Чи варто вірити у сни?

Що ж мені присниться?

Звичайний день для людини: зранку проснувся, поснідав, пішов на роботу, прийшов з роботи і ліг спати. На перший погляд нічого неординарного.

Ви помиляєтеся, неординарне є – це сни. Саме в них вам інколи таке може приснитися, що навіть не знаю що сказати. Це можуть бути як позитивні, так і негативні речі.

Не подумайте, що я передивився фільм «Пункт призначення».

Сьогодні поговоримо про сни, а саме чи варто в них вірити?

Багато хто дивився досить популярний фільм «Пункт призначення», там нагадаю людям снилися майбутні катастрофи і завдяки сну вони їх зупиняли. Це всього-навського фільм, але чи насправді віримо ми у сни?

Хтось каже що сни повна фігня, хтось навпаки, хтось взагалі не звертає на них уваги.

Чесно я не хотів торкатися цієї теми, але нещодавно мені приснився дурний сон, що я аж спотів. Розказувати що в ньому було немає ніякого бажання, але він стосувався справ, що я мав зробити найближчими днями.

Прийшлося від цих планів відмовитися з думки про власну безпеку.

Такі сни виникають часто. Люди переважно звертаються до сонників шукаючи в них тлумачення. І тут знову розбіжності в думках.

Одні люди кажуть, що сонникам варто довіряти, інші кажуть – сонники фігня, що там є тільки набір слів.

Найкраще, мудрі люди кажуть спитатися старше покоління про тлумачення снів. Вони як ніхто інший можуть вам щось порадити. Досвід є досвід, який передається від покоління до покоління.

Чому ж сняться сни?

Сни сняться переважно тому, що ви насичені інформацією протягом дня, про щось думаєте чи про когось і не факт, що згодом це може вам приснитися. Можливо у вас є якісь проблеми чи ви чимось переймаєтеся. Порушуються процеси гальмування в корі головного мозку, сон стає неглибоким, тоді людина бачить сновидіння.

Скільки випадків є, що людям снилися сни і згодом вони повторювалися. Не в повній мірі звичайно, та вони щось означали.

Спробую зробити висновок чи варто вірити снам?

Вірити чи не вірити – право кожної людини, але поберегти себе можна. Якщо вам сниться дурне, що відштовхує вас від поїздки – є можливість краще не їдьте чи не робіть цього. Можливо ваш ангел-хоронитель таким чином хоче вас вберегти.

Я можу помилятися та це тільки моя думка, можливо в когось є інші тлумачення з приводу цієї теми.

Як казала мені колись одна людина: «Не грай з вогнем».

Бережіть себе!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 25.06.2010 пише:

  Так Воробусику, з вогнем гратися небезпечно. А у сни вірити потрібно. От тільки тлумачити їх потрібно вміти, а це не кожному дано. 😀

 2. данило 25.06.2010 пише:

  це точно

 3. данило 26.06.2010 пише:

  Архіваріус пише: Так Воробусику, з вогнем гратися небезпечно. А у сни вірити потрібно. От тільки тлумачити їх потрібно вміти, а це не кожному дано.

  просто в Воробуса погана подушка

 4. russo turisto 27.06.2010 пише:

  Кому не спится в ночь глухую…

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Що означають сни по днях тижня

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*