Найнебезпечніший район у нашому місті

Можливо Сихів?

Кримінал, бандити, гопники – з цим якби ми цього не хотіли, але інколи зіштовхуємося. І справа навіть не у вас самих, а у людях, які тільки і думають якби до когось причепитися, якби забрати гроші, вирвати сумочку і нажитися вашими матеріальними цінностями.

Нещодавно знову ж таки мій знайомий розповідав мені історію як в районі Високого замку якісь типи хотіли до нього причепитися. Все обійшлося, бо той знайомий ще той перець, але небезпека існує завжди. З іншого боку якщо будеш боятися вийти на вулицю, то сиди в хаті. 😀

Хто думає, що Львів таке вже хороше місто, той помиляється. Тут також бувають грабежі серед білого дня, за вечір вже мовчу. І скільки ви, мабуть, чули від людей, що даний район поганий, а даний хороший.

Як відомо, у соціальній мережі ВКонтакті у блогу є своя група.

От саме у ній Воробус вирішив провести чергове опитування, метою якого було дізнатися серед люду, а який же район у Львові є найнебезпечнішим. А то одні кажуть, що це привокзальна, інші – топольна, а є і такі, що кажуть на Сихові повно різної шпани.

Результати наступні:

Опитування

Загалом у опитуванні взяло участь 47 учасників. Результати досить прогнозовані, хоча це ще як для кого.

Отже, лідирує варіант Топольна, який зібрав 11 голосів людей. Ну там є багато циганів та міліції повно лазить, тому чого б не був і небезпечним.

Також читайте:   Львів заполонили різного роду жебраки

Друге місце посідає варіант – Сихів із 9-ма голосами. Колись цей район був малозаселеним. Зараз же навпаки там будують і будують нові і нові будинки. Населення там переважає переважно жителі з села, яким дали квартири. Як ще полюбляють казати, що ввечері під кожним будинком групуються люди, які можуть до вас причепитися. 🙂

І нарешті третє місце посідає варіант – Левандівка. Це щось на подобі Сихова, але там живе менше людей. Також пережають багатоповерхівки у яких живе багато народу.

Решта варіантів відстали, хоча цікавий той факт, що на всі варіанти, запропоновані мною люди голосували.

Що можу сказати від себе. Кожен район по-своєму є небезпечним. Не важливо чи це центр, чи це та ж топольна. Злочинці ніколи не діють у своєму районі, а можуть приїздити в чужий район якраз для того щоб знайти якогось лоха. Саме так вони полюбляють казати.

Наприклад, я би сказав що небезпечними районами є привокзальна та центр. Сюди приїздить багато людей із інших міст. І вони як приїхали, так і можуть за мить поїхати.

А який на вашу думку, найнебезпечніший район у нашому місті?

Автор статті: Vorobus.



Також раджу прочитати:

коментарів - 19 може ще щось напишете?

 1. max 29.03.2012 пише:

  Живу на Топольній і щось в мене глибокі сумніви з приводу її такого високого антирейтингу

 2. Vorobus 29.03.2012 пише:

  max пише:

  Живу на Топольній і щось в мене глибокі сумніви з приводу її такого високого антирейтингу

  та не знаю чого вони так голосують 😕

 3. Пилип Арсенійович 29.03.2012 пише:

  Я живу на Левандівці і все спокійно. Воробус що це за таке опитування? 👿

 4. Arden 30.03.2012 пише:

  блін! вот став на фото статті фотку того району, який зайняв перше місце!) 👿 👿 👿 👿

 5. Vorobus 30.03.2012 пише:

  Arden, 😥 😥 😥 😥 😀

 6. Arden 30.03.2012 пише:

  Vorobus, сам же ж на Сихові походу живеш))) СИхів рулить! 😈 😈 😈 😈

 7. Vorobus 30.03.2012 пише:

  Arden пише:

  Vorobus, сам же ж на Сихові походу живеш))) СИхів рулить! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  та нема фотки де більше зробити як не на Сихові 😀 🙂

 8. Stakeholder 30.03.2012 пише:

  Взагалі на різних бидляків можна нарватись будь де, але більша вірогідність цього є я думаю в густонаселених районах периферії міста. Левандівка можливо колись була небезпечним районом, поки ще не було Сихова), також Наукова була досить похмурим місцем, але зараз як на мене там абсолютно спокійно.
  А взагалі можу сказати, що всі ці наші “небезпечні” райони відпочивають в порівнянні з небезпечними районами великих міст Європи і світу, притому там кримінал складають не якісь місцеві гопніки, а купи голодранців з Азії, Сходу, Африки і т.д., у Львові ще цього нема, зате у великих містах Сходу України така тенденція вже присутня.

 9. Vorobus 30.03.2012 пише:

  Stakeholder, я би не сказав, що на Сихові так багато є людей, що пристають. Можна сказати що я там виріс. Чи просто не потрапляв. 😉

 10. Пан П 30.03.2012 пише:

  Воробусе попробував би ти десь у Нью-Йорку зайти в якийсь негритянський квартал, та наші вітчизняні гопники тобі би просто ангелами видались 🙂

 11. Narcus 31.03.2012 пише:

  max, це від Щурата пішло ,,Індія,, от і кажуть що Топольна найнебезпечніший район!!! Кожний район по свому небезпечний-десь наркомани і гопніки нападають а десь і дівчата нападають 😉 !!!

 12. Архіваріус 31.03.2012 пише:

  Пан П пише:
  Воробусе попробував би ти десь у Нью-Йорку зайти в якийсь негритянський квартал, та наші вітчизняні гопники тобі би просто ангелами видались

  А ти що там побував? 🙂

 13. Пан П 31.03.2012 пише:

  В минулому житті 🙂

 14. Slow 03.02.2013 пише:

  Та Cихів нормальний район 💡

 15. Андрій 06.06.2014 пише:

  І я кажу, що Сихів нормальний район!!!

 16. Каріна 22.07.2016 пише:

  Левандівка-це кримінальний район.90- вертаються.
  А не Сихів.

 17. Марта 28.01.2023 пише:

  сихов я бы частью города не считала,а особенно УЛ.СКОРИНИ И ГАШЕКА,это не похоже на город..это захалустье.Но с другой стороны районы с социальным жильем для малоимущих,неблагополучных категорий и военных есть везде ..Это район деприсивный,криминальный ,(служебные привышения),и к нормальной жизни непригодный

  • Arwenita 31.01.2023 пише:

   Безсовісна і цинічна брехня! Я живу тут з 2020 року і можу сказати, що Сихів – один з найкращих районів для проживання у місті. Самі ви – неблагополучна категорія, якщо таке пишете!

 18. Дзюра 01.09.2023 пише:

  Ви прирівняли військових до “малоімущіх” тта “нєблагополучних катєгорій”?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*