Razan співає (аудіо)

Razan співає

Україна має талантів, вкотре у цьому переконуюся з дня на день. Одні люди пишуть вірші, інші вправно танцюють, інші вишивають, а ще люди полюбляють співати.

Навіть ваш покірний автор якби там його не критикували теж недавно заспівав.

Ми ж співоча нація? 🙂

Я дуже поважаю людей, які самоучки. Хоч в них не виходить робити улюблену справу, яка їм подобається, але вони все рівно йдуть до своєї мети. З часом може і мрії здійснюються.

Хто кожного дня слідкує за подіями на нашому блозі пам’ятає користувача Razana.

Цей хлопчина покорив всіх тим, що на весь світ освідчився дівчині Алісі. Прикро, що вона йому не відповіла взаємністю, але таке вже життя. Сьогодні ти робиш одне, а завтра інше.

Назар продовжує жити далі і у нього появилися нові захоплення. Нещодавно він вирішив всім показати як вміє співати. Для цього він не так співав як я вживу, без музики хіба з гітарою, а вибрав кращий варіант – звукозаписуючу студію.

У деталі він не вдавався як там що він знімав, але дав мені послухати пісню у своєму виконанні. А співав він щоб ви подумали? Таку цікаву і романтичну пісню, яку полюбляють співати закохані і їм подібні гурту «Плач Єремії» – «Вона».

Пам’ятаю теж свого часу її співав, але вона для мене була трохи зависока.

А тепер вистачить мені писати, переходимо до роботи хлопчини, а саме пісні «Вона», яку Назарко заспівав самостійно.

Перед тим як послухати пісню цитую слова Назарка:

І ось пройшло вже більше як сімнадцять рокім з часу могу народження і ось тут мені прийшла ідея в голову, спробувати заспівати. До цього я ніколи не співав, навіть у ванній чи на одинці, якось не було бажання. Спочатку я ставився до цього скептично, і мабуть б ніколи і не відважився на цей крок, якби не одна людина, дякую тобі Олена за те, що ти була якийсь час у моєму житті.

Так ось, тут я і начхав на усі свої комплекси, на цю свою трусливість і поїхав записуватись, подзвонив своїм друзям музикантам Руслану та п.Богдану і домовився про запис. Їхати мені нікуди не довелось, усю апаратуру Руслан привіз до дому, що значно полегшило мою ціль.

Ось так я і заспівав свою першу, та сподіваюсь що не останню пісню:) Шановні користувачі, те що я не дотягую ноти, і не тяну там де потрібно, це я знаю і погоджуюсь з цим. Хотілось б почути ваші думки що до цього запису, і дізнатись, чи є якийсь сенс продовжувати співати, чи навіть взяти якісь уроки з вокалу у професійного викладача. Ще раз висловлюю подяку п.Богдану Бурді та Руслану Лозинському, за надану нагоду спробувати себе у цьому ділі.

І ось пісня:

Також читайте:   "Ти не в ресурсі, дєтка"

Не знаю як вам, але як на мене заспівав Razan досить не погано. Студія є студія. Може то і мені так спробувати?))))))))))

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. _serg_ 12.10.2011 пише:

  Мені особисто дуже сподобалося. БРАВО, НАЗАРЕ!

 2. Lanagur 12.10.2011 пише:

  😉 тобі подобається співати – співай, всі ми через таке проходили, спів покращує настрій і не тільки тому, хто співає, а і тим хто слухає ;). Я от люблю слухати Воробуса, ну так він душевно співає (особливо в кафе “Вареники”). Так шо і в тебе будуть свої слухачки 😉

 3. ГОПНІК 12.10.2011 пише:

  молодець гарно вийшло браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 4. Razan 12.10.2011 пише:

  Дякую Ігоркові за цю статтю, І також усім тим хто прочитає цю статтю, та напише свою думку! 🙂

 5. PVS 12.10.2011 пише:

  Razan, не переживай: “не потягнув” ти всього в одному моменті, але це не причина відмовлятися від співу. Слух в тебе точно є, голос також, якщо знайдеш в собі бажання і силу волі не закинути вправи з вокалу, то легко виправиш всі огріхи.
  VOROBUS, тобі ніяка студія не допоможе – ти все “орЕш” на одній ноті.

 6. Пан П 12.10.2011 пише:

  Ото якби я так співав, як Назар мені б ціни не було 🙂

 7. БОГДАН 12.10.2011 пише:

  Назарко, ти СУПЕР!!! БРАВІСІМО!!! Пісня гарна і добре виконана, продовжуй дальше працювати над своім голосом, а решту все додастся. Чекаємо на подальші пісні в твоєму виконанні. З повагою п.Богдан і Руслан

 8. Архіваріус 12.10.2011 пише:

  Ну що сказати, як на перший раз зовсім непогано, але явно відчувається брак досвіду. Але досвід справа набувна. Співай і вкладай у свій спів душу, а успіх він обов’язково прийде.

 9. Razan 12.10.2011 пише:

  Дякую!

 10. patron 13.10.2011 пише:

  Разан – дуже класно, голос просто ідеальний під цю пісню, ну а то що десь не потянув – єрунда, – навчишся!!! (якщо захочеш). Я б тобі радив розвивати себе у цьому напрямку. Спів допомагає в житті як матеріальному, так і духовному!!!

 11. Razan 13.10.2011 пише:

  patron,
  Дякую!

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Як я записував пісню (аудіо)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*