Футбол. Чемпіонат України. Металіст 3:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Металіст 3:1 Карпати (відео)

Арена Львів скоро буде приймати матчі першої ліги?

У 23-му турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із одним із грандів вітчизняного футболу – харківським Металістом.

На жаль, для львівських вболівальників футболу, гра завершилася черговою поразкою Карпат. Цього разу із рахунком 1-3.

Після того, як у попередніх двох поєдинках Карпати двічі програли у цьому матчі відступати команді зі Львова було вже нікуди. Суперник був важкий – Металіст, який на всіх порах мчить у Лігу чемпіонів, але спробувати зіграти із цією командою можна було і навіть треба.

Розпочався поєдинок у повільному темпі. Помітно було, що Карпати старалися, але брак нападників таки дається взнаки. Який би там не був Кузнєцов, але він був забивний форвард. Такого зараз команді явно бракує.

Що Металіст? Команда подій не форсувала і раз за разом створювала моменти. І якщо у одному із епізодів команду врятував кіпер Карпат Тлумак, то на 30 хвилині після удару Крістальдо той же Тлумак виручити не зумів.

З таким рахунком і завершився перший тайм поєдинку.

Початок другого тайму став таким собі маленьким шоком для Карпат. Ледь встигла розпочатися друга 45-ка, як після подачі кутового гравець Металіста Березовчук забиває другий м’яч.

Оце так. Але, до честі Карпат, за 7 хвилин Федецький, який повернувся до складу після конфлікту із керівництвом один гол відквитав і ба навіть більше міг взагалі зрівняти рахунок, але виручив кіпер Металу Дишленкович.

Також читайте:   Футбол. Україна - Молдова (прогнози від Воробуса)

Відповідь харків’ян була миттєвою.

64 хвилина – напевно гол туру вдався Крістальдо, який вдало пробив зльоту із-за меж штрафної.

Після цього голу стало зрозуміло, що у сьогоднішньому поєдинку Карпатам знову нема на що розраховувати. Тренер Карпат спробував підсилити гру замінами, але і вони не допомогли.

Господарі поля теж подій не форсували і грали переважно на утримання рахунку.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу харківської команди, яка і на далі переслідує Шахтар у боротьбі за друге місце чемпіонату.

А що ж Карпати? А з нашою командою ситуація з кожним туром стає більш критичною. Команда, яку тренує Володимир Шаран зараз ділить передостаннє місце із Олександрією, маючи у своєму активі всього лише 16 залікових пунктів.

До слова, та ж Оболонь, яка займає останнє місце відстає від них лише на одне очко.

Попереду у львівської команди два поєдинки за виживання. Вже цієї неділі вони на своєму полі прийматимуть клуб із Олександрії, а за тиждень гратимуть на виїзді із Оболонню.

Ви самі розумієте, що якщо Карпати у цих поєдинках не переможуть, то навіть боюся казати що буде.

Додам, що початок гри між Карпатами та Олександрією 25 березня о 19 годині 30 хвилин.