Кого хочуть обрати українці

Вибори-2010

Закінчуються останні приготування до виборів. Кандидати у президенти все ще намагаються чимось здивувати народ, але напевно всі і так вже знають за кого голосувати. У кожного ж своя думка. А є і такі, що навіть і не знають хто балотується. А у Нас як завжди кандидатів багато. Їх аж 18 і у всіх одна мета – стати президентом.

Хто ж ці кандидати ?

Балотуються до влади завжди багато кандидатів. Люди приходять голосувати і знайомляться з кандидатами. Деякі взагалі перед днем голосування знімають свою кандидатуру. Деколи подивишся у той виборчий бюлетень і зустрічаєш багато людей у ньому. Одним вони знайомі, іншим ні.

Сьогодні попробуємо коротко описати кандидатів.

Отже, 17 січня відбудуться чергові вибори на пост президента України.

Офіційно зареєстрованих Центральною Виборчою Комісією є 18 кандидатів. Хто вони?

1. Богословська Інна Германівна

БогословськаНародилася 5 серпня 1960 року в місті Харкові. Депутат Верховної Ради України. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності На даний час безпартійна. За освітою – юрист. Колись була головою партії “Віче”. На парламентські вибори балотувалася за списками Партії Регіонів, згодом вийшла з неї.

2. Литвин Володимир Михайлович

ЛитвинНародився 28 квітня 1956 року на Житомирщині. Чинний Голова Верховної Ради України. За освітою – політолог. Являється членом Народної партії. На минулих парламентських виборах його Блок пройшов у парламент.

3. Ратушняк Сергій Миколайович

РатушнякНародився 17 лютого 1961 року в місті Ужгород. Чинний мер міста. За освітою – інженер.Громадянин України. На вибори висунувся сам. Колись мав проблеми із законом. Був у партії Литвина.

4. Тимошенко Юлія Володимирівна

ТимошенкНародилася 27 листопада 1960 року у місті Дніпропетровськ. Чинний Прем’єр-міністр України. За освітою – економіст. Колись мала проблеми із законом. Член партії “Батьківщина”.

5. Янукович Віктор Федорович

ЯнуковичНародився 9 липня 1950 року в місті Єнакієве, що на Донеччині. Член і голова партії Регіонів. За освітою економіст, юрист. Як і Тимошенко з Ратушняком мав проблеми із законом. Колись був Прем’єр-міністром України. На минулих виборах зайняв 2 місце після чинного президента.

6. Бродський Михайло Юрійович

БродськийНародився 5 квітня 1959 року у місті Києві. За освітою – економіст. На даний час політик і бізнесмен як і всі кандидати. Член Партії вільних демократів. Висунувся у президенти сам.

7. Мороз Олександр Олександрович

МорозНародився 29 лютого 1944 року на Київщині. Освіта – інженер. Відомий тим, що є головою соціалістичної партії. Був Головою Верховної Ради України і не один раз.

8. Рябоконь Олег Васильович

РябоконьНародився 17 грудня 1973 року у місті Вінниці. За освітою юрист. Один із наймолодших кандидатів на посаду президента. На даний час генеральний директор ТОВ “Меджістерс”. У 2009 році – визнаний найефективнішим керівником в юридичній сфері за результатами рейтингу ТОП-100 “Кращі топ-менеджери України”.

9. Тігіпко Сергій Леонідович

ТигіпкоНародився 13 лютого 1960 року у Молдові. Освіта – економіст. Співголова Ради інвесторів при Кабінеті Міністрів України. Колись був депутатом. На заповітне крісло висунувся сам.

Також читайте:   Ідеологія суспільної єдності як обов’язковий елемент Української державності

10. Яценюк Арсеній Петрович

ЯценюкНародився 22 травня 1974 року у місті Чернівці. Освіта – юрист-економіст. Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Висунувся сам. Майже рік був спікером, але потім депутати звільнили його. Також на доволі молодий вік був міністром економіки.

11. Гриценко Анатолій Степанович

ГриценкНародився 25 жовтня 1957 року на Черкащині. За освітою – політолог. На даний час – Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Голова Всеукраїнської громадської організації “Громадянська позиція”. Колись був міністром оборони.

12. Пабат Олександр Вікторович

ПабаНародився 22 березня 1974 року на Полтавщині. Медик-економіст. У 2006 році – став ініціатором створення спілки громадських організацій «Громадський актив Києва». Зараз висунувся сам. У 2009 році – Став ініціатором створення всеукраїнського громадського руху «Народна Армія Спасіння».

