgen 25.01.2011 пише:

  Архіваріусе, розплющ очі http://vorobus.com/2010/12/zodiakalnyj-horoskop-na-2011-rik.html

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*