Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:2 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:2 Металіст (відео)

Будемо прощатися?

У 8-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Харкова, Металіст.

Гра, на жаль, завершилася перемогою харківських футболістів із рахунком 1-2.

Так сталося, що сьогодні між собою зустрілися команди, які ще в четвер проводили свої матчі у єврокубках. Результати, звісно, що вони показали різні, але факт один – команди були явно не свіжі.

Хоча по початку поєдинку про втому з боку Карпат ніхто і не міг би сказати. Львів’яни виглядали цікаво і якби їм більше фарту у завершенні атак, то ми вже на початку поєдинку повели б у рахунку.

Чудові нагоди відзначитися втратили Лукас і, особливо, Батіста.

А що Металіст? Ця команда із самого початку гри грала у захисті і розраховувала лише на контратаки. І ця тактика себе виправдала.

На 31 хвилині після помилки Худоб’яка Хав’єра вивели на ударну позицію і рахунок у зустрічі відкрито.

Чесно кажучи, для Карпат це був шок і вони ще двого не могли зрозуміти що відбулося на полі. Що ще кинулося в очі, так це те, що гравці Металіста індивідуально сильніші.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги команди Маркевича.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Карпати 1:1 ПАОК (відео)

Початок другого тайму суттєвих змін на полі не приніс. Карпати пробували відігратися, а Металіст намагався зловити нас на контратаці.

Але, все ж львівська команда рахунок таки зрівняла.

За 7 хвилин до кінця матчу Кополовець навісив у штрафну і Крістобаль зрівнює рахунок у матчі. Радості нам не було меж.

Але, і це ще не був кінець. За хвилину до кінця Металіст таки вирвав перемогу. Знову помилка наших захисників, у результаті чого Девіч вийшов сам-на-сам із нашим кіпером і холоднокровно його розстріляв.

Додам, що харків’яни грали у цьому епізоді вже у меншості. З поля вилучили Фініньо.

Звучить фінальний свисток, який таки фіксує перемогу Металіста із рахунком 2-1. Команда Маркевича набирає 18 очок і посідає 3-те місце у турнірній таблиці.

У Карпат же залишається 5 очок і наша команда посідає передостаннє, 15-те місце. Ми вже у зоні вильоту, а це погано.

Зараз у чемпіонаті наступає пауза, яка викликана матчами збірної. Наступний, 9-й тур відбудеться 9-11 вересня.

Карпати свою гру зіграють 9 вересня. У цей день наші земляки на виїзді зіграють із новачком елітного дивізіону ПФК Олександрія. Початок цієї гри о 18 годині.

Вперед, Карпати. Треба вже нарешті перемагати!!!