Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 3:4 Енергія-Тайм (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 3:4 Енергія-Тайм (відео)

Все йде за планом

У черговому, а за ліком 21-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська команда Енергія-Тайм на виїзді зустрічалася із Єнакієвцем.

Гра, на радість львівських вболівальників футзалу, завершилася перемогою саме львівської команди із рахунком 4-3.

Після вимушених пауз, які були по різним причинам (то команди знялися з чемпіонату, то збірна грала, то ще щось), нарешті відновилася футзальна першість України.

І одразу ж на підопічних Гончаренка чекав важкий виїзд у Єнакієво, де місцева команда завжди грає потужно.

Перший тайм зустрічі для львівської команди видався кращим не придумаєш.

Ще б пак, після першого тайму команда Гончаренка вигравала з хорошим гандикапом у рахунку 3-0 і ніщо не віщувало проблем.

Вроді була рівна гра, а забивали лише ми.

6 хвилина – після пасу Струка відзначився Рогачов.

7 хвилина – і знову Рогачов, який перекинув «кулю» через кіпера Єнакієвця Мельника.

16 хвилина – на цей раз Овсянников, який замкнув передачу Павленка.

А коли на початку другого тайму Енергія-Тайм забила ще і 4 м’яч у ворота господарів (після успішного розіграшу штрафного відзначився Павленко) здавалося все, гру можна було завершувати, та не тут то було.

Також читайте:   Футзал. Відкритий Кубок Львівщини. "Нові імена" - "Альтернатива". Анонс

Єнакієвська команда здійснила фантастичний камбек і ледве не врятувала поєдинок. Дякувати треба кіперу львів’ян Лисенку, який провів хороший поєдинок і неоднаразово рятував наших земляків.

За команду із Донбасу відзначалися двічі Мірошник, один гол на рахунку – Олександра Хурсова.

Кінцівка поєдинку взагалі вийшла нервовою для нас, не один раз Єнакієвець міг зрівняти рахунок, але результат 4-3 на користь Енергії-Тайму так і не змінився.