Футбол. Ліга чемпіонів. Зеніт 1:0 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Зеніт 1:0 Шахтар (відео)

Приїхали з нічим

Вчора у Європі був великий футбольний день. Проходили матчі 4-ого туру Ліги чемпіонів. Українських вболівальників футболу перш за все цікавила група «G», де виступає наш Шахтар.

«Гірники» у четвертому турі гостювали у Санки-Петербурзі в місцевого Зеніта.

На жаль, гра завершилася перемогою російських футболістів із рахунком 1-0.

Після нічиєї у першому поєдинку цих команд, де Шахтар ледве не програв поєдинку у Росії очікували із нетерпінням. Чи зможе Шахтар перемогти Зеніт на його полі? Чи будуть після цього поєдинку ще шанси у нашої команди на вихід з групи?

Саме такі питання цікавили непересічного вболівальника футболу.

Гра все показала. Шахтар знову виглядав слабо і якби не кіпер «гірників» Олександр Рибка, то поїхала би донецька команда додому з повним багажем голів.

Розпочався поєдинок якось мляво. Помітно було, що команди побоюються одна одної, бо результат багато чого вирішував. Але, десь з 20-ої хвилини Зеніт захопив територіальну перевагу, яку не відпускав, аж до поки не забив гол.

Раз за разом команда із півночі Росії створювала моменти, до пори до часу щастило, але на 45 хвилині Шахтар таки пропустив.

Зеніт заробив кутовий, пішла подача кутового, де на випередження вдало зіграв Ломбертс.

Також читайте:   Португалія (U-17) – Україна (U-17). Товариський матч № 1. Анонс

Гол, що називається, у роздягальню.

Але, все по ділу. Ви тільки вдумайтеся у цифру? За перший тайм Шахтар не створив жодного небезпечного моменту, а за всю гру їх було лише 1-2. Це багато?

Другий тайм – це захисна гра Зеніту і кволі спроби Шахтаря відігратися. Якщо бути чесним, то друга половина зустрічі пройшла практично без моментів. На двох команди створили два моменти і то чи ще їх такими можна назвати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Зеніта із рахунком 1-0. В іншому поєдинку нашої групи кіпрський Апоел на своєму полі сенсаційно, а може і не сенсаційно, переміг діючого володаря Ліги Європи португальський Порту.

Таким чином, турнірна таблиця у нашій групі після цього туру виглядає наступним чином:

1. Апоел – 8 очок
2. Зеніт – 7 очок
3. Порту – 4 очка
4. Шахтар – 2 очка.

Наступний 5-й тур у Лізі чемпіонів відбудеться 23 листопада. У цей день, Шахтар прийматиме Порту, а Зеніт кіпрський Апоел.

P.S. Схоже, що у цьогорічних єврокубках Шахтар приїхав. Добре буде, якщо команда із Донецька ще попаде у Лігу Європи, але це ще треба постаратися.