Футбол. Карпати 1:0 Волинь (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 1:0 Волинь (відео)

Герой зустрічі

У 8-ому турі чемпіонату України із футболу львівські Карпати на своєму полі приймали сусідів – луцьку Волинь.

Доволі важка гра завершилася мінімальною перемогою Наших земляків із рахунком 1-0.

Після вдалого проходження Карпатами сита кваліфікації Ліги Європи, де вони здолали грізний Галатасарай, від львівських футболістів тепер чекають тільки перемог.

Сьогоднішнім суперником команди міста Лева була непоступлива луцька Волинь, яка до Львова їхала за очками.

Відразу ж скажу, що гру лучани показали непогану і якби вони мали більше фарту могли і поїхати додому не з баранкою.

У порівнянні із складом на гру проти Галатасарая на цей матч місця в основі не знайшлося Тлумаку, Кузнєцову, Тубічу, Кожанову, Голодюку. Всі вони пропускали гру через різні причини.

Натомість їх замінили Руденко, Батіста, Гурулі, Чечер, Годвін.

Гра пройшла практично без моментів і якщо вони й були, то їх можна назвати напвено напів моментами.

У першому таймі Волинь виглядала свіжіше і навіть могла відзначитися якби кращим удар вдався Пічкуру.

Карпати могли відзначитися лише раз, коли на останній хвилині першого тайму якби влучнішим був Кополовець.

Другий тайм львів’яни розпочали активніше, раз за разом турбуючи воротаря гостей Неділька. Та до пори до часу лучани стримували атаки господарів поля.

Також читайте:   На футбол із лопатою

А потім настав напевно ключовий епізод матчу.

60 хвилина – Майкон після помилки львівських захисників вийшов сам-на-сам із голкіпером Карпат і влучив у штангу. Нам відверто пощастило.

І тут підопічним Кварцяного згадалося старе футбольне правило, не забуваєш, забивають тобі.

63 хвилина – після передачі Худоб’яка Сергій Зеньов пройшов метрів із десять і чудовим обвідним ударом відкрив рахунок у матчі.

До речі, Сергій у цьому матчі був одним із найактивніших на полі. Як не дивно, навіть на останніх хвилинах він показував хороші швидкості.

Фінальний свисток і Карпати здобувають важку, але все ж перемогу із рахунком 1-0 і набирають 14 залікових пунктів. Поки що вони, не враховуючи можливі зняті очки посідають 5-те місце у турнірній таблиці.

Після цього туру чемпіонат бере паузу на два тижні у зв’язку із матчами збірної. А це можливість гравцям і тренерам Карпат перегрузитися перед відповідальними матчами. Вони не за горами.

Вже 12 вересня львів’яни у 9-ому турі чемпіонату зіграють на виїзді проти маріупольського Іллічівця, а 16 вересня у Львові знову євро кубки. До нас приїжджає дортмундська Боруссія.