Якщо жінка старша за чоловіка

Любов врятує світ

Кохання. Скільки ми вже говорили на цю тему і не тільки ми. Якщо кохаєш, то перед тобою відкривається щось неймовірне. Ти нічого не бачиш окрім коханої людини. Але, не все так гладко у нашому з вами житті.

Інколи буває любов буває не доступною. З яких причин? А з різних. Людина кохає іншу людину, але через якісь свої поняття вони не можуть бути разом. Серед них є фінансова сторона, проблема житла і саме головне віку.

Скільки знаю випадків, що люди симпатизують одне одному, але їх стримує вік.

У сьогоднішній статті ми поговоримо саме на тему: «Якщо жінка старша за чоловіка». Чи схвалюються такі стосунки?

З давніх-давен люди говорили, що якщо жінка старша від чоловіка, то якось не природно і такі відносини не схвалювалися суспільством. Зараз світ змінився і люди на це реагують зовсім по-іншому. Ясне діло, що ваш автор виріс не за часів царя Гороха і совка і має також свою думку з приводу цієї проблеми.

Як завжди, я врахую всі плюси і мінуси.

Почнемо із мінусів.

Коли жінка старша від чоловіка, то не здорово. Чому? А тому що щоб там не говорили вона старша і все. Ціле життя вона буде йому наголошувати про це. Починаються слова типу: «я старша і я більше розумію». Хмм. Воно може і так , але не зовсім.

Треба враховувати такий фактор наскільки ваша жінка від ва старша. Якщо це 10, 20 і більше років, то самі розумієте трішки папахіваєт, але і тут можна всунути своїх п’ять копійок. Скільки є випадків, що люди дійсно люблять один одного. Разом вирощують вазонки, плекають дітей, відпочивають і просто живуть разом.

До чого я це веду? А до того, що ми перейшли до плюсів таких стосунків. Чому я маю симпатизувати людині, яка мені не подобається і молодша від мене, якщо я люблю старшу від мене? Ясне діло, що якщо нема взаємності у стосунках, то нічого не допоможе, але якщо є?

Люди? а хто вони такі щоб вам вказувати? Особисто ваш автор знає багато сімей, де жінка старша за чоловіка і вони живуть добре. Це не вгадаєш. Може бути зразкова пара по віку, але через деякий час вони розходяться.

От дивлюся я на людей і не розумію, чому вони всі стали такими сірими? Чому ми всі хочемо багатство, квартири і так далі? А не можна просто любити один одного і згодом все це разом, наголошую разом, все це здобути?

Таке вже наше життя. Я можу говорити багато, але вибирати свою долю вам!!!

Підсумовуючи сьогоднішню статтю скажу наступне: «Ви особистість і лише вам вибирати свою долю, тому вибір за вами. Дивіться, щоб потім ви все життя не шкодували за кимось».

Кохайте і будете коханими і нехай вам щастить!!!!

Дякую за увагу!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 21 може ще щось напишете?

 1. russo turisto 19.09.2011 пише:

  Да, такая жена будет тебе как родная мама. Будет все время учить и лелеять тебя. Ну просто идиллия.

 2. gorih 19.09.2011 пише:

  Це прикольно, але лише на деякий час, поки жінка гарно виглядає і ще не сильно постаріла 😛

 3. _serg_ 20.09.2011 пише:

  Якщо ця різниця не більше 10 років, то для мене це немає ніякого значення 🙂

 4. Архіваріус 20.09.2011 пише:

  У великого Вільяма Шекспіра жінка була старша від нього аж на шість років. 😀

 5. ELECTRIC 20.09.2011 пише:

  Вік тут не грає ролі – стереотип. Але колись давно люди знали чому має бути різниця у віці:) Справа в тому, що репродуктивний вік чоловіка є досить таки більшим за жінку, тому і брали собі жінок з великою різницею у віці, щоб могла їм до смерті народжувати.

 6. PVS 20.09.2011 пише:

  VOROBUS пише: Якщо жінка старша за чоловіка

  Не переживай так, Ігорку… Все в вас буде добре!

 7. Архіваріус 20.09.2011 пише:

  ELECTRIC, слушне зауваження, і відповідає реаліям життя. Хоча чомусь жінки живуть довше за чоловіків. 😀

 8. _serg_ 20.09.2011 пише:

  Архіваріус пише: ELECTRIC, слушне зауваження, і відповідає реаліям життя. Хоча чомусь жінки живуть довше за чоловіків.

