Якби я був мером Львова

Скоро вибори

І знову вибори, на цей раз місцеві. Не встигли ми «наїстися» президентськими виборами як знову ця реклама, обіцянки, по вулиці не пройдеш, кожен хоче втулити якусь рекламку, щоб за нього голосували, на балконах почали розвішувати якихсь дядьків, хто вони? Це мало кому відомо, але всі хочуть до влади.

31 жовтня ми голосуватимемо за багато кого. На дільницях люди отримають від 5 до 9 бюлетенів.

Зокрема, мешканці Львова мають поставити свої галочки у 5-ти бюлетенях: два до обласної ради, два до районної і звичайно один за мера. Про останніх ми і сьогодні поговоримо. Хто балотується згодом, зараз про програми.

Як завжди у кандидатів є свої програми по покращенню життя вже і сьогодні. Обіцяють багато, виконувати обіцяне не поспішають, а якщо і роблять щось толкове, то з великим запізненням.

Ваш автор спробує у цій статті висловити свої положення передвиборчої програми. Що зробив би Я якби став мером Нашого міста. Положень поки 15, може згодом ще щось придумаю. 🙂 Отже:

1. Навів би лад із сміттям, все-таки вивозити сміття у нещасні Грибовичі не діло, потрібно вже і завод по переробці сміття збудувати.
2. Ремонти доріг робив би вчасно і таким чином, щоб все відбувалося оперативно. Як варіант робітники працювали би цілодобово.
3. Запровадив би новий вид транспорту – метро. Це набагато краще, ніж їздити трамваями чи тролейбусами чи навіть маршрутними таксі.
4. Відмінив би «сухий» закон у нашому місті. Гуляти, так гуляти. 🙂
5. Про чупакабру у місті Лева вже би ніколи не говорили.
6. Добився би проведення матчу Нашої збірної у Львові Євро-2012, а то зробили матчі у Донецьку і Києві. На кого йти львівським вболівальникам футболу дивитися?
7. Людям буду давати нові квартири, захищу малозабезпечене населення.
8. Поверну проведення концертів у центр міста. Тут веселіше. 🙂
9. Кожного тижня буду роздавати пиво на халяву. 🙂
10. Зроблю Ваше життя кращим. Не знаю правда як, але зроблю. 😀
11. Зроблю так, що кожен зможе сидіти у центрі міста В Контакте на халяву.
12. Правоохоронні органи не будуть чіплятися до всіх кого побачать вимагаючи документи.
13. Поставлю пам’ятник собі, а якщо домовимося, то і Вам. 😀
14. Медицина, освіта, культура у місті все підніметься. Дівчатам даруватиму квіти.
15. Почую кожного. 🙂

Решта положень поки що не придумав, але вони у стадії розробки. Говорити можна багато чого, але головне обіцянки виконувати.

Скоро вибори!!! Не забудьте. 🙂

P.S. Може то і мені в мери піти?Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. Katarsis 19.10.2010 пише:

  Піди , Ігоре, піди….я тебе підтримаю… з ПВСом ))

 2. данило 19.10.2010 пише:

  за воробуса

 3. Архіваріус 19.10.2010 пише:

  Воробусе, та ти нашого пахана хочеш перескочити. Почую всіх і кожного. Але відколи прийшов до влади, то оглух і онімів. Навіть не чує що йому радять таваріщі. Ти напевно таким самим будеш. 😀

 4. Stakeholder 19.10.2010 пише:

  Ну зі сміттям лад вже трохи наводять, хочаб пластику вже переробляють, чув що скоро будуть всюди такі ж самі контейнери і для скла. На рахунок метро то я тут з Воробусом категорично не погоджуся), метро у Львові абсолютно непотрібне.
  Pешта пунктів дуже цікаві, але ще цікавіше було б побачити методи їх реалізації)), лише останній пункт мене насторожив). Всі ми заємо що на цих виборах кандидатів в мери обов’язково повинна висувати якась партія, цікаво яка партія буде висувати Воробуса? :disdain:

 5. VIK 19.10.2010 пише:

  за Воробуса!!!
  Але без пунктів:
  9. – сподіваємось, що не прострочене 😛
  11. – сидіти у центрі міста не потрібно! а то буле зал засідань, замісь того, щоб дивитися місто 😛
  13. – ще одного Віктора Андрійовича нам не потрібно!
  15. – бо вже були такі, що почують кожного!

 6. VIK 19.10.2010 пише:

  Stakeholder пише: Ну зі сміттям лад вже трохи наводять, хочаб пластику вже переробляють, чув що скоро будуть всюди такі ж самі контейнери і для скла. На рахунок метро то я тут з Воробусом категорично не погоджуся), метро у Львові абсолютно непотрібне.
  Pешта пунктів дуже цікаві, але ще цікавіше було б побачити методи їх реалізації)), лише останній пункт мене насторожив). Всі ми заємо що на цих виборах кандидатів в мери обов’язково повинна висувати якась партія, цікаво яка партія буде висувати Воробуса?

  стосовно метро Воробус виправиться і зробить телепорт-портали

 7. данило 19.10.2010 пише:

  розказує як всі політики

 8. Razan 19.10.2010 пише:

  Давай Ігорко,Давай!!Але ще армікрону памятник тре! 🙂

 9. dude1995 19.10.2010 пише:

  5.А чупакабру за що?
  13.А мені?
  Ну і хто хоче голосувати за “Онанія”?
  Ми за Воробуса))

 10. PVS 19.10.2010 пише:

  Глючить тебе, воробусику, на всю катушку. Якісь районні ради придумав замість міської, а програма – взагалі пісня. По ній детальніше:
  1)Єдине нормальне зі всієї програми
  2)Цілодобово не треба!!! Вони і за дня встигають так набухатися, що мало не здасться. Просто попри всі заклики “патріотів” треба в шию нагнати всі наші шляхоремонтні підприємства і за нормальні бабки найняти нормальну фірму, бажано німецьку – вони ordnung наведуть, навіть якщо працівників з наших наймуть.
  3)Ідея не нова, але в центрі її не дає зреалізувати Полтва, а на периферії – нах воно потрібне – там транспорт і так нормально може проїхати.
  4+12)Заборону продажі треба відмінити, бо почнуть купляти “пальонку” і тільки потравляться, але не нарозумляться, а от правоохоронні органи ТРЕБА ЗАСТАВИТИ НОРМАЛЬНО ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ – не дозволяти куріння, розпивання алкогольних напоїв і, в ідеалі, викидання сміття де попало.
  5,6,9,10,11,13,15) абсолютний маразм, який нафіг нікому не потрібний, крім тебе самого – “шоб зарісуватися”
  7,14)нормально вирішити ці питання можна тільки на державному рівні, крім “квіти дівчатам”. В місті на цьому можна попіаритися, але то вже перед наступними виборами 😉
  8)Веселіше там, де нормальна органзація, а в нас концерт в центрі нічим крім засцяних під’їздів не не відрізняється від будь-якої іншої точки міста.

  так що вибач, але за таку програму я б тебе не вибрав 😛

 11. Gena Bukin 21.10.2010 пише:

  Давай Воробус, я за тебе свій голос віддам, і так не знаю за кого голосувати.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*