Інтернет у поїздах?

Інтернет у поїздах?

Євро-2012 наближається. Стадіони вже майже готові, дороги ремонтують повним ходом, що аж перейти нема де, Платіні щось там поінспектував, у Львові і далі смердить зранку і, особливо, ввечері. Життя триває.

Як казав вічний мачо ПВС, він не зник із життя, а просто трішки заснув. 😀

До чого я це сказав? А до того, що підготовка до Євро-2012 зараз йде повним ходом і з кожним днем до нас будуть доходити якісь нові звісточки по цьому питанню. Інколи вони цікаві, а інколи мене так смішать, що я не можу.

Нещодавно прочитав в інтернеті новину, що незабаром вартість проїзду в поїздах підвищать. Причина? Все тому, що влада хоче впровадити у цьому виді транспорту доступ до інтернету.

За їх словами, відтепер, якщо ти будеш їхати у поїзді там у Київ, то у тебе буде інтернет.

Нововведення таке кумедне, що я аж не знаю що сказати. Інтернет буде бездротовим на технології WiMAX. Чесно кажучи, навіть не знаю, що це за така технологія. Якщо хтось в курсі, то напишіть у коментарях.

Тепер моя думка щодо цього нововведення. Я так думаю, що навіщо козі баян? Кому той інтернет буде треба. Оператори мобільного зв’язку вже давно зробили вигідні тарифи, за якими сидіти в глобальній мережі можна хоч у Жмеринці в полі.

Також читайте:   Локатор тепер доступний у Польщі

Багато людей може зі мною не погодитися, що от а чого, інтернет – це тєма, сів у поїзд і зразу в інтернеті. Та зараз всі в інтернеті сидять. Колись ще вечорами гуляли, а тепер сидять в павутині. Говоримо через скайп, ставимо сердечка В Контакті і так далі. 😀

Вартість проїзду у поїздах і так велика, а тут ще збільшити. Як почнуть ті технології вводити, то може подорожчати не те що на пару гривень, а то і у кілька разів.

А хто не сидить в інтернеті, що вони на це скажуть? Навіщо, наприклад, пенсіонерам той інтурнет?

Як на мене, краще би з кожним боролися за те, щоб підвищити умови проїзду, закупити новий рухомий склад і так далі. Скільки разів я вже їхав поїздами, то не їзда, а каторга, особливо влітку.

А Євро, то коли ви думаєте буде? Правильно, тоді, коли буде спека. Пам’ятаю як повертався потягом із Сімферополя до Львова, то у мене у вагоні зависло радіо, завжди грала одна і та пісня. Поки його зремонтували, я думав здурію.

Повірте, є кращі речі чим сидіти в інтернеті у поїзді, наприклад пограти мафію або ж поспати. 😀

Яка ваша думка, шановні користувачі, по цьому питанню?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Андрій 04.10.2011 пише:

  думаю інтернет в поїздах нам поки не загрожує
  ну хіба в якихось vip вагонах

 2. max 04.10.2011 пише:

  Мені інтернет пофігу в поїздв, в мене свій є із GSM. Мені розетки потрібні в поїзді. Я їм навіть в службу листи слав з такими пропозиціями поставити розетки у вагонах і отримав нуль реакції.
  Вважаю, що це чергова брєдова ідея, на якій тупо відмиють/вкрадуть бабки. А ваймаксом я ще не зустрічав людей які користуються.

 3. Stakeholder 04.10.2011 пише:

  свіжа порція дешевих понтів від партії отригонів. будемо їздити в роздовбаних, засраних, смердючих поїздах але з інтернетом! відразу впізнається стиль жосткіх рукавадітєлєй. якщо вони так стараються для європейських туристів, то вклали б краще гроші в систему електронних квитків, які можна без напрягу купити в тому ж таки інтернеті, ато після біготні по вокзалах, вистоювання в кілометрових чергах і спілкування з нашим ввічливим і завжди готовим допомогти персоналом залізниці ніякий ваймакс вже їм враження не покращить.

 4. Жанін 04.10.2011 пише:

  max пише: Мені розетки потрібні в поїзді.

  два роки тому їхала поїздом “Київ-Львів” підвищеного комфорту. то у кожному купе були розетки

 5. max 04.10.2011 пише:

  Жанін, а у всіх інших 99% їх нема. Якщо є то біля провідника і вмикається лише за десятку в кишеню провіднику

 6. Жанін 04.10.2011 пише:

  max пише: Жанін, а у всіх інших 99% їх нема.

  то мені, видно, тоді пощастило))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*