Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 3:0 ПФС (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 3:0 ПФС (відео)

Прем'єрна перемога нової команди

Вчора у футзальному чемпіонаті України розпочався 15-й тур.

Представник Львова Енергія-Тайм після виїзної поразки від Урагану з рахунком 0-1 на своєму майданчику екзаменував відвертого аутсайдера цього чемпіонату севастопольський ПФС.

Гра прогнозованого завершилася перемогою нашої команди із рахунком 3-0.

Після поразки у минулому турі Урагану від Енергії-Тайму очікували лише перемоги, тим паче їхнім суперником була найслабша команда цього чемпіонату севастопольський ПФС.

Ще перед початком цього чемпіонату керівництво севастопольців вголос говорило про те, що будуть боротися за найвищі місця, але як бачимо це були всього лиш розмови, адже команда слаба і це видно навіть непересічному вболівальнику.

Та це їхні справи. У нас є своя команда у якої також ще не все гладко.

Звітна гра розпочалася доволі мляво. Складалося таке враження, що підопічні Гончаренка хочуть перемогти малою кров’ю, але кілька атак гостей ледве не завершилися голом.

Тоді львівська команда зрозуміла, що треба грати і пішла великими силами вперед. Це відразу ж дало результати.

«Енергетична» комбінація завершилася пасом Федюка на Рогачова і Євген відкриває рахунок. Йшла 7 хвилина поєдинку.

Після голу малюнок гри не змінився. Львів’яни атакували, а гості захищалися і лише зрідка турбували кіпера Енергії-Тайму Лисенка.

На 16 хвилині же свої індивідуальні якості продемонстрував Романов. Михайло змістився у центр і метрів з 10-ти точно пробив.

Також читайте:   Кубок України (U-16): результати матчів другого ігрового дня

Друга половина зустрічі така ж картина. Енергія-Тайм атакує, ПФС захищається. Пожвавлення тільки відбулося тоді, коли за 5 хвилин до кінця зустрічі Чернієнко вийшов 5-тим у гостей.

Але, і це їм не допомогло. За 3 секунди до кінця зустрічі вони навпаки пропустили ще один гол у свої ворота. Енергія-Тайм вдало від захищалася, м’яч перехопив Романов і відправив круглого у пусті ворота севастопольців.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує першу перемогу нової команди із рахунком 3-0.

У турнірній таблиці Енергія-Тайм набирає 29 очок і займає друге місце у турнірній таблиці.

Не встигли команди зіграти два тури як у чемпіонаті знову наступає велика пауза. Причина – ігри збірної і розіграш Кубку України.

29 і 30 грудня чотири команди, а саме Енергія-Тайм, Ураган, Шахтар і Кардинал-Рівне розіграють переможця.

Свою гру Енергія-Тайм проведе 29 грудня, о 14 годині вони зустрінуться у першому півфіналі з івано-франківським Ураганом.