Віталій Кличко переміг Дерека Чісору (відео)

Кличко захищає пояс

Кличко проти Гопника. Саме під таким заголовком в останні дні перед поєдинком виходили газети та інші засоби масової інформації.

Чому гопнік? Бо суперник Віталія Кличка – Дерек Чісора дійсно себе поводив перед поєдинком як гопник. На зважуванні спортсменів перед боєм Дерек дав Кличку пощощину і одразу ж втік.

Хамство як не як. Перед самим поєдинком він плюнув у лице Володимиру Кличку. Не знаю, як український спортсмен стримав свої емоції.

І ось довгоочікувана субота, майже вже неділя, бо поєдинок розпочався близько опівночі. До того, експерти обговорили не лише майбутній бій , а і погоду, яка буде очікувати на Україну.

Суперники виходять на ринг. Дерек вийшов як якийсь маніяк. Лице у нього було закрите і до кінця люди не могли зрозуміти хто це такий. 😀

Кличко вийшов більш пафосно. Телевізори по боках (один би додому забрати), слова «має бути чергова перемога» і зайшов у ринг. І тут зразу ж Дерек хотів вже битися. Прикол був би якби бійка дійсно почалася, але цього не було.

Гімни країн, спортсмени дивляться один одному в очі і почалося. По тв-трасляції було чути, що більшість людей вболівала за Кличка. Бачив навіть як якась пані зривалася із свого місця і ледве не вибігала на ринг. 😀

Також читайте:   Кличко переміг Бріггса (відео)

Весело так було.

Щодо самого бою, то Кличко розпочав активно, але я вам скажу чесно, з ким лише не спілкувався після бою, то всі зійшлися на думці, що Віталій вже не той, яким був колись.

Вік дається взнаки і у цьому поєдинку було помітно, що з кожним раундом сили все більше і більше покидають українського спортсмена.

Добре, що у першій половині бою Віталік зробив необхідний запас влучань для підсумкової перемоги.

Що ж Чісора? Ви знаєте, виглядав досить і досить не погано. До останнього раунду було невідомо, чи зможе Віталій перемогти. А тут довго не треба, один удар, нокаут і далі самі знаєте що би було.

Перед 12-м раундом кут Чісори мотивував свого бійця, що призвело до фінального штурму у виконанні британця. Довгий час Віталію вдавалося уникати небезпечних моментів, проте вже за кілька секунд до кінця бою, він все-таки зловив суперника потужним ударом. Декласованим чемпіон не виглядав, але гонг пролунав вельми до речі.

Завершується бій і всі почали очікувати рішення суддів, що ж вони скажуть. Переміг Кличко чи ні?

118-110, 118-110, 119-111 – одноголосна перемога Віталія Кличка, який, таким чином, захистив пояс чемпіона за версію WBC.

Насамкінець, пропоную переглянути відео цього поєдинку:

Фото: podrobnosti.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 18 може ще щось напишете?

 1. ГОПНІК 19.02.2012 пише:

  перемога на досвідi віталію пора на пенсію бо вже не той він шо був тре йти чемпіоном ,а то доіграється шо хтось йому вламає a чесора гамнюк зря йому старший не дав тяги за той плєвок 😈 👿

 2. VikiMouse 19.02.2012 пише:

  Ну так Віталій вже не молодий але всеодно гідно тримався. вчинок тої мавпи не вихованої показує тікі то що він тупарилий урод, сам себе унизив.Володя наоборот молодець шо стримався і не зарядив йому тим він показав що набагато вище морально чим то позорище. :facepalm:

 3. War10ck 19.02.2012 пише:

  Згоден з попередніми коментаріями!Всіх з перемогою!

 4. Arden 20.02.2012 пише:

  дійсно Віталій вже не такий, як був років 5-10 назад. все таки 40-річному проти 29-річного тяжко. Хоча він і має більший досвід, але ще ж є такий пункт як витривалість. тому я погоджуся з ГОПНІКом, що йому було б краще піти зі спорту чемпіоном!

 5. Stakeholder 20.02.2012 пише:

  ви новин взагалі не читаєте? Він плече в четвертому раунді потянув здається те саме що ще під час бою з Крісом Бьордом, і тому боксував лише правою, те шо він в такому стані вистояв 12 раундів і виграв говорить про те що форма і витривалість у нього на високому рівні, якби не плече, то я думаю Чісора би був не встані ще після бою влаштовувати розборки з Хеєм

 6. Arden 20.02.2012 пише:

  тим не менше, хоч би там як, але вік своє бере. він вже не 30-річний. а йому вже 40. тому плече, не плече, але втомився б він все одно. а те, що якби він не потягнув плече, якби те, якби се.. можна тільки гадати.

 7. Arden 20.02.2012 пише:

  Vorobus, воо, він як би читав наші коменти і дослухався порад наших) 😀

 8. Vorobus 20.02.2012 пише:

  Arden, а може читав)))) 🙂

 9. Arden 20.02.2012 пише:

  Vorobus, та все можливо) в наш час фактично немає нічого неможливого) 😀

 10. Stakeholder 20.02.2012 пише:

  аякже, так і бачу цю картину: Кличко, як завжди, по традиції зайшов на блог Воробуса, прочитав комент Ардена і задумався… 😀

 11. Arden 20.02.2012 пише:

  Stakeholder, ну скажемо не як завжди) я тут відносно недавно почав коментувати) а про Кличка так взагалі вперше коментував) 😛 😀

 12. Stakeholder 20.02.2012 пише:

  Arden, я написав “по традиції зайшов” тобто ніби він слідкує за блогом Воробуса, а не що він по традиції читає твої коменти 😮

 13. Arden 20.02.2012 пише:

  Stakeholder, ну значить я неправильно зрозумів, звеняй 🙂

 14. Arden 20.02.2012 пише:

  там же ж я чув що бій Володимира не за горами… :rolleyes:

 15. Архіваріус 21.02.2012 пише:

  Воробусе, і українській мові є таке гарне слово – ляпас, от Кличко його і отримав. :facepalm:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*