Футбол. Ліга Європи. Спортінг 2:1 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Спортінг 2:1 Металіст (відео)

Хав'єр дарує надію

У першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи харківський Металіст на виїзді зустрічався із португальським Спортінгом.

Гра завершилася поразкою української команди із рахунком 1-2.

Вчора ввечері вся Україна вболівала за Металіст. Саме харківська команда єдина серед українських команд продовжує виступи у цьогорічних єврокубках. На черзі чвертьфінал Ліги Європи. Якихось пару кроків і Україна знову може побачити футбольний трофей.

Але, спершу треба перемагати свої суперників.

Наш суперник Спортінг – команда не слаба, що довела їхня підсумкова перемога у минулому раунді змагань над сильним Манчестером Сіті. Та, незважаючи на це все, у Португалію Металіст їхав лише за позитивним результатом.

Розпочався матч мляво. Команди дуже добре грали у захисті і навіть не можу пригадати хоча б одного небезпечного моменту біля воріт як однієї, так і іншої команди.

Другий тайм був куди повеселіше. Ще б пак, команди на двох забили три м’ячі та і моментів достатньо.

Варто зазначити, що цю 45-ти хвилинку краще провели португальці. Вони вже на 52 хвилині повели у рахунку.

Атака португальців почалася з невдалого пасу Соси в центрі поля, Капель домчав до штрафної, зіграв у стінку, відмінно прострілив, а Марат Ізмайлов випередив свого колишнього одноклубника Обрадовича і в падінні вразив ворота.

Також читайте:   Стартував продаж квитків на матч Україна - Франція

Не встиг Металіст як слід прийти до тями як отримав другий м’яч у свої ворота.

64 хвилина – Спортінг заробляє штрафний, скидка м’яча у бік, наша стінка підстрибує і далі … м’яч у сітці.

Далі господарі поля відійшли у захист, а харків’яни пробували відігратися, але їхні спроби були марними.

І коли вже здавалося, що гра так і завершиться з рахунком 2-0 на користь господарів поля відбувся гол Металіста.

Йшла остання хвилина матчу, коли у штрафній Спортінга збили Девіча. Пенальті, яке точно реалізував Хав’єр.

Цей гол подарував нам надію на підсумковий хороший для нас результат.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу португальської команди із мінімальним рахунком 2-1.

Але, не варто сумувати українським фанатам футболу. Все ще можна виправити у матчі-відповіді, де Металіст влаштує навіть мінімальна перемога із рахунком 1-0.

Додам, що повторний поєдинок між цими командами відбудеться рівно за тиждень, а саме 5 квітня. Початок цієї гри о 22 годині 5 хвилин.

З нетерпінням чекаємо на цю гру і на перемогу команди з України.

P.S. Не радує той факт, що у матчі в Харкові через причину дискваліфікації не будуть грати два центральні захисники – Гує та Торісіл’єрі. Але, сподіваємося тренер Металіста щось придумає.