Футбол. Ліга Європи. Металіст 4:1 Аустрія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Металіст 4:1 Аустрія (відео)

Папа Гує - один із героїв поєдинку

У 5-ому турі Ліги Європи харківський Металіст приймав команду Аустрія із міста Відень. Гра, на радість українських вболівальників футболу, завершилася переконливою перемогою української команди із рахунком 4-1.

Вчора у Європі знову був великий футбольний день, проходили поєдинки 5-ого туру другого за престижністю європейського турніру під назвою – Ліга Європи.

Увага українських вболівальників футболу була прикута до двох міст, а саме Харкова і Полтави, де свої поєдинки проводили українські команди, відповідно – Металіст і Ворскла.

Про матч за участю Металіста і їхнього суперника віденської Австрії ми і розповімо у сьогоднішньому пості.

Для того, щоб вийти у наступний раунд змагань, Металісту треба було у цьому поєдинку здобути лише одне очко. Але, всі ми добре знаємо як це здобути один пункт. Як почнеш грати на нічию, то можна і взагалі поступитися.

Розпочався поєдинок жваво. Команди почали грати у відкритий футбол, а це, як відомо, завжди приносить свої плоди у вигляді забитих м’ячів.

16 хвилина – Девіча вивели на ударну позицію і Марко не розчарував.

Але, радість українських вболівальників була не довгою. Вже через три хвилини австрійці відігралися. «Метелика» зловив Дішленковіч. 😀

Згодом були моменти як в однієї, так і в іншої команди. Але, добре, що забила українська команда.

40 хвилина – чудова індивідуальна майстерність Едмара і вже 2-1 на нашу користь. Що називається гол у роздягальню. 🙂

Друга половина зустрічі проходила у тому ж руслі, що і перша. Команди грали у відкритий футбол і дуже тішить, що Металіст не розчарував, а навпаки до останньої хвилини нісся на ворота своїх суперників.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Ворскла (відео)

Як наслідок, це принесло свої плоди у вигляді двох забитих українською командою голів.

60 хвилина – подача кутового, пробиває Папа Гує, воротар гостей ловить мух і рахунок вже 3-1.

А на останній хвилині гри відзначився ще Соса. Харківській команді вдалася зразкова контратака, Хав’єр відпасував на Сосу і останній ударом на виконання поставив крапку у поєдинку.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу харківської команди із рахунком 4-1. В іншому матчі нашої групи шведський Мальме на своєму полі розписав безгольову нічию із голландським Аз.

Таким чином, після 5-ти турів ситуація у нашій групі наступна:

1. Металіст – 13 очок
2. Аз – 7 очок
3. Аустрія – 5 очок
4. Мальме – 1 очко.

Як помітно із турнірної таблиці, перед завершальним туром, який відбудеться 15 грудня, харківський Металіст достроково забронював за собою перше місце у групі і вихід у 1/16 розіграшу Ліги Європи, матчі якої відбудеться вже на весні. Звісно, там вже будуть команди по сильніше, але хто не грає, той не перемагає. 🙂

Додам, що у 6-ому турі Металіст поїде в гості до Аз, натомість Аустрія прийме на своєму полі Мальме. 🙂

Чекаємо нових перемог від команди Маркевича.