Як мити посуд

Як мити посуд

Всі люди хоча б один раз у своєму житті мили посуд. Я знаю, це робота нудна, але як приходиться, то нікуди з підводного корабля не дінешся.

Про те, як правильно мити посуд ми і сьогодні поговоримо.

Вчора Вашого автора «запрягли» мити посуд, і якби Я цього не хотів – змушений був його помити. Не подумайте, що миття посуди – це так просто, тут також потрібно мати свою техніку, адже якщо ти її не маєш то будете з баняками і тарілками мордуватися цілий день, а ввечері Вам знову накладуть новий посуд.

Так можна і все життя мити. 🙂

Наскільки довго Ви митимете посуд залежить від багатьох чинників, найголовніші з них такі:

1. Умови миття: миєте посуд у селі чи в місті;
2. Які засоби для миття Ви використовуєте?
3. З чого починаєте?
4. Скільки є брудної посуди?

Зараз детальніше ми розглянемо кожен із пунктів.

1. Умови миття відіграють велику роль. Чому? Щоб Вам було більш зрозуміло наведу приклад.

Якщо миття посуду виконується у сільській місцевості, де не тече вода з крану, важче. Тут потрібно воду підігрівати, помити посуд, згодом пополоскати у холодній воді, а це займає багато часу.

Зовсім інша картина з містом. Прийшов, відкрутив кран, вода пішла і вперед, тільки би бажання було. Якщо з побутовими умовами все гаразд, можна і теплу воду мати, і коли захочеш – холодну. 🙂

Також читайте:   Чи варто замовляти доставку суші?

2. Наступний пункт називається – засоби для миття. Це також важливо. На даний час у магазинах і на ринках продають багато хімії, так її називають, тому жир відмивається з ними набагато легше, чим скажімо брати ганчірку і мучитися довго і нудно.

3. З чого починати мити також у багато чому залежить. Хтось каже, що краще починати із дрібного, хтось – з великого. Це як хто любить, у кожного своя техніка.

Особисто я завжди спочатку мию тарілки, горнята, виделки, а на закуску залишаю великі каструлі і миски.

4. Кількість посуду також відіграє велику роль. Якщо Вам дали мити посуд після весілля, то… Якщо ж помити треба тарілку і горнятко – ясно, що це не важко.

Не думайте, що миття посуду така складна справа, це набагато краще заняття чим скажімо прибирати у кімнаті. Починається та пилюка, пилососи, миття підлоги, аж у голові крутиться. 🙂 А так став собі, включив воду і миєш собі на одному місці.

Якщо ж Ви вже ненавидите взагалі мити посуд, придбайте собі посудомийну машинку, тоді будете пити каву і дивитися телебачення. 🙂

Дякую за увагу!!!!!

P.S. Не забудьте при митті посуду використовувати ганчірку, рук то шкода.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 16 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 15.10.2010 пише:

  Воробусе, уважно читай текст і не роби помилок. 😀

 2. VIK 15.10.2010 пише:

  Воробусику, село ти моє, на дворі XXI століття, де є такі чудові мега-девайси як посудомийні машини! 🙂

 3. Stakeholder 15.10.2010 пише:

  Взагалі то посудомийна машина всеодно не рятує повністю від умивальника, перед тим як складати туди посуд потрібно хоча б згребти рештки в смітник і сполоснути пару секунд під краном, не кидати ж туди тарілки з кістками чи недоїдками), та і великі кастрюлі з сковорідками туди не запхаєш, ну хіба у вас уже дуже велика дорога посудомийна машина), хоча таку рідко хто ставить вдома, ну але звичайно посудомийна машина значно покращує якість життя її власника і економить час. 🙂

 4. PVS 15.10.2010 пише:

  В воробуса на горілій відясі не йдуть ігри і він нарешті вирішив перемити всю посуду!

