Кафе Вареники

Кафе Вареники

Так хочеться десь посидіти з друзями. Випити по бакальчику пива чи соку, то вже як хто любить. Ну і попоїсти щоб було нормально. А то буває прийдеш, нічого не закажеш, а рахунок огого. Он недавно друг ходив попоїсти в один заклад дерунів, то потім як принесли рахунок тих дерунів не хотів вже.

Сьогодні розкажу про цікаве кафе. Називається воно – Вареники.

Знаходиться кафе на вулиці Чехова. На перехресті з вулицею Личаківською.

Колись там була звичайна столова, тепер же зробили ремонт і стало кафе. Заходиш все культурно облаштовано, а саме головне-чисто.

На вивісці є номер телефону закладу (275-85-81), де можна замовити столик чи скажімо банкет.

Є картини, квіти, правда штучні, якісь візерунки на стінах, багато столиків і саме головне офіціантки. А то є заклади, що замовляй сам, принеси собі сам. Аж не хочеться заходити.

Сівши за столик відразу ж до Вас підходить офіціантка і дає Вам меню, щоб Ви могли собі вибрати, що будете замовляти. А замовити можна багато чого. Від пельменів до вареників, від салатів до курки. І що мені сподобалося так це те, що оперативно все приносять. Немає такого як приносять, коли все вже випили.

Також читайте:   Поради лижникам-початківцям

Ціни в кафе Вареники досить доступні.

Відвідувачів також було достатньо. Контингент різний: від молодих до старших людей. Одні приходять щось відсвяткувати, інші просто попоїсти. Я так зрозумів, що там вже є постійні відвідувачі.

З чого я зробив такі висновки?

Кілька разів заходив у Вареники, то в очі кинулася жіночка років 35, бачив я її тут доволі часто. Може приходить сюди з кимось познайомитися? 🙂

Із 19 години вечора в кафе починає працювати жива музика. Якщо маєте бажання – можете привітати когось чи просто замовити пісню. Коштує таке задоволення в районі 15-20 гривень. Також є можливість заспівати самому.

Ваш автор не міг собі відмовити у задоволенні заспівати. За час мого перебування у цьому закладі пісні замовляли і досить часто. Правда є мінус – замалий майданчик для танців. Танцюєш, а тут люди заходять з вулиці.

До мінусів ще віднесу те, що є тільки один туалет. Людей багато, то можна чекати довго і шкода що немає столиків на вулиці. Зараз вже потепліло, в приміщенні трішки жаркувато.

Загалом підводячи підсумки можу сказати, що заклад нічого такий. Можна прийти сюди і посидіти, а то і хильнути оковитої 🙂

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. zars 23.04.2010 пише:

  Там готують дуже смачну “домашню ковбасу”, загалом, кухня добра. І офіціанточки “живі”.

 2. bankiduki 23.04.2010 пише:

  В кафе “Вареники” на розі
  Воробус оковитої хильнув
  І у вельми дивній позі
  Додому зрештою прибув.

 3. Lanagur 23.04.2010 пише:

  bankiduki пише: В кафе “Вареники” на розі
  Воробус оковитої хильнув
  І у вельми дивній позі
  Додому зрештою прибув.

  Воробуса у дивній позі
  Зустріли пан Бодун і пан Сушняк
  І справа навіть тут не в дозі-
  Не пийте з пивом ви коньяк!!!!

 4. Архіваріус 24.04.2010 пише:

  Воробусе, скільки тобі за рекламу відстебнули. Чи видать тобі більше наливали.
  Воробусе, ти добре памятай’!
  Що всі такі вареники
  Тебе до доброго не приведуть! 😀

 5. DoktorRomario 25.04.2010 пише:

  Бар супер для тих хто любить смачно і багато поїсти за не великі гроші, а що головне там якісна кухня і все культурно без збігвиська алкашів!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*