Футбол. Чемпіонат України. Волинь 0:2 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Волинь 0:2 Карпати (відео)

Сергій Зеньов

У 12-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із луцькою Волинню.

Гра, на радість львівських фанатів футболу, завершилася перемогою наших футболістів із рахунком 2-0.

Нарешті, так зараз говорить не одна людина, Карпати перемогли. Не минуло і року. 😀 Я зараз жартую, але щось у тому є.

Якщо бути точнішим, то востаннє Карпати перемагали 13 серпня Зорю. Це була єдина перемога зелено-білих у новому сезоні.

Звітний матч можна поділити на три частини.

Перша частина – початок поєдинку. Волинь з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою і лише чудом львівська команда не пропустила.

Друга частина – голи Карпат, які стали шокуючими для господарів поля.

Перший гол за Карпати забив Голодюк. Олег не сильно пробив із-за меж штрафної. Як виявиться пізніше, до цього удару явно не був готовий кіпер Волині Неділько.

Другий же гол Карпати забили на початку другого тайму (51 хвилина). Мартинюк вивів на удар Зеньова і естонський форвард фактично декласував волинян.

Третя частина – вилучення Майкона. Відбулося воно на 65 хвилині. Не знаю чи правильно зробив арбітр у цій ситуації, але Мартинюка змушені були поміняти.

Також читайте:   «Галицька здоба» вирвала перемогу в ФК «Мостиська»

Господарі ж поля згасли і гру можна було вже завершувати.

Що можна ще сказати по цій грі? Схоже, що Карпати починають вилазити із кризи. Згадайте минулий тур і гру з донецьким Металургом. Шкода, що тоді результату так і не було.

І ще одне, майбутнє Карпат за своїми вихованцями. От гляньте як грає Мартинюк, хлопець старається і це саме головне. А який толк брати іноземців якщо вони не виправдовують сподівань?

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 2-0. Кварцяний не задовлений, Кононов же тішиться.

Завдяки перемозі львівська команда покращила своє турнірне становище. Тепер Карпати мають у своєму активі 10 очок і посідають 13-те місце у турнірній таблиці.

Це вже добре, бо до цього туру ми були у зоні вильоту.

Зараз у чемпіонаті наступає двотижнева пауза, яка пов’язана із товариськими матчами нашої збірної.

Наступний 13-й тур відбудеться 14, 15 і 16 жовтня. Львівські футболісти свій поєдинок проведуть 16 жовтня. У цей день вони на своєму полі прийматимуть київський Арсенал.

Початок гри о 16 годині. До речі, пряму трансляцію цього поєдинку можна буде переглянути на телеканалі «Футбол».