Футбол. Ліга Європи. Маккабі 1:1 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Маккабі 1:1 Динамо (відео)

Ще би один гол

Вчора у Європі знову був великий футбольний день. Проходили матчі другого за престижністю турніру під назвою – Ліга Європи.

Українські фанати футболу звісно що вболівали за наші українські команди, а їх у цьому турнірі є три. Це київське Динамо, харківський Металіст і полтавська Ворскла.

Сьогодні я розповім вам про два матчі за участю Динамо і Металіста. Щодо полтавчан, то вони на своєму полі поступилися німецькому Ганноверу із рахунком 1-2.

Після нічиєї у першому матчі із Сток Сіті київське Динамо їхало в Ізраїль лише за перемогою.

Та і букмекери віддавали перевагу віце-чемпіону України. Ніхто не вірив у Маккабі, а дарма.

Господарі поля продемонстрували хорошу гру і якби вони мали більше футбольного щастя, то сміло би могли записати у свій актив три очки.

Розпочався поєдинок для нас краще не придумаєш, а саме із голу на 9 хвилині Брауна Ідейе.

Алієв вивів нашого форварда сам-на-сам із кіпером Маккабі і той чудовим ударом у кут відкриває рахунок у матчі.

Все, більше наша команда у цьому поєдинку не має чим похвалитися.

Після голу Динамо зникло, а господарі поля повністю перехопили ініціативу у свої руки, раз за разом турбуючи нашого воротаря.

Також читайте:   Телевізійники "забили" на людей?

До пори до часу киянам щастило, але під кінець першого тайму ми отримали, що називається, гол у роздягальню.

На 44 хвилині чудовим ударом із-за меж штрафної відзначився Міха.

Здавалося, що після перерви Динамо заграє сильніше, але не тут то було. Маккабі далі контролював хід поєдинку і якби їм більше щастило, то Динамо поїхало би додому із баранкою.

Окреме питання викликає дисципліна у команді. Гравці нервують, тренер не може навести ладу? Гармаша міняють на початку поєдинку через його шаленість, Мілевського випускають коли вже можна і не випускати. Так має бути? Я думаю, що ні.

Звучить фінальний свисток, який нічию 1-1, яка, напевно по такій грі, не задовольнила жодну із команд.

В іншому матчі нашої групи англійський Сток Сіті на своєму полі із рахунком 2-1 переміг Бешикташ.