Футбол. Карпати 3:0 Оболонь (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 3:0 Оболонь (відео)

Карпати розгромили Оболонь

Після прикрої поразки у Лізі Європи вже сьогодні на львівські Карпати очікував черговий поєдинок чемпіонату України з футболу, а точніше української прем’єр-ліги. Суперник був не з найсильніших – київська Оболонь, але до слова ця команда у минулому турі обіграла діючого чемпіона України і єдиного учасника Ліги чемпіонів від України – донецький Шахтар. Тому можна було не сумніватися «пивовари» хотіли дати бій Нашим Карпатам, але нічого в них не вийшло.

Гра завершилася із рахунком 3-0 на Нашу користь.

Про перший тайм навіть не має що розповідати. Карпат виглядали чи то змученими чи ще не змогли забути про поразку у євро кубках. Оболонь у свою чергу пробувала атакувати та чесно кажучи нічого путнього вона створити крім територіальної переваги не могла.

Друга половина зустрічі обіцяла бути цікавішою.

І в другому таймі вболівальники побачили Карпати до яких останнім часом всі вже звикли. Не заставив час чекати і на голи.

А сталося це після того як тренер львів’ян зробив дві заміни: вийшли Григорій Баранець і Сергій Зеньов. Останній істотно оживив гру. І через деякий час посипалися голи.

Також читайте:   Футбол на Короленка

66 хвилина – Кополовець хорошим пасом в розріз вивів Кузнєцова сам-на-сам із голкіпером «пивоварів» Рибкою і Сергій без проблем його переграв.

Оболонь спробувала замінами переламати хід поєдинку та натомість получила ще два голи у свої ворота.

80 хвилина – Федецький справа навісив у штрафну і той же Кузнєцов оформляє дублю у матчі.

А вже на доданих арбітром хвилинах відзначився Ігор Худоб’як, якому асистував Зеньов.

Фінальний свисток, який фіксує переконливу перемогу львівських Карпат із рахунком 3-0.

Після 10-ого туру вони набирають 20 залікових пунктів і виходять на чисте третє місце у турнірній таблиці. Впереді лише гранди вітчизняного футболу – київське Динамо і донецький Шахтар.

Наступну гру у чемпіонаті Карпати зіграють 26 вересня на виїзді. Їх екзаменуватиме сімферопольська Таврія.

Початок гри о 20 годині за Києвом.

Насамкінець наведу результати решти поєдинків 10-ого туру чемпіонату України з футболу, отже:

Металург Запоріжжя 1:2 Металург Донецьк
Волинь 3:1 Іллічівець
ПФК Севастополь 2:1 Дніпро
Кривбас 1:0 Ворскла
Зоря 1:2 Динамо
Арсенал 0:1 Металіст

У публікації використано фото з сайту fckarpaty.lviv.ua.