Футбол. Україна 2:2 Канада (відео) - Блог про Львів

Футбол. Україна 2:2 Канада (відео)

Україна 2-2 Канада

Чемпіонат України пішов у відпустку. Причина? Матчі збірної, тренуємося до Євро-2012. 🙂

У черговому контрольному поєдинку збірна України з футболу на своєму полі приймала гостей із Канади.

Гра, на велике моє здивування і всіх прихильників українського футболу, завершилася доволі сенсаційно 2-2.

Перед грою чесно кажучи про футбольну збірну Канади нічого не знав, хто вона така, як грає, гравці – анічогісінького. Друга справа хокей, тут «кленові листи» профі.

Напевно про цю збірну не знали нічого і українські футболісти. Так як вони зіграли у першому таймі поєдинку у ніякі рамки не вкладається.

Канада два удари по воротах і два гола і ще й які.

1 гол – як Наш воротар П’ятов стояв на воротах?

13 хвилина – Джексон із лінії штрафної закинув шкіряного за шию П’ятову.

Другий гол ще «кращий».

29 хвилина – Сімпсон (Канада) без проблем віддав пас між трьох Наших футболістів на Хатчісона і 0-2. 🙁

Перший тайм, так і сенсаційно завершився з досить хорошою перевагою гостей у рахунку.

Відразу ж по перерві тренер українців зробив п’ять замін. На полі з’явилися: Тимощук, Алієв, Гусєв, Мілевський та Олійник. І варто сказати, гра оживилася і саме головне прийшов результат.

Також читайте:   Динамо програло боротьбу за Лігу чемпіонів?

59 хвилина – Алієв віддає в штрафну на Гусєва, Олег розвертається і пробиває у штангу, але м’яч відскакує до Мілевського, який і скорочує розрив у рахунку.

Здавалося зараз Україна наб’є гостям із-за океану цілу торбу голів, але змогли вони відзначитися лише один і те Я вважаю без долі везіння тут не обійшлося.

80 хвилина – Алієв не подавав кутовий, а відкинув шкіряного під удар Тимощуку і Толік влучив. 🙂

Більше голів у цій грі не було. У підсумку 2-2.

Відеоогляд поєдинку, а також сам особою забиті м’ячі Ви можете подивитися у наступному відео:

Після гри вболівальники проводжали Нашу команду свистом. Ще б пак, таку команду як Канада, при всій повазі до неї, українській футбольній збірній потрібно обігрувати однією лівою.

Наступну гру підопічні Калитвинцева проведуть вже у вівторок. В Англії Наша команда поміряється силами із «чарівниками» м’яча – збірною Бразилії.

Оце дійсно буде цікава гра, у якій ми побачимо на що здатна у теперішній момент українська футбольна дружина. Чекати залишилося не довго.

У публікації використано фото з сайту isport.ua.