Зустріч блогерів у Львові

А хто на морі

Якби не було блогерів, то не було би блогів – це логічно. Останнім часом багато людей почали заводити собі свої персональні щоденники. Це якраз і є блог. Мені дуже подобається, коли людина пише від себе.

Тоді, блог живе, людям цікаво заходити, читати що нового відбувається у житті тієї чи іншої людини. А коли є проста інформація, без власних думок, то стає якось скучнувато.

Воробус не такий вже і віковий блогер, тому що є багато таких людей, що ведуть свої блоги ще з часів царя Гороха. Вони – досвідчені і знають всі деталі життя приватних журналістів (блогерів).

Чому блогер – це журналіст? А тому, що з часом людина, коли пише статті виростає у професійного журналіста, вона робить репортажі, враховує всі за і проти, виправляє помилки.

Так от, щось я заговорився. Блогерів є багато, кожен пише по-своєму, але вони дуже рідко зустрічаються. Пам’ятаю свого часу блог Воробуса відзначав свій другий день народження, то свято пройшло на «ура» і було досить приємно поспілкуватися із людьми за межами інтернету. Хтось поколегував, хтось ні, але всім було приємно зустрітися.

Потім пам’ятаю Воробус ходив на вечірку Твіттера. Там також був свій контингент людей. Багато з них зналося, а Воробус майже нікого не знав. Але, це не проблема. Ми познайомилися.

Також читайте:   Новий вид шахрайства в інтернеті. Відновлення сім-карти

І ось цієї неділі пан Тарас Амброз, відомий в інтернеті як ELECTRIC організовує чергову зустріч. Що там буде і хто там буде – невідомо, але як він мені писав у приваті – має бути цікаво.

На зустріч запрошуються всі блогери, я так зрозумів що можуть бути і навіть не львівські, якщо є можливість приїхати.

Отже, зустріч відбудеться в неділю 8 липня о 15 годині на площі Євгена Маланюка.

Мета зустрічі – познайомитись, вирішити кілька питань, отримати цікаву інформацію, обговорити кілька проектів і відчути блогерську дружбу. Я думаю, що пиво 1517 напевно також буде, це вже як хто себе чує в силі.

Для того, щоб потрапити на зустріч треба зареєструватися тут. Це вимога пана Тараса.

Напевно вона для того, щоб він міг знати на скількох людей розраховувати. Балакав з своїми колегами, то кажуть що йдуть на зустріч. Чи піде Воробус зараз ще достеменно невідомо, але то буду вже знати в кінці тижня.

Так що, хто має бажання – можете сходити, розвіятися, познайомитися із такими ж авторами статей, як і ви.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. ELECTRIC 03.07.2012 пише:

  Зазначу, що зустріч без пафосного офіціозу і з повною відсутністю програми – це становлення зустрічей як таких і все залежить лише від нас:) Хочемо, то будемо мати, ні – то забудемо і все:)

 2. Patron 03.07.2012 пише:

  З задовленням би відвідав, але буду на морі.

 3. ELECTRIC 03.07.2012 пише:

  Можливо будуть ще зустрічі 🙂

 4. ELECTRIC 03.07.2012 пише:

  І Воробус троха забув показати віртуальний офіс блогерів – bloggers.lviv.pro 🙂

 5. Victka 04.07.2012 пише:

  Спасибі, що нагадав, а то так час швидко летить.

 6. TimL 04.07.2012 пише:

  Правда, LvivAlive.com-англомовний портал про Львів, але було б цікаво познайомитися з блогерами у Львові(особливо з Ворбусом – я читаю Ваш блог, щоб практикувати українську мову.)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*