Як взяти телефон у дівчини

Дівчино, а можна ваш телефончик?

Продовжуємо цикл статей під назвою «Знайомства» в написанні яких мені допомагає професіонал у цих справах, Роккі Бальбоа.

Перша стаття називалася: Як познайомитися з дівчиною, переходимо до наступного кроку – як взяти в прекрасної статі телефончик, щоб потім не жаліли мол який я дурак, така дівчина була класна, а я не наважився взяти в неї номер.

Саме так номер, а не як хтось напевно подумав телефон. 🙂

Зараз такий час та і колись він напевно також був, що багато хлопців встидаються попросити номер телефону у дівчини. Ідуть наступні слова: «А що буде коли вона мене пошле».

Згоден, ну всяке може бути, але якщо Ви змушені будете піти куди вас пошлють, то хоча б знатимете, що пробували, а не картатимете себе, що не зробили цього.

Ось головні поради, що треба робити, саме як брати той номер телефону:

1. Не затягувати з цим. Діяти потрібно миттєво, а то не дай Бог якийсь хлопчина збоку раз і першим візьме телефон, а ви так і залишитися хіба що з своїм телефоном. 🙂

2. Ніколи не кажи слова: «А може обміняємося? Можна взяти в тебе телефон? Ти не будеш проти…». Це все фігня, так точно телефон не візьмете.

3. Знайти причину чому потрібно щоб дівчина дала телефон. Це наприклад: «Ми обидвоє зараз зайняті, а так гарно спілкуємося, продовжити би це потім».

Також читайте:   І знову вони, почуття...

А найкраще сказати так: «Дай номер телефону свій, щоб я міг відправляти тобі гарні смс-ки чи ммс-ки». 🙂

Ще є варіант взяти її номер в соціальній мережі, але для цього Вам треба взнати її нік чи прізвище як там вона підписана. Краще вже без того. Хоча також варіант.

Можна ще вгадувати її номер цифрами, сказати давай я вгадаю твій номер телефону. Ясно, що це важко, але фантазію можна ввімкнути.

4. А очі, як же без них. Якщо ви перетнулися один раз поглядом, а ще краще два рази , все. Часу гаяти не треба, береш і йдеш брати в неї телефон.

5. Якщо дівчат більше чим одна, то треба думати. Є варіант сказати: «А давайте ще зберемося так раз в такій компанії десь інде, але для цього отре ваші телефони, щоб я міг подзвонити до вас і домовитися про зустріч».

6. Є варіант не пошкодувати грошей і зробити собі візитки. При зустрічі можете дати їх дівчині, якщо сподобаєтеся Ви, то можливо навіть вона Вам подзвонить. Трохи гнилий варіант, але має право на життя. Краще дати візитку і попросити її телефончик. 🙂

Ось такі от поради. В кожного звичайно своя техніка, але сподіваюся дещо з цього Вам пригодиться.

Вперед, не встидайтеся, можливо за кутом Вас чекає Ваша суджена або як модно говорити доля.

Дякую за увагу!!!!!!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Lanagur 04.06.2010 пише:

  Воробус, чомусь нагадав мені фільм “Ми одружимось, в крайньому випадку зізвонимось!” Номер телефону нічого не вірішує, треба проявити себе на перших хвилинах знайомства, а далі обов’язково провести дівчину додому (це я беру звичайно варіант, шо ви не поспішаєте нікуди, інакше краще не починати знайомство). Поки ви її провожаєте, будете мати ще час для завойовуння, ну і тільки тоді ви отримаєте бажаний номер! Не поспішайте, хлопці, і успіх вам гарантований!!!;-)

 2. Архіваріус 04.06.2010 пише:

  Дійсно якусь поганку закрутив Воробус, так виглядає, що він вчора закінчив школу і не знає що робити. 😀

 3. Shati 04.06.2010 пише:

  … Та-а, Воробусе, ти точно ніколи не просив у дівчини номер телефону… 🙁

 4. Shati 04.06.2010 пише:

  «А давайте ще зберемося так раз в такій компанії десь інде, але для цього отре ваші телефони, щоб я міг подзвонити до вас і домовитися про зустріч»

  Я для чого ЩЕ РАЗ в компанії?
  P.S: не гальмуй – снікерсуй 😉

 5. Stakeholder 05.06.2010 пише:

  Xм, стiльки тexнiк)), як нa мeнe тут всe лoгiчнo, прoстo пoтрiбнo дoмoвитись прo нaступну зустрiч, a люди якi дoмoвляються прo зустрiч пoвиннi зaлишити oдин oднoму якiсь свoї кoнтaкти, сaмим типoвим тут виступaє oбмiн нoмeрaми тeлeфoнiв 🙂

 6. Gena Bukin 05.06.2010 пише:

  Є ще варіант підійти до дівчини, яка для прикладу сидить за столиком і сказати: “Ой, я здається загубив телефон, Ви не могли би набарт имій номер може десь задзвонить”. Тим самим візьмете номер. 🙂

 7. 0931843415

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*