13. Симоненко Петро Миколайович

СимоненкоНародний депутат України. Голова Комуністичної партії України. Народився 1 серпня 1952 року у місті Донецьк. За освітою – інженер. Зараз – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

14. Тягнибок Олег Ярославович

ТягнибокНародився 7 листопада 1968 року у місті Львів. Медик-економіст. Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Його партія успішно проходила у міську і обласну Ради. Зокрема перемогла у Тернополі до обласної Ради.

15. Костенко Юрій Іванович

КостенкоНародився 12 червня 1951 року на Вінничині. Освіта – інженер. Зараз член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Являється головою Української Народної Партії. Також є народним депутатом у складі НУ-НС.

16. Супрун Людмила Павлівна

СупрунЗа освітою – юрист. Голова Державного агенства України з інвестицій та інновацій. Входить у народно-демократичну партію. Народилася 7 січня 1965 року у місті Запоріжжя. Мала свій блок на парламентських виборах, але до влади не потрапила.

17. Ющенко Віктор Андрійович

ЮщенкоЧинний президент України. Член політичної партії “Наша Україна”. За освітою – економіст. Народився 23 лютого 1954 року на Сумщині. Прославився “Помаранчевою революцією”. Також працював Головою Правління НБУ, Головою НБУ, Прем’єр-міністром України.

18. Противсіх Василь Васильович

ПротивсіхПолітик. За освітою – юрист. Народився 16 жовтня 1946 року на Івано-Франківщині. Колись балотувався у мери. На даний час – президент Івано-Франківської торгово-промислової палати. Колись мав прізвище Гуменюк. 2 жовтня 2009 року – змінив прізвище на «Противсіх».

Що ж, як-то кажуть, Україно – роби свій вибір!!! 🙂

Ще забув сказати, що можна проголосувати Проти всіх кандидатів. Але, будьте уважні, бо є такий кандидат(див. 18). Той Противсіх – то взагалі прикол. Вперше як почув, що то таке прізвище, подумав, що мене розводять. 🙂

Ну і ну. На виборах ще і не таке можна почути і побачити. 🙂

Більше інформації про кандидатів можете почитати на сайті socilibrium.com.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 18 може ще щось напишете?

 1. neon 11.01.2010 пише:

  Нема різниці, кого обирати; нема різниці, чия передвиборча програма краща; нема різниці, який кандидат чесніший – все одно буде так як завжди: передвиборчих обіцянок новий презедент виконувати не буде, посилаючиь на те, що йому хтось заважає, корупція буде процвітати як і раніше, тому що викорчувати цей чагарник вже не можливо, будь-який президент буде дбати про народ лише в своїй особі. Ви не подумайте, я не песеміст. Я не кажу що все погано, що виходу нема. Вихід є, і я його вже висував на розгляд громадскості. Я просто не розумію цієї Української ментальності: колись все буде добре. Та не буде добре, поки ми самі собі не зробимо добре. Мені згадався один анегдот: Молиться жид Богу і каже: Боже, я буду ходити в синагогу кожен день, буду найкращою в світі людиною, буду давати гроші на потреби синагоги, лише допоможи мені виграти в лотерею. А Бог тоді до нього говорить: жиде, я б тобі допоміг виграти в лотерею, али ти б хоч лотерейний білет купив. До чого я веду: наша доля в наших руках – нею потрібно керувати. Якщо пустити її на самотік, як в нас кажуть колись буде краще, буде як буде, то вона як та річка не розростеться і не буде незломною стехією, а тихеньким струмочком буде впадати в велике озеро. А буде тим озером чи росія, чи євросоюз – різниці немає. Усі кандидати роворять суттєві та потрібні речі, проте треба усвідомити, що жоден з них їх виконувати не буде. Хто б президентом не став, перш за все він почне гра…збирати гроші щоб віддати борги за свою передвиборчу кампані: чи тій же ж росії, чи євросоюзу, чи амереці. Потім і собі рідненькому треба щось запасти. І як справжній християнин і добрий сімянин і свою сімю та родину обділити не можна. Я веду до одного: все треба взяти в свої руки – народні збори це єдиний вихід для процвітання держави.

 2. myroslav 11.01.2010 пише:

  Які народні збори, всім ж пофіг. Сумарний рейтинг двох перших кандидатів показує, що більшість населення влаштовує поточний стан речей.

 3. neon 11.01.2010 пише:

  В цьому і вся проблема: у нас кажуть лиш би гірше не буле. Можливо це сидить аж у наших генах – доді все, капець, треба міняти гене. Але як наме треба міняти свідомість громадян. Ну що говороти, коли дипломовані юристи кажуть, що є два вибори: йти на виборори і обирати чи не йти. Та брєд чистої води. Завжди є третій вибір, і він зазвичай найоптимальнішій. Освіта – ключ до розуміння.

 4. bankiduki 11.01.2010 пише:

  Свідомість громадян зміниться через років так 20,тоді може і заживемо – коли покоління інше буде,а наразі нікому нічого не зміниш.