 5. VIK 15.10.2010 пише:

  Stakeholder пише: Взагалі то посудомийна машина всеодно не рятує повністю від умивальника, перед тим як складати туди посуд потрібно хоча б згребти рештки в смітник і сполоснути пару секунд під краном, не кидати ж туди тарілки з кістками чи недоїдками), та і великі кастрюлі з сковорідками туди не запхаєш, ну хіба у вас уже дуже велика дорога посудомийна машина), хоча таку рідко хто ставить вдома, ну але звичайно посудомийна машина значно покращує якість життя її власника і економить час.

  Згребсти рештки можна виделкою чи ножем.
  Стосовно великих кастрюль, ти не правий, в нормальну машинку вліає навіть стандартне відро, про сковородки я вже мовчу….
  Єдиний мінус машинки, то те що не будеш її ганяти ради пару тарілок…тому треба або вручну помити, або назбирати побільше посуду

 6. VIK 15.10.2010 пише:

  PVS пише: В воробуса на горілій відясі не йдуть ігри і він нарешті вирішив перемити всю посуду!

  100 пудово!!!!

 7. bankiduki 15.10.2010 пише:

  Згідно даним судової статистики, ще жодна дружина не застрелила чоловіка в той момент, коли він мив посуд.

 8. VIK 15.10.2010 пише:

  Як говориться у відомому фільмі:
  -А у вас несчастные случаи на стройке были?
  -Нет
  -Будут!

 9. Stakeholder 15.10.2010 пише:

  VIK
  Згребсти рештки можна виделкою чи ножем.
  Стосовно великих кастрюль, ти не правий, в нормальну машинку вліає навіть стандартне відро, про сковородки я вже мовчу….
  Єдиний мінус машинки, то те що не будеш її ганяти ради пару тарілок…тому треба або вручну помити, або назбирати побільше посуду

  Ну само собою що не язиком їх злизувати), на рахунок відра то може й влізе якщо витягнути форму для посуду, ну але це вже смішно), ну i ясно що заради пару тарілок машину не включають, ну але якщо вже в хаті так мало посуду то тоді і машинку купляти непотрібно :-))

 10. VIK 15.10.2010 пише:

  якщо треба помити відро, то чому б і не витягнути форми для посуду!? коли в холидильник треба поставити відро, наприклад, з квашеною капустою, то витягаємо полиці, щоб відро вілзло 🙂
  Якщо в хаті мало посуду, то можна назбирати брудного за пару днів і помити 🙂

 11. Stakeholder 15.10.2010 пише:

  відро з квашеною капустою?)) ну я взагалі думав що її в банках зберігають), хоча тої квашеної капусти вже сто років на очі не бачив), просто відро у мене не асоціюється як посудина для зберігання харчових продуктів, тому я і не подумав що хтось буде мити відро використовуючи миючі засоби і тимбільше посудомийну машину), ну але якщо відро з квашеною капустою то добре, ти мене переконав 😀 . А на рахунок посуду, то я в мунулому коменті мав на увазі, що якщо в хаті так мало посуду, що постійно постає дилема, мити чи не мити пару тарілок в посудомийній машині то машина тут не конче потрібна).

 12. russo turisto 16.10.2010 пише:

  Ну фигню вы здесь развели, а для чего, спрашивается, женщина в доме? :laugh:

 13. dude1995 16.10.2010 пише:

  Просто не мийте посуду))
  І тоді буде щастя в домі)) 😀

 14. zars 16.10.2010 пише:

  Одноразовий посуд – найкращий спосіб відмазки від кухонного крана.

 15. zars 16.10.2010 пише:

  PVS пише: В воробуса на горілій відясі не йдуть ігри і він нарешті вирішив перемити всю посуду!

  Загалом, правильно – “ВЕСЬ ПОСУД”… Так шо нєфіг Воробуса підмахувати!

 16. Архіваріус 16.10.2010 пише:

  О наш великий грамотій PVS також пролетів, як фанера… 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*