Футбол. Чемпіонат України. Ворскла 3:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Ворскла 3:1 Карпати (відео)

Знову поразка

У 3-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із командою Ворскла.

На жаль, наша команда знову програла на цей раз не 1-5, а 1-3.

Після розгромної поразки у минулому турі від Іллічівця від Карпат чекали реабілітації. Але, як покаже потім гра її не було і не знати чи довго нам ще чекати на перемоги.

Так як львівські футболісти грають у захисті у ніякі рамки не вкладається. Захисників обходять як малих дітей. А вся гра починається якраз від воротаря і захисників.

Розпочався звітний поєдинок скучно. Ваш автор вже навіть подумав що будуть «сухі» нуль – нуль.

Але, іншої думки про такий результат був гравець полтавчан – Лієтава. Він на 21 хвилині після серії рикошетів таки проштовхнув шкіряного у сітку воріт Богатінова. Останній цей поєдинок відстояв досить таки вдало і не думаю що можна його звинуватити у голах.

Не встигли всі зрозуміти що сталося, як Карпати знову пропустили.

Як вони захищалися, що робили, але Безус обіграв по черзі кілька львівських гравців, потім воротаря і пробив повз Богатінова.

До кінця першого тайму Карпати так і не оговталися.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат світу. Німеччина 0:1 Сербія (відео)

Здавалося що друга половина зустрічі має додати гостроти львівській команді. На поле замість Кополовця вийшов Касьян. Але, це був не день Карпат.

Навпаки, вони досить швидко отримали третій гол у свої ворота.

53 хвилина – Єрьоменко вийшов сам-на-сам із Богатіновим, а далі ви знаєте що було.

Після цього гру можна було завершувати. Ворскла грамотно контролювала м’яч, а Карпатам нічого не виходило. Та, до честі львів’ян вони таки один гол відіграли.

Йшла 67 хвилина як після подачі Лукаса з кутового головою відзначився Ощипко.

Більше у цьому поєдинку голів не було.

Звучить фінальний свисток, який фіксує закономірну перемогу господарів поля із рахунком 3-1, що дозволяє їм записати у свій актив три залікових очки.

Карпати ж залишаються з нічим і після трьох турів з 1 очком посідають 12-те місце в турнірній таблиці.

Свій наступний поєдинок львівська команда зіграє 4 серпня. Суперником Карпат буде сімферопольська Таврія.

Початок цього поєдинку на стадіоні «Україна» о 19 годині 30 хвилин.

Пора вже перемагати, вболівальники зачекалися.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у цьому поєдинку. Далі без коментарів…