Футбол. Ліга Європи. Боруссія 3:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Боруссія 3:0 Карпати (відео)

Боруссія-Карпати: знову поразка

І у 5-ому турі Ліги Європи львівські Карпати знову не змогли зачепитися за перші очки у цьому турнірі.

На цей раз львівська команда гостювала на виїзді у Дортмунді, де їхнім суперником була місцева Боруссія.

На жаль, гра завершилася перемогою німецької команди із рахунком 3-0.

Чи здобуде львівська команда перші залікові очки у Лізі Європи? Саме таке питання зараз цікавить українських вболівальників.

Всі розуміли, що у матчі із Боруссією це зробити буде складно і вони не помилилися. Дива не сталося і Карпати знову програли і саме прикріше те, що програли закономірно.

За всю гру львівська команда створила два напів моменти, а Боруссія постійно атакувала, що і вилилося у забиті нею голи.

Розпочався для нас поєдинок традиційно із пропущеного гола. Не можемо ми на перших хвилинах відіграти грамотно у захисті за що і дістаємо голи.

5 хвилина – німецькі футболісти заробили кутовий, пішла подача у штрафну і японець Кагава без проблем відправив його у сітку воріт.

Після гола Борусссія трішки відійшла назад, але львівські футболісти нічого путнього створити не могли. Навпаки, якби фарт не був на нашій стороні, то на перерву львівська команда би пішла за розгромного рахунку.

Перший тайм так і завершився за мінімальної перемоги німців.

Також читайте:   "Шахтар" у другому таймі дотиснув "Рому" (відео)

Початок другого тайму копія першого. Тільки команди вийшли вийшли з роздягальні і знову ми пропустили.

49 хвилина – штрафний, навіс і Хуммельс вдало грає знову ж на дургому поверсі.

Опісля знову ж та сама гра. Карпати, як це не прикро, виглядають безпомічними, а німці грають у своє задоволення.

І коли вже всі подумали, що гра так і завершиться із рахунком 2-0, Боруссія взяла і забила втретє.

88 хвилина – грубо біля своєї штрафної помилився Тубіч і Роберт Левандовські без проблем розібрався із воротарем Карпат Руденком.

Фінальний свисток і Карпати поступаються із рахунком 3-0.

В іншому матчі нашої групи французький ПСЖ на своєму полі переміг іспанську Севілью з рахунком 4-2 після чого забезпечив собі вихід із групи. Правда з якого місця це стане відомо після матчів останнього 6-ого за ліком туру.