Футзал. Кубок України. Фінал. Енергія-Тайм 2:1 Кардинал-Рівне - Блог про Львів

Футзал. Кубок України. Фінал. Енергія-Тайм 2:1 Кардинал-Рівне

Енергія-Тайм - володар Кубка України

Сьогодні у Запоріжжі завершився скандальний фінал трьох розіграшу Кубка України з футзалу.

Що приємно переможцем турніру стала львівська команда Енергія-Тайм, яка у фінальному поєдинку перемогла рівненський Кардинал-рівне із рахунком 2-1.

Спочатку кілька слів чому скандальний фінал трьох.

Хто ще не знає нагадаю, що буквально перед самим фіналом з розіграшу знявся донецький Шахтар, який припинив своє існування. Як наслідок, команда Рівного вийшла у фінал без боротьби. Натомість Енергія-Тайм і Ураган вчора у напруженому півфінальному поєдинку визначали сильнішого. І ним стали львів’яни.

Переходимо до фіналу. Що можу сказати, моментів щоб відзначитися не бракувало ні в однієї, ні в іншої команди.

Та, як і у вчорашній грі з Ураганом львівська команда пропустила першою.

12 хвилина – Рівняни провели швидку контратаку, Андрій Паршиков прийняв м’яч на 10-тиметрвой позначці, розвернувся і низом під кіпером львів’ян Лисенко відправив м’яч у ворота.

Відігралася Енергія-Тайм за п’ять хвилин.

Зробив це власними силами Романов. Вийшло ефектно: прийнявши м’яч у дев’яти метрах від воріт, Михайло на замаху обіграв Басіча, і у Пітулі шансів відбити удар «енергетика» було небагато.

Також читайте:   Гранд ліга ОАКЛ. «Галицька здоба» - «Транспортні Технології». Анонс

Так команди і завершили першу половину зустрічі.

З початком другої половини зустрічі повністю територіальна перевага перейшла до Енергії-Тайму. Раз за разом наші земляки створювали момент за моментом, але забити вони не могли.

Здавалося діло йде до додаткового часу. Але, тут нерви не витримали у захисника рівненської команди Танського, який вшосте сфолив для своєї команди. А це означає, що Енергія-Тайм заробила право на пробиття десятиметрового штрафного удару.

До позначки підійшов капітан Команди Валерій Легчанов і невідпорно пробив у кут воріт, які захищав вже екс-кіпер львівської команди Андрій Пітуля.

Рівненська команда одразу ж взяла тайм-аут і випустила запасного воротаря Денюжкіна п’ятим польовим гравцем, та це не дало результатів.

Звучить фінальна сирена, яка сповіщає, що Енергія-Тайм перемагає Кардинал-Рівне із рахунком 2-1 і вперше у своїй історії стає володарем національного Кубка.

Вітаємо львівську команду із перемогою і сподіваємося що тепер у цей Кубок будуть покладені золоті медалі чемпіонату.

У статті використано фото із сайту futsal.sport.com.ua.