Футбол. Чемпіонат України. Карпати 3:0 Іллічівець (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 3:0 Іллічівець (відео)

Сергій Кузнєцов

У 16-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Маріуполя – команду Іллічівець.

Гра, на радість, львівських вболівальників футболу, завершилася перемогою Карпат із рахунком 3-0.

Після серії невиразних матчів Карпат таки прорвало. Мало це вже колись статися. Під «гарячу» руку львівським футболістам потрапила не найсильніша команда першості – Іллічівець.

Але, перед початком поєдинку були деякі побоювання за результат. Маріупольська команда останнім часом демонструє хороші результати, натомість Карпати не радують.

Розпочався поєдинок без розвідки. Вже на 1 хвилині рахунок у матчі був відкритий і зробив це новий форвард Карпат Федецький. Так, саме Артем у останніх матчах діє на вістрі атаки команди зі Львова і, як бачимо, доволі успішно.

Відзначився же львівський гравець після пасу Худоб’яка.

Не встигли маріупольські гравці зрозуміти що сталося, як Карпати подвоїли свою перевагу.

13 хвилина – на цей раз відзначається форвард львівської команди Кузнєцов, який влучно пробив після скидки Федецького.

І лише після цього голу Маріуполь проснувся, ця команда почала бити по воротах, але вдало в рамці стояв кіпер львівської команди Тлумак.

Перший тайм так і завершився за суттєвої переваги Карпат.

Також читайте:   Дмитро КОПІЙ: «Більшість наших клубів не має стратегії розвитку»

Друга половина гри суттєво не відрізнялася від першої. Карпат атакували великими силами, а ось Іллічівець здебільшого відбивався, лише зрідка контратакуючи.

До пори до часу гостям із Сходу щастило. Так тривало до 69 хвилини, коли знову відзначився Кузнєцов. На цей раз він знову це зробив після скидки Федецького, що дуже радує.

Більше у цій грі нічого цікавого не було.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із розгромним рахунком 3-0.

Наступний, 17-й тур чемпіонату відбудеться через два тижні, а саме 18, 19 і 20 листопада. Це пов’язано із тим, що свої матчі проводитиме наша збірна: 11 листопада у Києві гостюватиме Німеччина, а 15 листопада до Львова приїде збірна Австрії.

Львівські Карпати же свою гру чемпіонату зіграють 19 листопада. У цей день вони на виїзді зіграють із одеським Чорноморцем. Початок гри о 18 годині 30 хвилин.

Пряма трансляція гри на телеканалі «Футбол».

Чи продовжать Карпати свою переможну серію? Побачимо зовсім скоро.

P.S. До речі, гра між Чорноморцем і Карпатами буде першою на новому стадіоні, який саме цього дня відкривають в Одесі. 🙂 Цікаво.