Нова 100-доларова банкнота

Такою буде нова банкнота?

Цю валюту люблять багато людей. Тільки щоб побільше її було. Та і взагалі так привикли, що все рахують в них – доларах. Навіть коли називають умовні одиниці, то мають на увазі долари.

Хтось її зберігає в банках, хтось в панчохах. 🙂 Хоч і зараз все більшою популярністю користується євро, але зелений завжди був зеленим. До нього звикли як світової валюти.

21 квітня США представить нову 100-доларову банкноту. Цієї події очікують із нетерпінням.

Для чого США випускає нову банкноту і що робити зі старими?

Якою буде банкнота поки що нікому невідомо. Вся інформація засекречена.

Програма оновлення долара розроблена не ким-небудь, а Мінфіном, Федеральною резервною системою і Секретною службою США.

Весь світ побачить нові 100 доларів 21 квітня о 10.00 за місцевим часом.

Навіть у цей день запрацює сайт, де розкажуть про нову банкноту. Його адресу можна подивитися тут.

Існують припущення, що колір мінятися не буде, тільки будуть краплення інших відтінків. Але, це лише здогадки. Все покаже час.

У представленні зеленого братимуть участь такі люди як: міністр фінансів США Тімоті Гайтнер, казначей Роза Ріос і голова Федеральної резервної системи Бен Бернанке.

Згодом проведуть інформаційну компанію про валюту і тоді вже запустять нову банкноту в обіг. Людям будуть розказувати про нову банкноту, як не попастися на фальшивку і так далі.

США не перший раз змінює зовнішній вигляд цієї банкноти. Вперше її ввели у 1862 році, змінювали близько десяти разів. Останнього разу це відбулося 1996 року.

Презентація нового долара трішки затягнулася у зв’язку із кризою. Та тепер вже все позаду і спокійно можна представляти 100 доларів.

Для чого міняють банкноту?

А тому що таким чином влада США хоче перебороти фальшивомонетників, яких назбиралося ой як багато. Найпопулярнішою як ви здогадалися серед махінацій є саме найбільша за номіналом валюта.

Люди, що переживають за старі заощадження можуть не переживати. За словами розробників валюти, старі долари будуть вилучатися в міру їх зношеності.

Побачимо якою буде нова банкнота.

Так що міняйте старі долари на нові якщо вони звичайно у Вас є і не тримайте долари в панчохах, щоб не стухли. 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

  1. Архіваріус 20.04.2010 пише:

    Воробусе, а ти долари зберігаєш у якій банці? Я маю на увазі по об’єму, бо панчоха я бачу тобі не сподобалася. 😀

  2. Лека 20.04.2010 пише:

    гадаю ні чого не буде, а ці бандити будуть і далі підробляти банкноти.

  3. Narcus 21.04.2010 пише:

    А водяний знак відображення воробя 🙂

  4. Банкноту меняют для того, чтобы иметь возможность отслеживать движение долларовой массы в мировом масштабе. А еще для того, чтобы быстро и четко выводить наличные доллары из обращения, при их ввозе в США. Это делается для того, чтобы не допустить инфляционных процессов на территории страны.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*