Підсумки виступу Тайму у основному раунді Кубка УЄФА

А тепер еліта

Завершилися матчі основного раунду найпрестижнішого клубного турніру Європи з футзалу під назвою Кубок УЄФА. Для Нас він був цікавим з двох причин:

1. У ньому приймав участь приймав представник від України – львівський Тайм.

2. Матчі Нашої групи проходили у місті Лева, що вперше відбулося за часів незалежності України.

Як все пройшло і як зіграв Тайм читайте далі.

Почну із організації.

Як не дивно все пройшло на ура. Львів давно хотів приймати подібні турніри, але завжди не вистачало то грошей, то залу не було. Аж тут нарешті.

Розчарувало тільки те, що на матчах навіть за участю господарів туру не було аншлагу. Чому? Причина є одна і вагома – це дорогі квитки.

Не кожна людина може дозволити собі піти на футзальні матчі за 100 гривень. Та хай це буде на совісті організаторів.

Тепер до матчів. Як і передбачалося львів’яни без над зусиль перемогли своїх суперників, хоча самі ще не перебувають у такій формі якби цього хотілося.

У першому поєдинку суперником Тайму був кіпрський Арарат. Команда Гончаренка відвантажила у їхні ворота п’ять м’ячів на що гості відповіли лише одним.

Другий поєдинок виявився для львів’ян найважчим, адже свого суперника Орліч із Боснії і Герцеговини вони обіграли лише з мінімальним рахунком 2-1.

Також читайте:   Карпати 2:1 Металіст (Відео)

Третя ж гра, де Тайм грав із грецькою Афіною для підопічних Гончаренка нічого не вирішував та це не завадило їм розгромити свого суперника із рахунком 9-3.

У підсумку до елітного раунду турніру із цієї групи вийшли Тайм Україна і кіпрський Арарат.

Тепер на львівський Тайм очікує елітний раунд Кубка УЄФА, а тут слабких команд вже не буде.

Жеребкування цього етапу змагань відбудеться вже 12 жовтня.

Пропоную Вашій увазі перелік команд, які будуть змагатися за вихід у Фінал чотирьох: