Футбол. Чемпіонат України. Шахтар 2:0 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Шахтар 2:0 Динамо (відео)

Боротьба триває...

Поєдинок між Карпатами та Металургом був трішки у стороні через те, що у 26-ому турі чемпіонату України між собою зустрічалися гранди нашого футболу донецький Шахтар та київське Динамо.

Гра проходила у Донецьку і завершилася перемогою господарів поля із рахунком 2-0.

До цього поєдинку Динамо лідирувало у турнірній таблиці випереджаючи свого опонента Шахтар всього лише на три очки. Донецькій команді треба було лише перемагати і очікувалося, що гра обіцяє бути бойовою.

Такою вона і вийшла.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що команди побоюються одна одної. Команди мало били по воротах і якщо небезпека і виникала, то переважно із стандартів.

Десь із середини першого тайму на полі почалася нервова гра. Гравці обох команд почали отримувати жовті картки, а епізод, який виник під кінець тайму ще довго будуть обговорювати футбольні фахівці.

У одному із епізодів травму отримав гравець Динамо Гармаш. Лікарі вибігли на поле надавати допомогу, Гармаш пішов за межі поля, а суддя підбіг і дав Денису ще одну жовту картку, яка стала другою. Вилучення….

Цей епізод настільки розізлив штаб Динамо і гравців, що на полі почалася штовханина.

Як наслідок, крім Гармаша поле ще покинув тренер «шахти» Спірідон та головний коуч киян – Сьомін.

Тепер власна думка Воробуса. Нещодавно дивився гру Барселона – Мілан, то там суддя дав сумнівне пенальті у ворота італійської команди. Якщо такі пенальті давати, то за гру їх буде так десять, а то більше. Так само і тут. У такій грі вилучати гравця за таке – неприпустимо.

Також читайте:   Враження від відвідин футбольного поєдинку Україна - Македонія

Хочеться гри, а не оцих епізодів.

Але, що є, те є.

Другий тайм.

Динамо без одного гравця виглядало слабо і було просто деморалізовано. Питання часу було забити гол у їх ворота. А це сталося на 55 хвилині.

У штрафну господарів пішов навіс, Шовковський удар Адріано відбив, а ось із добиванням Тейшейри справитися він не зумів.

Динамо, намагаючись врятувати поєдинок полетіло відігруватися. На поле вийшли Алієв, Шевченко, але все марно.

А Шахтар на контратаці взяв і забив знову.

80 хвилина – Віліан навісив у штрафну і Ракицький ударом головою подвоює перевагу своєї команди.

Після цього гру вже можна було завершувати….

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Шахтаря, а це означає що після цього туру ця команда догнала у турнірній таблиці київське Динамо.

Боротьба за золото ще більше загострилася. До завершення чемпіонату залишається чотири тури і втрата очок будь-якою із цих команд буде означати втрату чемпіонства.

А можливо буде золотий матч? Поживемо, побачимо.

У статті використано фото із сайту: tsn.ua.