Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:3 Арсенал (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:3 Арсенал (відео)

Кононов

У черговому, а за ліком вже 13-ому турі чемпіонату львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Києва команду Арсенал.

На жаль, гра завершилася не на нашу користь, а саме повним фіаско Карпат із рахунком 0-3.

Розпочався звітний поєдинок без розвідки. Вже на 7 хвилині «каноніри» відкрили рахунок у зустрічі. Ні для кого не секрет, що команда з Києва цього року на ходу.

Постарався Одібе, який скористався чудовим пасом Міколюнаса.

Карпати пробували будь-що відігратися, але у них або нічого не виходило, або вдало грав на останньому рубежі кіпер Арсеналу Погорілий.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги гостей.

Початок другого тайму ознаменувався активністю Карпат. Здавалося, що от-от команда зі Львова заб’є, але натомість вона знову пропустила.

66 хвилина – і знову кутовий, тепер вже чудовим голом відзначається Мазілу.

А коли на 74 хвилині той же Мазілу оформив дубль у матчі – гру можна було завершувати. Що і сталося за якихось 15 хвилин.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Арсеналу і повне фіаско Карпат.

Після 13-ого туру Карпати і на далі посідають 14-е місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі лише 10-ть очок.

Також читайте:   Враження від відвідин матчу Карпати - Динамо (відео)

Наступний 14-й тур чемпіонату відбудеться 21, 22 і 23 жовтня. Львівська команда свою гру проведе 22 жовтня на виїзді із Кривбасом.

Початок цього поєдинку о 17 годині 30 хвилин.

Пряма трансляція на телеканалі «2+2».

Пора вже перемагати, бо позаду перша ліга!!! Цього явно не хочеться. Згадайте минулий сезон, а саме як команда грала. На вустах людей тільки і було слово «Карпати». До і після матчу у місті Львів ресторани, кабаки, пивнушки були забиті. Всі жили футболом.