Озеро в селі Зашків

Озеро в Зашкові

Літо продовжується, надворі світить сонечко. Погода дозволяє відпочивати, а отже спокійно можна брати компанію і їхати десь на озера. Але, куди ж поїхати. От саме це питання найбільше турбує людей.

Хочеться щоб було спокійно, не було багато людей і бажано щоб була водойма. Про одне із таких місць Воробус розповість вам у сьогоднішній статті.

Отже, минулих вихідних у мене були просто шалені дні. Де я тільки не був, але все ж усюди встиг. Звісно, втома відчувається, але скільки того життя, тим більше, що Воробус – не одружений, діти не плачуть.

Отже, Воробус і компанія вирішили поїхати у село Зашків, що знаходиться недалеко біля Львова. Їхати туди приблизно 15 кілометрів, але дуже добре було би якби ви мали власний транспорт.

Маршрутні таксі туди теж їздять, кінцева зупинка в районі моста на проспекті Чорновола.

Саме село знаходиться в Жовківському районі, це як їхати на Червоноград. Туди також можна їхати автобусами, що курсують на Червоноград, але від головної дороги ще прийдеться багато йти.

І ось воно озеро. Якщо заїхати з головного входу, то прийдеться заплатити за вхід. Виявляється озеро – платне. Вхідний квиток коштує 5 гривень, це не багато, але все ж. Якщо ж ви заїхали машиною, то треба заплатити ще 10 гривень.

Звісно, платна природа нікого не радує, але хоч добре що там є смітники і люди можуть спокійно викинути сміття. Туалети? Щось там їх не бачив, а по ідеї мали би бути, це ж платна зона.

Можна там з цими збирачами грошей посперечатися, але вони мене вже так всі дістали, що аж ліньки це робити.

Вода. Хто вміє добре плавати, то на середині озера вода досить таки у пристойному стані. Біля берега не дуже, але і людей біля берега багато, тому і її збаламутили.

До речі, дуже сміявся з табличок, які там висять. Купатися і рибу ловити заборонено. Дивно, але люди купаються, рибу ловити можна, але треба платити гроші за це.

Магазин. До нього не так вже і далеко, тому якщо чогось не вистачає, то спокійно можна докупити. На іншому березі озера я не був, але якщо захотіти то можна і піти туди.

Дівчата. Вони там є і досить таки красиві, але треба дивитися чи вони часом не з хлопцями. Кажуть дуже багато народу тут збирається на свято Івана Купала. Там проходить такий собі фестиваль.

Загалом озерце у Зашкові мені сподобалося. Людей не так багато як, скажімо, на Винниківсьому озері чи в Брюховичах. Якщо випаде нагода ще разок туди поїду.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. YurOK 13.07.2012 пише:

    Поїздом Львів-Рава Руська можна туди доїхати ще 😉

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

  1. Львівські озера

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*