Київстар запровадив похвилинну тарифікацію двінків

Нова тарифікація на Київстарі

Мобільний телефон – на даний час неодмінний атрибут у побуті кожної людини. Вже навіть дідусі і бабці мають їх і так голосно говорять по них, особливо у маршрутних таксі, що вже навіть не уявляєш свого життя без цього апарату. А як вдома забудеш трубу, то як без рук. Хоч бери і йди дзвони через таксофон. 🙂

Та сьогодні не проте. Наявність мобільного телефону – це ще не є можливість по ньому дзвонити, треба ще сім-картку якось оператора. Але, якого вибрати?

Їх зараз як і людей є багато, кожен хоче здобути якнайбільше абонентів. Оператори вводять нові тарифи, які помагають народу більше говорити і не витрачати багато грошей на розмови.

Але, якби ж то так. Нещодавно компанія «Київстар», яка є одним із лідерів на українському ринку мобільного зв’язку, ввела нову фішку.

Що це за фішка, як до неї відносяться люди та інше читайте далі.

Перед тим як розповісти про нововведення, згадаймо минулі часи. Все починалося із безкоштовних двох секунд. Я собі як згадаю зараз, то смішно стає.

Йдеш по вулиці, а молодь особливо, по секунді говорить. Раз і «з’їло» гроші за з’єднання, як вони плювалися. 😀

Згодом люди почали відмовлятися від секунди та і компанія «Київстар» спеціально зробила меншими тарифи, щоб люди з неї злізли. Хоча, знаю ще одну людину, яка досі по секунді спілкується. 😀

Потім були тарифи на вихідні дні, різні хвилини, без ліміти і так далі.

А недавно компанія «Київстар» ввела нову тарифікацію дзвінків – називається вона похвилинна.

Це щось на зразок секунди, але трішки краще.

Абоненту, який є абонентом мережі «Київстар» надається обмежена кількість хвилин за якими людина може спілкуватися без плати за з’єднання, але як я люблю ці маленькі пункти, які написані таким дрібним шрифтом в кінці.

А там сказано, що тарифікація не так як була колись посекундна, а похвилинна. Це означає що якщо ви поговорили 59 секунд, вам зняло хвилину, якщо 2 секунди – теж хвилину, якщо одну хвилину і одну секунду – 2 хвилини.

Прикол правда?

У мене знайомий підключився до такого тарифу і як він зараз плюється з того всього. Про похвилинну тарифікацію він нічого не знав.

З одного боку – це добре, бо нема з’єднання і є хвилини, за якими ви можете говорити, а з іншого – ви собі уявіть, що ви дзвоните наприклад у село, де нема нормальної мережі. Так три рази обірве і трьох хвилин нема.

Або людина зайнята і каже, що передзвонить пізніше. Бац і хвилини нема.

Не даремно кажуть, що до нового звикати важко, а старі тарифи є старі.

Перевіряв на корпорації – те саме. Старих тарифів нема, тільки всі з похвилиною тарифікацією.

P.S. Виявляється, на сайті Київстару можна знайти не тільки інформацію про тарифи. На ньому також можна знайти информацию для оценки бизнеса. Так що заходьте по ссилці і читайте досхочу. Дякую за увагу!Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Gopnik 18.03.2011 пише:

  та київстар взагалі рамси попутали 😈 😈 😈 😈

 2. qwest 19.03.2011 пише:

  продали москадям, а від них ніц доброго не дочекаєшся. 😕 нічого рідного не залишилось 😥

 3. Stakeholder 19.03.2011 пише:

  qwest пише: продали москадям, а від них ніц доброго не дочекаєшся. нічого рідного не залишилось

  ой, я тебе прошу, в Київстарі такі самі українці як зараз при владі)

 4. Архіваріус 19.03.2011 пише:

  Послухай трансляцію із засідання Верховної Ради. Інколи можеш почути і українське слово. А Київстар, взагалі розмовляє на общєпонятном. І не кажи мені, що ти про це не знав. 😀

 5. qwest 19.03.2011 пише:

  ой, я тебе прошу, в Київстарі такі самі українці як зараз при владі)
  зато тепер офіційно! воно трошка важче сприймається

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*