  вони п’ють нашу кров 😀

 9. vrubli 20.09.2011 пише:

  Багато хто вважає, що чоловіки “пізніше дозрівають” за жінок в психологічному плані, що мов би чоловіки маючі ті самі роки, що і жінка не достатньо готові до життя. Саме тому рекомендують жінкам шукати старших чоловіків.
  Але перш за все людям має бути добре разом, а потім вже має роль їхній вік і те, хто за кого старший.
  Життя визначається не роками, а життєвим досвідом! Який приходить до кожного незалежно від віку…

 10. Gena Bukin 20.09.2011 пише:

  ELECTRIC пише: Вік тут не грає ролі – стереотип. Але колись давно люди знали чому має бути різниця у віці:) Справа в тому, що репродуктивний вік чоловіка є досить таки більшим за жінку, тому і брали собі жінок з великою різницею у віці, щоб могла їм до смерті народжувати.

  І чому старші люди так вважали?

 11. ELECTRIC 20.09.2011 пише:

  Архіваріус, ну от _serg_ каже слушно :))))))) А ще вони нерви вимотують :))))

  Gena Bukin, досвід мали:)))

 12. Архіваріус 21.09.2011 пише:

  ELECTRIC, Але не факт, що кожна жінка може народжувати. Ось і у цьому питанні є велика заковика. 😀

 13. Volodymyr 21.09.2011 пише:

  Досить скупа стаття, швидше нагадує просто оголошення теми для обговорення. А що стосується теми то тут все залежить від самої різниці бо до 5 років це впринципі різниця ко 20 і 25 а при 30 і 35 це вже практично однолітки.Про різницю в даному випадку варто говорити вже коли вона більша 7-10 років. Тоді в молодому віці є ризик мати якщо не маму то постійне повчання і прагнення керувати чоловіком(а це на любителя), а в старшому віці до цього додастся “Не страшно бути дідусем, страшно спати з бабусею” 🙂

 14. Архіваріус 21.09.2011 пише:

  Volodymyr, Браво, досить реальний аналіз ситуації. Але бабуся також хоче жити і кохання для неї не байдуже. 😀

 15. Stakeholder 22.09.2011 пише:

  Volodymyr пише: швидше нагадує просто оголошення теми для обговорення.

  У Варобуса всі статті такі, він не аналізує, він провокує потенційних коментаторів 🙂

 16. Volodymyr 22.09.2011 пише:

  Stakeholder, можливо, хоча деякі статті розкривають тему, бо ця мені і на провокацію не схожа))) реально просто тема для обговорення, але якщо так задумувалось то жодних зауважень

 17. Петро 24.09.2011 пише:

  Чому супер стаття я зустрічаюсь з дівчиною старше за мене на 3 роки тобто мені 19 а їй 22 і що все супер далі буде у нас весіля …..народ вона старша розумніша а ні так як ці малолєтки розуму 0% ………любові 0000%……отак

 18. adekvat 24.09.2011 пише:

  Петро пише: народ вона старша розумніша

  Шо означає взяли чувака за «перспективу» 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

 19. Volodymyr 26.09.2011 пише:

  adekvat, 🙂 підтримую

 20. Svita 10.10.2011 пише:

  Усе своє життя я виглядала значно молодше своїх років. По цій причині із тих чоловіків, з якими я зустрічалася, приблизно половина були молодшими за мене. І це їх не парило і не турбувало. Мене теж. І зараз теж на мене звертають увагу молодші за мене. НУ ТО Й ЩО??? У мене є знайома, яка усе життя прожила із чоловіком на 19 років молодшим за неї. У нього були всі можливості її покинути і знайти іншу, але, чомусь він цього не зробив. (Він не каліка і не квазімодо).

 21. Андрей 05.01.2013 пише:

  Не переживайте, що не рівні шлюби по роках. Якщо є взаємне кохання і щира любов, тоді в чому проблема. Дорогі молодята не звертайте увагу на те, що люди збоку говорять, головне, щоб Ви добре жили і були щасливі, а то все деталі, відносно і несуттєво. Ніхто не має права вмішуватися у Ваше життя, це Ваша доля і вона у Ваших руках. Кохайтеся, бо ви цього варті 💡 💡

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*