10 найгарніших міст у світі

Лондон

Популярний журнал “Forbes” любить проводити різноманітні опитування та визначати рейтинги. І хоча представники журналу визнають, що уявлення про красу досить суб’єктивні, тим не менше вони регулярно складають рейтинг найпривабливіших міст у світі, опираючись на думку спеціалістів з архітектури, міського планування та інших сфер.

Пропоную Вам переглянути найновіший рейтинг журналу “Forbes”, присвячений найгарнішим містам світу.

1. Лондон, Великобританія

Перший у списку цього року. Без сумнівів, є за що. Свого часу Герберт Уеллс писав: “…Лондон – найцікавіше, найгарніше, найдивовижніше місто у світі”. І хоча дощі тут частіше, ніж світить сонце, це не завадило місту зайняти найвищу позицію у списку Forbes.

Лондон, Вестмінстерське Аббатство
Лондон
Лондон

2. Париж, Франція

Минулоріч саме це місто очолювало рейтинг. Париж – місто романтики та кохання. Люди з цілого світу мріють тут побувати, побачити численні шедеври архітектури, піднятися на Ейфелеву вежу, прогулятися Єлісейськими полями. Хоча є багато людей, яким не подобається це місто. Як кажуть, про смаки не сперечаються. Найкраще побачити Париж на власні очі, а вже потім висловлювати свою думку.

Париж, Ейфелева вежа
Париж, Тріумфальна арка

3. Сідней, Австралія

Післе того, як у 2000 році тут проводились Олімпійські ігри, про місто дізнались у цілому світі. Без сумнівів, це чудове місто для відпочинку, екскурсій та розваг.

Сідней

4. Нью-Йорк, США

Особливо гарне місто взимку, під час святкування Різдва. Тому багато туристів відвідують місто саме в цей час. Хоча і в іншу пору року в Нью-Йорку є на що подивитись.

Нью-Йорк

5. Рим, Італія

Всі дороги ведуть до Риму. Рим – вічне місто. Тут безліч чудових архітектурних пам’яток, будівель, монументів, коротше кажучи, це одне з найпрекрасніших міст світу. Так як кожен мусульманин має відвідати Мекку, кожен турист має хоча б раз у житті побувати в Римі.

Рим
Рим, фонтан Треві

6. Барселона, Іспанія

Столиця Каталонії. Відвідати це місто також мріє багато туристів. Тут вражаюча та унікальна архітектура, багато цікавих музеїв (зокрема, музей Пікассо), а нічний вигляд Барселони прекрасніший за будь-яке інше місто країни.

Барселона

7. Мельбурн, Австралія

Ті, кому вдалося побувати у Мельбурні, стверджують, що місто надзвичайно красиве. У ньому дивовижна архітектура, здатна схвилювати уяву навіть бувалих туристів. Але все це треба бачити на свої очі.

Мельбурн

8. Берлін, Німеччина

Берлін – найгарніше місто Німеччини. Майстерно відновлене та реконструйоване після війни, воно змогло повернути історичну цінність німецької столиці. Вдале поєднання вікових традицій та рис сучасної цивілізації робить місто надзвичайно привабливим як для туристів, так і для його жителів.

Берлін
Берлін

9. Амстердам, Нідерланди

Вільний та ненав’язливий – ось такі епітети спадають на думку при згадці слова “Амстердам”. Місто відоме своєю історичною частиною з водними каналами, музеєм Ван Гога, Рембрандта, а також вільною торгівлею легкими наркотиками.

Амстердам

10. Мадрид, Іспанія

Гарячий, веселий, цікавий – ось так можна сказати про Мадрид. Одне з найбільш улюблених міст для туристів. Тут розташований один з найбільших музеїв Європи – Прадо. І взагалі тут багато різних музеїв, картинних галерей, пам’яток історії. А ще – дуже смачне вино.

Мадрид

На жаль, Львів не потрапив до цього списку, хоча наше місто теж надзвичайно красиве. Але все залежить від нас самих, і лише ми самі можемо зробити наше місто кращим.

P.S. При підготовці статті частково використано матеріали сайту SPYNET.RUТакож раджу прочитати:

коментарів - 13 може ще щось напишете?

 1. Notorious B.I.G. 06.03.2011 пише:

  Амстердам! місто моєї мрії!
  треба буде якось не на море літом поїхати, а з друзями рванути туди: почпокати повій та покурити голандської травички)) все таки один раз живемо 🙂

 2. Stakeholder 06.03.2011 пише:

  На жаль, Львів не потрапив до цього списку, хоча наше місто теж надзвичайно красиве. Але все залежить від нас самих, і лише ми самі можемо зробити наше місто кращим.

  Гадаю що Львів навряд чи коли небуть потрапить у подібні списки, ну в крайньому разі не за нашого життя), і не тому що в нього немає шансів стати дійсно красивим містом, а тому що як я помітив, місту щоб потрапити у цей список мало бути просто красивим та цікавим, а воно повинно мати також якусь величезну адміністративну значимість. Я впевнений, що в Італії наприклад є багато інших красивих міст де набагато приємніше знаходитись ніж у брудному та хаотичному Римі, але як не крути а Рим – це розкручений бренд і столиця), тому він у списку.

 3. Maryana 06.03.2011 пише:

  Якби я створила цю тему,то вона б називалась – 10 міст моєї мрії 😳 Цього року хочу поїхати в Німеччину,мрію …. 😉

 4. russo turisto 06.03.2011 пише:

  Maryana пише: Якби я створила цю тему,то вона б називалась – 10 міст моєї мрії Цього року хочу поїхати в Німеччину,мрію ….

  Мечты сбываются и не сбываются …

 5. Ксю 06.03.2011 пише:

  Ехххх,Лондон…мені б туди)))

 6. qwest 06.03.2011 пише:

  а я мрію про Ірландію…і так не відмовилась б від Канар 🙂 🙂 🙂 🙂

 7. russo turisto 07.03.2011 пише:

  Ксю пише: Ехххх,Лондон…мені б туди)))

  Да, это так как в том анекдоте :
  Опять весна, и опять я хочу в Париж.
  А что вы были в Париже?
  Нет, не была, но я хотела! 😆

 8. zars 07.03.2011 пише:

  Ксю пише: Ехххх,Лондон…мені б туди)))

  …Нагло так вийти на Трафальгарський міст, гордо плюнути в Темзу і голосно так прорікти: ” йо… твою ма… краса то яка бля…!!!”

 9. Ксю 07.03.2011 пише:

  zars пише: Ксю пише: Ехххх,Лондон…мені б туди)))
  …Нагло так вийти на Трафальгарський міст, гордо плюнути в Темзу і голосно так прорікти: ” йо… твою ма… краса то яка бля…!!!”

  так, саме так я зазвичай і роблю…

 10. zars 07.03.2011 пише:

  Ксю пише: zars пише: Ксю пише: Ехххх,Лондон…мені б туди)))
  …Нагло так вийти на Трафальгарський міст, гордо плюнути в Темзу і голосно так прорікти: ” йо… твою ма… краса то яка бля…!!!”
  так, саме так я зазвичай і роблю…

  поважаю адекватних людей +

 11. Gala 15.07.2015 пише:

  Чесно кажучи дивно що Берлін взагалі попав в цей список.Це місто без смаку.Єдину що мені там сподобалось це рівень чистоти.Не дивно що Париж і Лондон попали на преші місця)

 12. Gala 15.07.2015 пише:

  Перші*

 13. Anzhu 20.09.2015 пише:

  це ж визначається опитуванням людей. люди визначають. значить більшість назвали такі місті. Лівів попаде. і Чернівці. і Київ.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*