 5. Narcus 12.01.2010 пише:

  Так підростаюче покоління дивиться на старших!!!! Яких років 20????-можливо після кінця світу тоді і заживемо 🙂

 6. neon 12.01.2010 пише:

  З такими песемістичними настроями дійсно заживемо добре тільки після кінця світу. Просто треба усвідомити що все залежить від нас. Звичайно ми самі нічого не змінемо, тай всіх нізащо не переконаямо, тимбільше до виборів не встигнемо. Однак це зробити требе. Треба починати з малого. Ви доносите нову ідею своїм рідним та знайомим, можна цим займатися у блозі, а воне це в свою чергу передають іншим людям. Я розумію що це виглядає як методика тоталітарних сект чи способів продажу товару, однак це дійсно діяво, тим більше дивлячись на зміст повідомлення. А якщо дійсно ніхто не хоче нічого міняти, то може вони і заслуговують на те що мають. Це моя особиста думка, бо просто ненавиджу лінивство як у собі, так і в інших людях.

 7. Narcus 12.01.2010 пише:

  Ти мабуть кандидатів пере слухався-бо писати почав так само, як вони говорять! А з них всіх я взагалі і близько президента не бачу! Одні піздуни-вибачте за слово!!! Вони б краще щось в країні робили а не подорожували по містах України!!! І кожен я зроблю-я зроблю-вже штучна криза є,епідемія була і що ще вони зроблять!!! Я дам відповідь-КІНЕЦЬ СВІТУ 2012!!! 🙂

 8. neon 12.01.2010 пише:

  Шановний Narcus. Якщо б ти уважніше читав коментарі, то ти б помітив, що є одна суттєва різниця між тим, що кажуть вони, і тим, що кажу я: вони агітують кожен за себе, а агітую не те що проти всіх, а проти інституту президентства взагалі.

 9. Архіваріус 12.01.2010 пише:

  Чомусь у списку претендентів не бачу Воробуса, шкода можливо він би навів порядок в країні. А так від перестановки доданків сума не міняється.
  Ви послухайте що говорять люди на базарах та на зупинках. Немає єдності в українського народу. Будемо надіятися на краще.
  Моя бабця небіжка, а вона прожила 90 років, казала що надія мати ДУРНІВ, і в цьому вона має рацію.

 10. neon 12.01.2010 пише:

  Просто давайте на секунду уявимо, що Воробус стане президентом України. Хіба ви думаєте що він залишиться таким, який він був, хіба він не стане ними. Влада розбещує, а абсолютна влада розбещує абсолютно. Не в образу Воробусу. Просто попадаючи в це коло владних вампірів, ти сам стаєш одним з них. На мою думку влада має бути в особі народних зборів, які б мали зовсім іншу структуру, ніж сучасні органи управління. Кажуть що сучасні інститути держави урівноважує система противаг Парламент vs Президент vs Уряд, проте це теорія, а на практиці нічого не діє. Просто потрібен жорсткий громадський контроль над владою. Я не пропоную заставити владу кожну секунду боятися втратити свої повноваження, бо я пропоную створити орган правління, члени якого в ньому б працювали як на звичайній роботі, без особливих привілегій.

  • Vorobus 12.01.2010 пише:

   Слухай неон я не такий 🙂 Я наведу лад в країні. 🙂 А тобі я пропоную стати прем’єром. Ця посада вакантна!!! Погоджуєшся???? 🙂

 11. neon 12.01.2010 пише:

  Це підкуп? Звичайно ж погожджуюся, хіба я гірший за них. І так можна підкупити кожного, тому треба міняти свідомість громадян.

 12. neon 12.01.2010 пише:

  Доречі Vorobus, бачу позитивну динаміку в розвитку дизайну блогу. Молодець!

 13. bankiduki 12.01.2010 пише:

  Погоджуюся в деяких аспектах з думками Neona щодо політики і 100 % щодо блогу Воробуса.

 14. mae5tro 12.01.2010 пише:

  Політика це популізм і піар, все решта, як патріотизм і вірність змивається брудними грошима і владою…

 15. Notorious BIG 15.01.2010 пише:

  За воробуса я би явно не голосував 🙂 Він би всю Україну за місяць часу пропив би 🙂 Воробуса креба тримати у клітці, як любу іншу пташечку, приручити його! Іноді в обід закривати клітку ковдрою, щоб він думав, шо то вже ніч і засинав 🙂

 16. Архіваріус 22.01.2010 пише:

  Ноторіусе, говрящу птаху негоже тримати в клітці, адже вона володіє інтелектом.
  Ну а з виборами картина вийшла гарна, і тепер не знати за кого голосувати. А щоб ти порадив?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*