Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 0:2 Порту (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 0:2 Порту (відео)

Шахтар програє Порту

Вчора у Європі був великий футбольний день. Проходили матчі 5-ого туру Ліги чемпіонів. Вся увага українських вболівальників футболу була прикута до міста Донецька, де діючий чемпіон України донецький Шахтар на своєму полі приймав гостей із Португалії – команду Порту.

На жаль, гра завершилася нашою поразкою із рахунком 0-2.

Приїхали… Хто б міг подумати, що у своїй групі Шахтар займе останнє місце і це за тур до кінця групового турніру. Ми не потрапили навіть у Лігу Європи. Це стало відомо вчора, коли донеччани знову програли.

А розпочинався поєдинок із оптимізмом. Донецька команда атакувала, створювала моменти і якби, скажімо, Адріано був влучнішим, то на перерву ми пішли би виграючи. А так суха нічия.

Порту також не відсиджувався в обороні, але чогось небезпечного ця команда не створювала. Виділявся Халк, але наші захисники досить вдало його накривали.

Друга половина зустрічі була багатшою на голи. Але, на жаль, обидва залетіли у наші ворота.

Взагалі сценарій другого тайму чимось нагадував першу 45-ти хвилинку. Знову Шахтар влучив у штангу, знову багато атакував і знову у Порту найактивнішим був Халк, який таки забив.

Сталося це на 79 хвилині, коли його вивели сам-на-сам із Рибкою.

Також читайте:   «Галицька здоба» - срібний призер «Silver Division» змагань АФЛУ

Донеччани спробували відігратися, натомість тримали ще один гол у свої ворота.

90 хвилина – Порту розіграло кутовий, навіс у штрафну, скидка і Рац зрізає шкіряного у свої ворота.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу команди Порту із рахунком 2-0. В іншому поєдинку нашої групи російський Зеніт на своєму полі не зумів перемогти кіпрський Апоел, нічия 0-0.

Ця нічия дозволила кіпрській команді сенсаційно за тур до кінця групового турніру вийти у наступний раунд змагань.

Таким чином, турнірна таблиця після 5-ого туру у нашій групі набула наступного вигляду:

1. Апоел – 9 очок
2. Зеніт – 8 очок
3. Порту – 7 очок
4. Шахтар – 2 очки.

Наступний, 6-й тур цього турніру відбудеться 6 грудня. У цей день донецький Шахтар на виїзді зустрінеться із кіпрським Апоелем. За великим рахунком окрім престижу ця гра для української команди нічого не вирішує. Можливо коуч «гірників» виставить і резервний склад.

В іншому матчі Порту прийматиме Зеніт. От де буде боротьба, то у цьому поєдинку. Якщо португальці виграють із будь-яким рахунком, то виходять у наступний раунд Ліги чемпіонів.